MyFitness

MyFitness rezervācijas noteikumi

Grupu nodarbību rezervācijas noteikumi

(Grozījumi Grupu nodarbību rezervācijas noteikumos – punkti 2. un 3. izteikti jaunā redakcijā 01.09.2019 un stājas spēkā 09.09.2019)

1. MyFitness karšu īpašniekiem ir tiesības veikt rezervāciju uz grupu nodarbībām tikai ar derīgu abonementu vai perioda karti.

2.  Vietu uz nodarbību var rezervēt 2 nedēļas iepriekš (tekošajai un nākamajai nedēļai). Vienam biedram var būt līdz 8 aktīvām rezervācijām vienlaicīgi.

3.  Vienai un tai pašai dienai var veikt tikai divas grupu nodarbību rezervācijas. Papildu  nodarbības var apmeklēt, ja ir pieejama brīva vieta. Biedriem, kuri jau ir veikuši rezervāciju konkrētai dienai, bet vēlas apmeklēt šajā dienā papildu nodarbības, var apstiprināt vietu pie administratora ne ātrāk kā 2 stundas pirms nodarbības.

4.  Apstiprināt nodarbību var ne ātrāk kā 2 stundas pirms nodarbības sākuma.

5.  Biedrs var apmeklēt grupu nodarbību, ja vieta ir iepriekš apstiprināta sporta kluba info kioskā vai pie administratora.

6.  Ja biedrs nevar apmeklēt rezervēto nodarbību, rezervācija jāatceļ, autorizējoties mūsu mājas lapā vai izmantojot mobilo aplikāciju, vismaz 60 minūtes pirms nodarbības sākuma. Rezervācijas atcelšana telefoniski nav paredzēta.

7.  Online rezervācijas sistēma ļauj veikt rezervāciju vēlākais 15 minūtes pirms nodarbības sākuma.

8. Online sistēma automātiski atcels visas rezervācijas, kuras netiks apstiprinātas 5 minūtes pirms nodarbības. Ja biedrs, kuram ir rezervācija, kavējas, viņš drīkst apmeklēt nodarbību, ja ir brīvas vietas, bet ne vēlāk kā 10 minūtes pēc nodarbības sākuma.

9.  Ja nodarbība nav atcelta savlaicīgi, klubam ir tiesības ieturēt maksu par rezervācijas neizpildi saskaņā ar cenrādi.

10.  Maksa par rezervācijas neizpildi tiek piemērota, ja aktīvā rezervācija netiek realizēta 10 minūtes pēc nodarbības sākuma.

11.  Papildus maksa netiek piemērota rezervācijām, kuras vēl ir gaidīšanas sarakstā nodarbības sākumā.

12.  Rezervācijām, kuras no gaidīšanas saraksta ir pārvietotas uz apstiprināto sarakstu, maksa par rezervācijas neizpildi tiek piemērota, ja nodarbība nav atcelta 60 minūtes pirms nodarbības sākuma.

13.  Maksa par rezervācijas neizpildi netiek piemērota rezervācijām, kuras tiek pārvietotas no gaidīšanas saraksta uz apstiprināto rezervāciju sarakstu mazāk nekā 60 minūtes pirms nodarbības.

14.  Maksa 1.50 EUR apmērā tiek ieturēta par rezervāciju, kas nav atcelta savlaicīgi, bet kopsumma nav  lielāka par 9.00 EUR mēnesī. Periodu kartēm saīsina abonementa dienu skaitu, atskaitot pa vienai dienai par katru savlaicīgi neatcelto rezervāciju.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?