MyFitness

 1. Relaxone pakalpojumus var lietot, papildus savai biedra paketei iegādājoties Relaxone periodisko pakalpojumu.
 2. Visiem apmeklētajiem, kuri uzturas Relaxone zonā, ir jāievēro kluba iekšējie noteikumi.
 3. Relaxone pakalpojumu var iegādāties MyFitness Biedri, kuriem is aktīvs Biedra līgums.
 4. Pirms izmantot Relaxone pakalpojumu, Biedram jāizlasa Relaxone lietošanas un drošības norādījumi un jāpārliecinās, ka nav kontrindikāciju Relaxone lietošanai.
 5. Klients uzņemas risku par Relaxone pakalpojumu lietošanu. Veselības problēmu gadījumā ieteicams vispirms konsultēties ar ārstu.
 6. Relaxone pakalpojumu drīkst izmantot, nenovelkot apģērbu (aizliegts izmantot pakalpojumu, esot netīrā apģērbā vai esot peldēšanai paredzētā apģērbā).
 7. Pirms sesijas ir jānovelk apavi.
 8. Pirms apmeklēt Relaxone, visas virsdrēbas, somas un mantas ir jāatstāj sporta klubaģērbtuvē, skapītī.
 9. Pirms un pēc Relaxone lietošanas, ierīces obligāti ir jānotira ar dezinfekcijas līdzekli.
 10. No Relaxone apmeklētājiem tiek sagaidīta saudzīga attieksme pret Relaxone aprīkojumu, tīrības uzturēšana un pieklājīga uzvedība kluba telpās.
 11. Kluba telpās un Relaxone zonā ir aizliegts smēķēt, arī lietot šņaucamo tabaku, un lietot alkoholu vai narkotiskās vielas. Relaxone zonā ir aizliegts ienest dzērienus vai uzkodas (arī košļājamo gumiju), stikla traukus. Šo noteikumu pārkāpuma gadījumā klubam ir tiesības uz noteiktu laika periodu apturēt klienta biedra karti vai pieprasīt soda naudu līdz 32 EUR un/vai vienpusēji izbeigt biedra līgumu.
 12. MyFitness personālam ir tiesības izteikt aizrādījumus un likt ievērot kārtību.
 13. Iekšējo noteikumu pārkāpuma vai rupjas un nepieņemamas uzvedības gadījumā apkalpojošajam personālam ir tiesības lūgt apmeklētāju nekavējoties pamest telpas, piemērot klientam naudas sodu līdz 32 EUR un/vai uz ierobežotu vai neierobežotu laika periodu apturēt Biedra karti. Šādā gadījumā par iegādātajiem kluba pakalpojumiem samaksātā nauda netiks atgriezta. Klubam ir tiesības pieprasīt pilnu atlīdzību par klubam nodarīto kaitējumu.
 14. Relaxone pakalpojums ir beztermiņa, tas ir derīgs uz neierobežotu laiku pēc pasūtījuma veikšanas un kopā ar Biedra līgumu līdz tā terminēšanai, t. i., Relaxone pakalpojums tiek terminēts līdz ar Biedra līguma terminēšanu.
 15. Relaxone pakalpojumu ir iespējams terminēt arī atsevišķi no Biedra līguma. Ja Relaxone pakalpojuma terminēšanas līgums tiek noslēgts no mēneša 1. līdz 14. datumam (ieskaitot), pakalpojums tiks terminēts tā paša mēneša pēdējā datumā. Ja pakalpojuma terminēšanas līgums tiek noslēgts no mēneša 15. līdz pēdējam datumam (ieskaitot), pakalpojums tiks terminēts nākamā kalendārā mēneša pēdējā datumā.
 16. Laikā, kad saskaņā ar Biedra līgumu dalības periods ir apstādināts, Relaxone pakalpojuma lietošana ir apturēta. Pakalpojuma lietošanu nav iespējams atlikt/apstādināt atsevišķi no Biedra līguma.
 17. Maksājumu par Relaxone pakalpojumu veic saskaņā ar Biedra līguma nosacījumiem tāpat kā citi maksājumi, kas izriet no Biedra līguma.
 18. Maksājums ir par pakalpojumu ir jāveic neatkarīgi no tā, vai faktiski pakalpojms tiek izmantots.
 19. Kluba vispārīgie noteikumi un nosacījumi attiecas uz Relaxone pakalpojuma lietošanu tiktāl, kamēr tie nav pretrunā ar šī pakalpojuma lietošanas būtību.
 20. Relaxone pakalpojumu nevar izmantot vienreizējā apmeklējuma ietvaros, jo Relaxone izmantošanas tiesības ir piesaistītas Biedra kartei.

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?