MyFitness

Timetable
Filters
Club
Bolero
Sky & More
Domina
Matīss
Galleria Riga
Imanta
Zolitūde
Barona Centrs
Dzelzava
Alfa
Aleja
Upitis
Trainer
Aleksejs Ērglis
Aleksis Timofejevs
Alens Zeltiņš
Alīna Silicka
Anastasija Domņina
Anastasija Tkačova
Ance Olte
Anita Rezevska
Anna Vasiļjeva
Arta Zaņuka
Artis Bebris
Baiba Ceļmalniece
Daiga Otomere - Freiberga
Dana Sture
Diāna Strautiņa
Dārta Vinovska
Dāvis Zaikovskis
Dāvis Ābele
Edgars Gorjačko
Edvīns Bušs
Elita Einika
Elza Zālīte
Evelīna Semenoviča
Gundega Immere
Gunta Pīķe
Guntis Grubaums
Ignats Taraņenko
Ilona Grigjane
Ilona Ovlaščenko
Ilze Līne
Ilze Matīsa
Inese Liepiņa
Ineta Miškūna
Inga Velmere
Inārs Ritmanis
Irina Maksimoviča
Irina Troščenkova
Ivans Šapošņikovs
Iveta Pumpura
Jekaterina Neteča
Jevgēnija Špigele
Jānis Klīve
Jānis Vītols
Jūlija Homenko
Jūlija Ratobiļska
Jūlija Vegnere
Karīna Svikle
Katrīna Bambīte
Kristaps Celms
Kristaps Ence
Kristaps Škuts
Lana Lāce
Laura Beķere- Puisīte
Laura Ivanova
Laura Melbārde
Lauris Siliņš
Linda Jakovele
Līga Dziļuma
Līva Tihovska
Madara Druķe
Madara Ludriksone
Maryia Voinova
Matīss Rieksts
Mārtiņš Mellakauls
Nataļja Merķe
Nataļja Špikova
Nelda Neilande
Nils Edgars Briedis
Olga Ķerpe
Paula Pūpola
Regīna Beinare
Sandija Freimane
Sandis Savickis
Santa Irbe
Santa Linga
Signija Rancāne
Solvita Ļeļeva
Tatjana Novojevska
Una Pirktiņa
Valentīna Narme
Vents Hugo Liepnieks
Viktorija Plivča
Viktorija Podoprigora
Viktorija Siļventoinena
Zinaida Veselova
Žanna Koževņikova
Training style
Body&Mind
Gym
Kardio nodarbības
Strength
Youth trainings
Training
Timeline

6:00

21:00

Add new range
NÄITA TULEMUSI
Upitis
Previous Week

48 Week (29.11.2021 - 05.12.2021)

Next Week
Time Monday 29.11.2021 Tuesday 30.11.2021 Wednesday 01.12.2021 Thursday 02.12.2021 Friday 03.12.2021 Saturday 04.12.2021 Sunday 05.12.2021
07:00
Functional Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss
Functional Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 13

Read more about the training

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero   
 
Total places: 6 Registered: 7

Read more about the training

Nike Training Club Endurance (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava
Nike Training Club Endurance (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 15

Read more about the training

StrongBody (07:00 - 08:00) Nelda Neilande Gym Zolitūde
StrongBody (07:00 - 08:00) Nelda Neilande Gym Zolitūde   
 
Total places: 12 Registered: 3

Read more about the training

BOXBOX (07:10 - 08:00) Santa Irbe BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (07:10 - 08:00) Santa Irbe BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 10 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Yoga (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Studio 2 Aleja
Yoga (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Studio 2 Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 13

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Ilze Līne Gym Galleria Rīga
CrossTraining (07:30 - 08:30) Ilze Līne Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 6

Read more about the training

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis   
 
Total places: 12 Registered: 7

Read more about the training

Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 9

Read more about the training

StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa
StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa   
 
Total places: 12 Registered: 8

Read more about the training

TRX (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina
TRX (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 11

Read more about the training

Zumba (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Zumba (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 10
Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 8

Read more about the training

Nike Training Club Endurance (07:00 - 08:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Matīss
Nike Training Club Endurance (07:00 - 08:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 18

Read more about the training

Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Studio Bolero
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 4

Read more about the training

StrongBody (07:00 - 08:00) Signija Rancāne Gym Matīss
StrongBody (07:00 - 08:00) Signija Rancāne Gym Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 8

Read more about the training

VERVE (07:15 - 08:15) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs
VERVE (07:15 - 08:15) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 13 Registered: 10

Read more about the training

Tabata (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga
Tabata (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 19

Read more about the training

Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Studio Alfa
Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 17

Read more about the training

Pilates (07:15 - 08:15) Daiga Otomere - Freiberga Studio Sky & More
Pilates (07:15 - 08:15) Daiga Otomere - Freiberga Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 11

Read more about the training

Interval Training (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Interval Training (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 17

Read more about the training

Tabata (07:30 - 08:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Tabata (07:30 - 08:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 9

Read more about the training

Interval Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss
Interval Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 19

Read more about the training

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero   
 
Total places: 6 Registered: 15

Read more about the training

Body Toning (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava
Body Toning (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 24

Read more about the training

Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 28

Read more about the training

Interval Training (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Upītis
Interval Training (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Upītis   
 
Total places: 14 Registered: 11

Read more about the training

Fatburner (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Fatburner (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 14
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 16

Read more about the training

Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Ineta Miškūna Studio Alfa
Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 22

Read more about the training

StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa
StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa   
 
Total places: 12 Registered: 10

Read more about the training

Tabata (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina
Tabata (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 17

Read more about the training

Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 10

Read more about the training

Functional Training (07:00 - 08:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Matīss
Functional Training (07:00 - 08:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 20

Read more about the training

Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Studio Bolero
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 2

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 16

Read more about the training

Brazilian Butt (07:15 - 08:00) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs
Brazilian Butt (07:15 - 08:00) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 13 Registered: 19

Read more about the training

GRIP (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga
GRIP (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 18

Read more about the training

Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Studio Alfa
Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 19

Read more about the training

Pilates (07:15 - 08:15) Daiga Otomere - Freiberga Studio Sky & More
Pilates (07:15 - 08:15) Daiga Otomere - Freiberga Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 15

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 10

Read more about the training

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis   
 
Total places: 12 Registered: 5

Read more about the training

Functional Training (07:30 - 08:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Functional Training (07:30 - 08:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 13

Read more about the training

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero   
 
Total places: 6 Registered: 14

Read more about the training

PRIVATE (07:00 - 09:00) Studio Sky & More
PRIVATE (07:00 - 09:00) Studio Sky & More   
 
Total places: 0 Registered: 0
Power, Balance & Stretching (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava
Power, Balance & Stretching (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 26

Read more about the training

Tabata (07:00 - 08:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga
Tabata (07:00 - 08:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 27

Read more about the training

StrongBody (07:00 - 08:00) Signija Rancāne Gym Matīss
StrongBody (07:00 - 08:00) Signija Rancāne Gym Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 15

Read more about the training

Functional Training (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Studio 1 Aleja
Functional Training (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 10

Read more about the training

GRIP (07:15 - 08:15) Edgars Gorjačko Studio 1 Matīss
GRIP (07:15 - 08:15) Edgars Gorjačko Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 22

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Upītis
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Upītis   
 
Total places: 14 Registered: 8

Read more about the training

Yoga (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina
Yoga (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 20

Read more about the training

Stretching (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Stretching (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 11

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Linda Jakovele Gym Galleria Rīga
CrossTraining (07:30 - 08:30) Linda Jakovele Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 20

Read more about the training

Functional Training (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Functional Training (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 18

Read more about the training

08:00
Total Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Total Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Total places: 6 Registered: 3
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Studio 2 Galleria Rīga
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Studio 2 Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 10

Read more about the training

Core (08:30 - 09:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja
Core (08:30 - 09:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 5

Read more about the training

Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Studio Bolero
Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 11

Read more about the training

TRX (08:15 - 09:15) Daiga Otomere - Freiberga Funkcionālā zāle Sky & More
TRX (08:15 - 09:15) Daiga Otomere - Freiberga Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Total places: 10 Registered: 9

Read more about the training

Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Elita Einika Studio Alfa
Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Elita Einika Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 13

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Ilze Līne Studio 2 Imanta
Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Ilze Līne Studio 2 Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 9

Read more about the training

CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Total places: 12 Registered: 5

Read more about the training

Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 10

Read more about the training

Tabata (08:45 - 09:45) Jūlija Vegnere Studio Dzelzava
Tabata (08:45 - 09:45) Jūlija Vegnere Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 12

Read more about the training

Upper Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Upper Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Total places: 6 Registered: 8
BODYART (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Studio 2 Upītis
BODYART (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Studio 2 Upītis   
 
Total places: 12 Registered: 13

Read more about the training

Functional Training (08:30 - 09:30) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
Functional Training (08:30 - 09:30) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 16

Read more about the training

Gym ABC (08:30 - 09:30) Dāvis Ābele Gym Aleja
Gym ABC (08:30 - 09:30) Dāvis Ābele Gym Aleja   
 
Total places: 5 Registered: 0
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Studio 2 Galleria Rīga
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Studio 2 Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 20

Read more about the training

BOXBOX (08:30 - 09:20) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (08:30 - 09:20) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 19 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Gym ABC (08:30 - 09:30) Matīss Rieksts Gym Alfa
Gym ABC (08:30 - 09:30) Matīss Rieksts Gym Alfa   
 
Total places: 5 Registered: 5
Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Studio Bolero
Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 14

Read more about the training

TRX (08:15 - 09:15) Daiga Otomere - Freiberga Funkcionālā zāle Sky & More
TRX (08:15 - 09:15) Daiga Otomere - Freiberga Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Total places: 10 Registered: 13

Read more about the training

Interval Training (08:30 - 09:30) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Interval Training (08:30 - 09:30) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 9

Read more about the training

Fatburner (08:30 - 09:30) Elita Einika Studio Alfa
Fatburner (08:30 - 09:30) Elita Einika Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 16
CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Total places: 12 Registered: 8

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (08:45 - 09:45) Jūlija Vegnere Studio Dzelzava
Power, Balance & Stretching (08:45 - 09:45) Jūlija Vegnere Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 21

Read more about the training

Burn X (08:00 - 09:00) Viktorija Plivča Studio X Matīss
Burn X (08:00 - 09:00) Viktorija Plivča Studio X Matīss   
 
Total places: 6 Registered: 12
BODYART (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Studio 2 Upītis
BODYART (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Studio 2 Upītis   
 
Total places: 12 Registered: 13

Read more about the training

MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 10

Read more about the training

09:00
Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 16

Read more about the training

Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Anna Vasiļjeva Studio 2 Imanta
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Anna Vasiļjeva Studio 2 Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 5

Read more about the training

StrongBody (09:00 - 10:00) Elza Zālīte Gym Matīss
StrongBody (09:00 - 10:00) Elza Zālīte Gym Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 7

Read more about the training

GRIP (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina
GRIP (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 9

Read more about the training

Total Body X (09:00 - 10:00) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja
Total Body X (09:00 - 10:00) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja   
 
Total places: 6 Registered: 6
Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 15

Read more about the training

Functiona Training (09:30 - 10:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Functiona Training (09:30 - 10:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 14

Read more about the training

Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More
Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 4

Read more about the training

StrongBody (09:00 - 10:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta
StrongBody (09:00 - 10:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 10

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 15

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 16

Read more about the training

StrongBody (09:00 - 10:00) Lana Lāce Gym Domina
StrongBody (09:00 - 10:00) Lana Lāce Gym Domina   
 
Total places: 12 Registered: 10

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Kristaps Ence Studio Zolitūde
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Kristaps Ence Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 10

Read more about the training

Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Studio Sky & More
Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 12

Read more about the training

Interval Training (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Interval Training (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Total places: 14 Registered: 6

Read more about the training

Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 31

Read more about the training

Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 20

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Anna Vasiļjeva Studio 2 Imanta
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Anna Vasiļjeva Studio 2 Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Abs, back & legs + stretching (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina
Abs, back & legs + stretching (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 19

Read more about the training

Lower body X (09:30 - 10:30) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja
Lower body X (09:30 - 10:30) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja   
 
Total places: 6 Registered: 9
Pilates (09:30 - 10:30) Dana Sture Studio 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Dana Sture Studio 2 Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 17

Read more about the training

Interval Training (09:30 - 10:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Interval Training (09:30 - 10:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 22

Read more about the training

Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More
Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 11

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Kristaps Ence Studio Zolitūde
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Kristaps Ence Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 11

Read more about the training

Body Toning (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Body Toning (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Total places: 14 Registered: 8

Read more about the training

StrongBody (09:00 - 10:00) Madara Druķe Gym Imanta
StrongBody (09:00 - 10:00) Madara Druķe Gym Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 17

Read more about the training

VERVE (09:00 - 10:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
VERVE (09:00 - 10:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 16

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 22

Read more about the training

VERVE (09:00 - 10:00) Ilze Līne Studio 1 Imanta
VERVE (09:00 - 10:00) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 15

Read more about the training

StrongBody (09:30 - 10:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
StrongBody (09:30 - 10:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Total places: 12 Registered: 16

Read more about the training

Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Studio Sky & More
Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 14

Read more about the training

Body Toning (09:00 - 10:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Body Toning (09:00 - 10:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 6

Read more about the training

Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 13

Read more about the training

Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 23

Read more about the training

Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina
Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 23

Read more about the training

Pilates (09:30 - 10:30) Anastasija Domņina Studio 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Anastasija Domņina Studio 2 Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 19

Read more about the training

Brazilian Butt (09:30 - 10:15) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Brazilian Butt (09:30 - 10:15) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 25

Read more about the training

Stretching (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More
Stretching (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 12

Read more about the training

SLĒGTS (09:00 - 21:00) Gym Barona Centrs
SLĒGTS (09:00 - 21:00) Gym Barona Centrs   
 
Total places: 0 Registered: 0
Yoga (09:15 - 10:15) Dana Sture Studio Bolero
Yoga (09:15 - 10:15) Dana Sture Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 27

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 17

Read more about the training

Pilates (09:30 - 10:30) Ineta Miškūna Studio 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Ineta Miškūna Studio 2 Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 23

Read more about the training

StrongBody (09:30 - 10:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (09:30 - 10:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Gym ABC (09:30 - 10:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde
Gym ABC (09:30 - 10:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde   
 
Total places: 5 Registered: 0
Yoga (09:30 - 10:30) Elita Einika Studio Alfa
Yoga (09:30 - 10:30) Elita Einika Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 36

Read more about the training

StrongBody (09:30 - 10:30) Signija Rancāne Gym Matīss
StrongBody (09:30 - 10:30) Signija Rancāne Gym Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 17

Read more about the training

Interval Spinning (09:30 - 10:30) Evelīna Semenoviča Spinning Imanta
Interval Spinning (09:30 - 10:30) Evelīna Semenoviča Spinning Imanta   
 
Total places: 15 Registered: 25

Read more about the training

TRX (09:45 - 10:45) Kristaps Škuts Studio Domina
TRX (09:45 - 10:45) Kristaps Škuts Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 17

Read more about the training

SLĒGTS (09:00 - 21:00) Gym Barona Centrs
SLĒGTS (09:00 - 21:00) Gym Barona Centrs   
 
Total places: 0 Registered: 0
10:00
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 13 Registered: 13

Read more about the training

BOXBOX (10:00 - 10:50) Alīna Silicka BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (10:00 - 10:50) Alīna Silicka BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 13 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 14

Read more about the training

Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 10

Read more about the training

StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero   
 
Total places: 6 Registered: 6

Read more about the training

VERVE (10:30 - 11:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
VERVE (10:30 - 11:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 9

Read more about the training

Senioru Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs
Senioru Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 13 Registered: 17

Read more about the training

Abs, Back & Legs + Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Studio Bolero
Abs, Back & Legs + Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 20

Read more about the training

Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Studio Alfa
Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 17

Read more about the training

TRX (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Gym Dzelzava
TRX (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Gym Dzelzava   
 
Total places: 11 Registered: 11

Read more about the training

Tabata (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Tabata (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Studio Domina
Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 16

Read more about the training

Nike Training Club Strength (10:00 - 11:00) Kristaps Ence Studio Zolitūde
Nike Training Club Strength (10:00 - 11:00) Kristaps Ence Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 6

Read more about the training

Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 14

Read more about the training

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 16

Read more about the training

CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga
CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 17

Read more about the training

Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Total places: 14 Registered: 13

Read more about the training

StrongBody (10:00 - 11:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde
StrongBody (10:00 - 11:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde   
 
Total places: 12 Registered: 7

Read more about the training

Interval Training (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 23

Read more about the training

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 21

Read more about the training

Step + MyFit abs (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Step + MyFit abs (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 24

Read more about the training

StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero   
 
Total places: 6 Registered: 10

Read more about the training

Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 16

Read more about the training

Nike Training Club Endurance (10:00 - 11:00) Kristaps Ence Studio Zolitūde
Nike Training Club Endurance (10:00 - 11:00) Kristaps Ence Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 9

Read more about the training

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 13 Registered: 18

Read more about the training

Interval Training (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Studio Dzelzava
Interval Training (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 23

Read more about the training

Abs, Back & Legs+Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Studio Bolero
Abs, Back & Legs+Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 23

Read more about the training

Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Studio Alfa
Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 22

Read more about the training

Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Studio Domina
Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 15

Read more about the training

StrongBody (10:00 - 11:00) Lana Lāce Gym Domina
StrongBody (10:00 - 11:00) Lana Lāce Gym Domina   
 
Total places: 12 Registered: 5

Read more about the training

Gym ABC (10:30 - 11:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
Gym ABC (10:30 - 11:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Total places: 5 Registered: 0
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 21

Read more about the training

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 13

Read more about the training

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 13 Registered: 18

Read more about the training

CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Zolitūde
CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Zolitūde   
 
Total places: 12 Registered: 11

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 30

Read more about the training

Interval Training (10:00 - 11:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Interval Training (10:00 - 11:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 22

Read more about the training

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 25

Read more about the training

StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero   
 
Total places: 6 Registered: 11

Read more about the training

StrongBody (10:45 - 11:45) Nataļja Špikova Gym Imanta
StrongBody (10:45 - 11:45) Nataļja Špikova Gym Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 15

Read more about the training

StrongBody (10:00 - 11:00) Jānis Klīve Gym Aleja
StrongBody (10:00 - 11:00) Jānis Klīve Gym Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 18

Read more about the training

ROCK'N'CORE (10:00 - 11:00) Tatjana Novojevska Studio 1 Matīss
ROCK'N'CORE (10:00 - 11:00) Tatjana Novojevska Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 24

Read more about the training

BOXBOX (10:00 - 10:50) Paula Pūpola BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (10:00 - 10:50) Paula Pūpola BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 35 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
StrongBody (10:00 - 11:00) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
StrongBody (10:00 - 11:00) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Total places: 12 Registered: 28

Read more about the training

Functional Training (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 31

Read more about the training

StrongBody (10:00 - 11:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa
StrongBody (10:00 - 11:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa   
 
Total places: 12 Registered: 18

Read more about the training

Functional Training (10:00 - 11:00) Ilona Grigjane Studio Sky & More
Functional Training (10:00 - 11:00) Ilona Grigjane Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 23

Read more about the training

Pilates (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Pilates (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 30

Read more about the training

Zumba (10:30 - 11:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Zumba (10:30 - 11:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 20
GymABC (10:30 - 11:30) Dāvis Zaikovskis Gym Upītis
GymABC (10:30 - 11:30) Dāvis Zaikovskis Gym Upītis   
 
Total places: 5 Registered: 0
StrongBody (10:30 - 11:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde
StrongBody (10:30 - 11:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde   
 
Total places: 12 Registered: 8

Read more about the training

Body Toning (10:30 - 11:30) Inga Velmere Studio Bolero
Body Toning (10:30 - 11:30) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 30

Read more about the training

Interval Training (10:30 - 11:30) Elita Einika Studio Alfa
Interval Training (10:30 - 11:30) Elita Einika Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 23

Read more about the training

Interval Spinning (10:30 - 11:30) Jūlija Homenko Spinning Hall Sky & More
Interval Spinning (10:30 - 11:30) Jūlija Homenko Spinning Hall Sky & More   
 
Total places: 6 Registered: 13

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (10:30 - 11:30) Evelīna Semenoviča Studio 2 Imanta
Power, Balance & Stretching (10:30 - 11:30) Evelīna Semenoviča Studio 2 Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 31

Read more about the training

Functional Training (10:00 - 11:00) Edgars Gorjačko Studio 1 Aleja
Functional Training (10:00 - 11:00) Edgars Gorjačko Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 33

Read more about the training

GRIP (10:00 - 11:00) Paula Pūpola Studio 1 Matīss
GRIP (10:00 - 11:00) Paula Pūpola Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 30

Read more about the training

GymABC (10:00 - 11:00) Linda Jakovele Gym Dzelzava
GymABC (10:00 - 11:00) Linda Jakovele Gym Dzelzava   
 
Total places: 5 Registered: 4
Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 40

Read more about the training

VERVE (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
VERVE (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 30

Read more about the training

11:00
StrongBody (11:00 - 12:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (11:00 - 12:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Total places: 10 Registered: 10

Read more about the training

Functional Training (11:00 - 12:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (11:00 - 12:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 18

Read more about the training

MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 5

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (11:15 - 12:15) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Power, Balance & Stretching (11:15 - 12:15) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 5

Read more about the training

Gym ABC (11:00 - 12:00) Jekaterina Neteča Gym Bolero
Gym ABC (11:00 - 12:00) Jekaterina Neteča Gym Bolero   
 
Total places: 5 Registered: 1
BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Studio 2 Upītis
BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Studio 2 Upītis   
 
Total places: 12 Registered: 13

Read more about the training

Interval Spinning + Core (11:00 - 12:00) Nataļja Špikova Spinning Imanta
Interval Spinning + Core (11:00 - 12:00) Nataļja Špikova Spinning Imanta   
 
Total places: 15 Registered: 17

Read more about the training

Pilates (11:00 - 12:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja
Pilates (11:00 - 12:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 20

Read more about the training

GRIP (11:30 - 12:30) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
GRIP (11:30 - 12:30) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 12

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Power, Balance & Stretching (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 17

Read more about the training

Gym ABC (11:00 - 12:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde
Gym ABC (11:00 - 12:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde   
 
Total places: 5 Registered: 0
Gym ABC (11:00 - 12:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
Gym ABC (11:00 - 12:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Total places: 5 Registered: 0
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 25

Read more about the training

MyFit abs (11:15 - 11:45) Valentīna Narme Studio Zolitūde
MyFit abs (11:15 - 11:45) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 4

Read more about the training

Pilates (11:00 - 12:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja
Pilates (11:00 - 12:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 15

Read more about the training

Functional Training (11:00 - 12:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Functional Training (11:00 - 12:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Total places: 14 Registered: 9

Read more about the training

BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Studio 2 Upītis
BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Studio 2 Upītis   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

GymABC (11:00 - 12:00) Madara Druķe Gym Imanta
GymABC (11:00 - 12:00) Madara Druķe Gym Imanta   
 
Total places: 5 Registered: 3
StrongBody (11:00 - 12:00) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde
StrongBody (11:00 - 12:00) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde   
 
Total places: 12 Registered: 9

Read more about the training

Pilates (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Pilates (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 23

Read more about the training

StrongBody (11:00 - 12:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (11:00 - 12:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Total places: 10 Registered: 21

Read more about the training

Brazilian Butt (11:00 - 11:45) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (11:00 - 11:45) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 29

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 21

Read more about the training

Yoga (11:00 - 12:00) Dana Sture Studio Domina
Yoga (11:00 - 12:00) Dana Sture Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 26

Read more about the training

Interval Training (11:00 - 12:00) Madara Ludriksone Studio 1 Aleja
Interval Training (11:00 - 12:00) Madara Ludriksone Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 24

Read more about the training

VERVE (11:00 - 12:00) Tatjana Novojevska Studio 1 Matīss
VERVE (11:00 - 12:00) Tatjana Novojevska Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 24

Read more about the training

BOXBOX (11:00 - 11:50) Paula Pūpola BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (11:00 - 11:50) Paula Pūpola BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 29 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Pilates (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga
Pilates (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 28

Read more about the training

Gym ABC (11:00 - 12:00) Linda Jakovele Gym Alfa
Gym ABC (11:00 - 12:00) Linda Jakovele Gym Alfa   
 
Total places: 5 Registered: 4
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Ilona Grigjane Studio Sky & More
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Ilona Grigjane Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 28

Read more about the training

Interval Training (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Interval Training (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 28

Read more about the training

Pilates (11:15 - 12:15) Ineta Miškūna Studio Dzelzava
Pilates (11:15 - 12:15) Ineta Miškūna Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 41

Read more about the training

GRIP (11:00 - 12:00) Laura Melbārde Studio Domina
GRIP (11:00 - 12:00) Laura Melbārde Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 24

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Paula Pūpola Studio 1 Matīss
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Paula Pūpola Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 32

Read more about the training

StrongBody (11:00 - 12:00) Linda Jakovele Gym Dzelzava
StrongBody (11:00 - 12:00) Linda Jakovele Gym Dzelzava   
 
Total places: 12 Registered: 34

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 30

Read more about the training

Functional Training (11:00 - 12:00) Madara Ludriksone Studio Bolero
Functional Training (11:00 - 12:00) Madara Ludriksone Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 24

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (11:10 - 12:10) Edgars Gorjačko Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (11:10 - 12:10) Edgars Gorjačko Studio 2 Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 22

Read more about the training

GRIP (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
GRIP (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 38

Read more about the training

12:00
Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava
Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 16

Read more about the training

StrongBody (12:00 - 13:00) Dāvis Zaikovskis Gym Barona Centrs
StrongBody (12:00 - 13:00) Dāvis Zaikovskis Gym Barona Centrs   
 
Total places: 12 Registered: 6

Read more about the training

GRIP (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
GRIP (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 14

Read more about the training

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 10

Read more about the training

Abs, Back & Legs +Stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More
Abs, Back & Legs +Stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 14

Read more about the training

Interval Training (12:00 - 13:00) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Interval Training (12:00 - 13:00) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 10

Read more about the training

StrongBody (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym Domina
StrongBody (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Total places: 12 Registered: 3

Read more about the training

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Līva Tihovska Studio 1 Aleja
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Līva Tihovska Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 10

Read more about the training

Pilates (12:20 - 13:20) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Pilates (12:20 - 13:20) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Fatburner (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Fatburner (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 19
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 13 Registered: 17

Read more about the training

StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis   
 
Total places: 12 Registered: 5

Read more about the training

GRIP (12:00 - 13:00) Viktorija Plivča Studio Dzelzava
GRIP (12:00 - 13:00) Viktorija Plivča Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 26

Read more about the training

VERVE (12:00 - 13:00) Una Pirktiņa Studio 1 Galleria Rīga
VERVE (12:00 - 13:00) Una Pirktiņa Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 20

Read more about the training

BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 23 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Latino (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Studio Alfa
Latino (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 19

Read more about the training

Total body X (12:00 - 13:00) Sandija Freimane Studio X Alfa
Total body X (12:00 - 13:00) Sandija Freimane Studio X Alfa   
 
Total places: 7 Registered: 13
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 19

Read more about the training

Interval Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More
Interval Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 20

Read more about the training

Interval Training (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Domina
Interval Training (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 17

Read more about the training

BODYART 75 (12:30 - 13:45) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss
BODYART 75 (12:30 - 13:45) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 19

Read more about the training

Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 17

Read more about the training

StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis   
 
Total places: 12 Registered: 3

Read more about the training

TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More
TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Total places: 10 Registered: 20

Read more about the training

Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava
Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 17

Read more about the training

StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Total places: 12 Registered: 16

Read more about the training

Functional Training (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Studio Bolero
Functional Training (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 19

Read more about the training

Interval Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
Interval Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 24

Read more about the training

Gym ABC (12:00 - 13:00) Jānis Vītols Gym Matīss
Gym ABC (12:00 - 13:00) Jānis Vītols Gym Matīss   
 
Total places: 5 Registered: 0
Body Toning (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Body Toning (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 27

Read more about the training

Pilates (12:00 - 13:00) Anastasija Domņina Studio 2 Imanta
Pilates (12:00 - 13:00) Anastasija Domņina Studio 2 Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 23

Read more about the training

Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 20

Read more about the training

Interval Training (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Interval Training (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 21

Read more about the training

Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 13 Registered: 20

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio 2 Upītis
Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio 2 Upītis   
 
Total places: 12 Registered: 9

Read more about the training

BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 24 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 20

Read more about the training

Burn X (12:00 - 13:00) Sandija Freimane Studio X Alfa
Burn X (12:00 - 13:00) Sandija Freimane Studio X Alfa   
 
Total places: 7 Registered: 15
Functional Training (12:00 - 13:00) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More
Functional Training (12:00 - 13:00) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 14

Read more about the training

Abs, Back & Legs + stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Domina
Abs, Back & Legs + stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 18

Read more about the training

BODYART 75 (12:30 - 13:45) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss
BODYART 75 (12:30 - 13:45) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 26

Read more about the training

Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 24

Read more about the training

Gym ABC (12:00 - 13:00) Lana Lāce Gym Sky & More
Gym ABC (12:00 - 13:00) Lana Lāce Gym Sky & More   
 
Total places: 5 Registered: 0
Interval Training (12:00 - 13:00) Līva Tihovska Studio 1 Aleja
Interval Training (12:00 - 13:00) Līva Tihovska Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 20

Read more about the training

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Sandija Freimane Studio Dzelzava
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Sandija Freimane Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 28

Read more about the training

GRIP (12:00 - 13:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga
GRIP (12:00 - 13:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 25

Read more about the training

Latino (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Studio Alfa
Latino (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 26

Read more about the training

Interval Training (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Interval Training (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 21

Read more about the training

Pilates (12:00 - 13:00) Anastasija Domņina Studio 2 Imanta
Pilates (12:00 - 13:00) Anastasija Domņina Studio 2 Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 26

Read more about the training

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Madara Ludriksone Studio 1 Aleja
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Madara Ludriksone Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 22

Read more about the training

Interval Spinning + Core (12:10 - 13:10) Nataļja Špikova Spinning Imanta
Interval Spinning + Core (12:10 - 13:10) Nataļja Špikova Spinning Imanta   
 
Total places: 15 Registered: 24

Read more about the training

Body Toning (12:15 - 13:15) Ineta Miškūna Studio Dzelzava
Body Toning (12:15 - 13:15) Ineta Miškūna Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 38

Read more about the training

Interval Training (12:00 - 13:00) Laura Melbārde Studio Domina
Interval Training (12:00 - 13:00) Laura Melbārde Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 21

Read more about the training

TRX (12:00 - 13:00) Madara Ludriksone TRX Studio Bolero
TRX (12:00 - 13:00) Madara Ludriksone TRX Studio Bolero   
 
Total places: 6 Registered: 16

Read more about the training

Interval Spinning 30 (12:10 - 12:40) Nataļja Špikova Spinning Imanta
Interval Spinning 30 (12:10 - 12:40) Nataļja Špikova Spinning Imanta   
 
Total places: 15 Registered: 29

Read more about the training

MyFit abs (12:40 - 13:10) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
MyFit abs (12:40 - 13:10) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 28

Read more about the training

13:00
Interval Training (13:00 - 14:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Interval Training (13:00 - 14:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 13

Read more about the training

Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 21

Read more about the training

MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 11

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Fatburner (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More
Fatburner (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 14
Gym ABC (13:00 - 14:00) Artis Bebris Gym Domina
Gym ABC (13:00 - 14:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Total places: 5 Registered: 1
Pilates (13:00 - 14:00) Līva Tihovska Studio 2 Aleja
Pilates (13:00 - 14:00) Līva Tihovska Studio 2 Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 10

Read more about the training

Senior Fitness (13:30 - 14:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Senior Fitness (13:30 - 14:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 8

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (13:45 - 14:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (13:45 - 14:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 14

Read more about the training

Tabata (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
Tabata (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 13 Registered: 19

Read more about the training

Pilates (13:00 - 14:00) Anastasija Tkačova Studio Dzelzava
Pilates (13:00 - 14:00) Anastasija Tkačova Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 26

Read more about the training

Interval Training (13:00 - 14:00) Una Pirktiņa Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (13:00 - 14:00) Una Pirktiņa Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 27

Read more about the training

Pilates (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More
Pilates (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 20

Read more about the training

Functional Training (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Functional Training (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 19

Read more about the training

CrossTraining (13:00 - 14:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja
CrossTraining (13:00 - 14:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 1

Read more about the training

Pilates (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Studio 1 Matīss
Pilates (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 18

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 16

Read more about the training

MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 17

Read more about the training

StrongBody (13:00 - 14:00) Jānis Vītols Gym Matīss
StrongBody (13:00 - 14:00) Jānis Vītols Gym Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 4

Read more about the training

Body Toning (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More
Body Toning (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 22

Read more about the training

BOXBOX (13:10 - 14:00) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (13:10 - 14:00) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 21 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Studio 2 Galleria Rīga
Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Studio 2 Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 26

Read more about the training

StrongBody (13:00 - 14:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga
StrongBody (13:00 - 14:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 13

Read more about the training

Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 13 Registered: 18

Read more about the training

Pilates (13:00 - 14:00) Anastasija Tkačova Studio Dzelzava
Pilates (13:00 - 14:00) Anastasija Tkačova Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 25

Read more about the training

Yoga (13:00 - 14:00) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More
Yoga (13:00 - 14:00) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 12

Read more about the training

Brazilian Butt (13:15 - 14:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Brazilian Butt (13:15 - 14:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 17

Read more about the training

Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Studio 2 Galleria Rīga
Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Studio 2 Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 19

Read more about the training

Functional Training (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
Functional Training (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 13

Read more about the training

CrossTraining (13:00 - 14:00) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja
CrossTraining (13:00 - 14:00) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 2

Read more about the training

Pilates (13:00 - 14:00) Līva Tihovska Studio 2 Aleja
Pilates (13:00 - 14:00) Līva Tihovska Studio 2 Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 17

Read more about the training

GRIP (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio 1 Matīss
GRIP (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 26

Read more about the training

Interval Training (13:00 - 14:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava
Interval Training (13:00 - 14:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 24

Read more about the training

Stretching (13:00 - 13:30) Laura Ivanova Studio Alfa
Stretching (13:00 - 13:30) Laura Ivanova Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 11

Read more about the training

CrossTraining (13:00 - 14:00) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (13:00 - 14:00) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Total places: 12 Registered: 9

Read more about the training

BOXBOX (13:10 - 14:00) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (13:10 - 14:00) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 24 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Power, Balance & Stretching (13:15 - 14:15) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta
Power, Balance & Stretching (13:15 - 14:15) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 24

Read more about the training

Yoga (13:00 - 14:00) Madara Ludriksone Studio 2 Aleja
Yoga (13:00 - 14:00) Madara Ludriksone Studio 2 Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 28

Read more about the training

TRX (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma TRX Studio Bolero
TRX (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma TRX Studio Bolero   
 
Total places: 6 Registered: 15

Read more about the training

Yoga (13:00 - 14:00) Madara Ludriksone Studio Bolero
Yoga (13:00 - 14:00) Madara Ludriksone Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 26

Read more about the training

14:00
Yoga (14:00 - 15:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Yoga (14:00 - 15:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 16

Read more about the training

Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 8

Read more about the training

Pilates (14:00 - 15:00) Anita Rezevska Studio 2 Galleria Rīga
Pilates (14:00 - 15:00) Anita Rezevska Studio 2 Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 18

Read more about the training

Mother To Be (14:30 - 15:30) Ineta Miškūna Studio 1 Galleria Rīga
Mother To Be (14:30 - 15:30) Ineta Miškūna Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 3

Read more about the training

Gym ABC (14:00 - 15:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga
Gym ABC (14:00 - 15:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 5 Registered: 4
Interval Training (14:10 - 15:10) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Interval Training (14:10 - 15:10) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 4

Read more about the training

Mother To Be (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio 1 Galleria Rīga
Mother To Be (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 0

Read more about the training

Gym ABC (14:00 - 15:00) Dāvis Ābele Gym Aleja
Gym ABC (14:00 - 15:00) Dāvis Ābele Gym Aleja   
 
Total places: 5 Registered: 1
Gym ABC (14:00 - 15:00) Sandis Savickis Gym Alfa
Gym ABC (14:00 - 15:00) Sandis Savickis Gym Alfa   
 
Total places: 5 Registered: 0
10Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
10Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 11
Brazilian Butt (14:15 - 15:00) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta
Brazilian Butt (14:15 - 15:00) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 13

Read more about the training

Interval Training (14:00 - 15:00) Līga Dziļuma Studio Bolero
Interval Training (14:00 - 15:00) Līga Dziļuma Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 19

Read more about the training

Total body X (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio X Alfa
Total body X (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio X Alfa   
 
Total places: 7 Registered: 22
15:00
StrongBody (15:00 - 16:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga
StrongBody (15:00 - 16:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 6

Read more about the training

BOXBOX (15:00 - 15:50) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (15:00 - 15:50) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 17 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Interval Training (15:50 - 16:50) Jūlija Vegnere Studio Alfa
Interval Training (15:50 - 16:50) Jūlija Vegnere Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 29

Read more about the training

16:00
Yoga (16:00 - 17:00) Madara Ludriksone Studio Bolero
Yoga (16:00 - 17:00) Madara Ludriksone Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 4

Read more about the training

Youth Training (16:30 - 17:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Youth Training (16:30 - 17:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 4
Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 3
Youth Training (16:30 - 17:30) Anastasija Domņina Studio Dzelzava
Youth Training (16:30 - 17:30) Anastasija Domņina Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 1
Yoga (16:00 - 17:00) Madara Ludriksone Studio Bolero
Yoga (16:00 - 17:00) Madara Ludriksone Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 6

Read more about the training

Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 1
Interval Training (16:30 - 17:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Interval Training (16:30 - 17:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 23

Read more about the training

GymABC (16:15 - 17:15) Inese Liepiņa Gym Upītis
GymABC (16:15 - 17:15) Inese Liepiņa Gym Upītis   
 
Total places: 5 Registered: 0
Youth Training (16:30 - 17:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Youth Training (16:30 - 17:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 1
Tabata (16:00 - 17:00) Līga Dziļuma Studio Domina
Tabata (16:00 - 17:00) Līga Dziļuma Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 17

Read more about the training

Interval Training (16:00 - 17:00) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Interval Training (16:00 - 17:00) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 23

Read more about the training

Brazilian Butt (16:15 - 17:00) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Brazilian Butt (16:15 - 17:00) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 21

Read more about the training

17:00
Interval Training (17:00 - 18:00) Madara Ludriksone Studio Bolero
Interval Training (17:00 - 18:00) Madara Ludriksone Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 9

Read more about the training

StrongBody (17:15 - 18:15) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (17:15 - 18:15) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis   
 
Total places: 12 Registered: 3

Read more about the training

Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Total places: 14 Registered: 13

Read more about the training

Lower body X (17:15 - 18:15) Sandija Freimane Studio X Alfa
Lower body X (17:15 - 18:15) Sandija Freimane Studio X Alfa   
 
Total places: 7 Registered: 9
Interval Training (17:15 - 18:15) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Interval Training (17:15 - 18:15) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 14

Read more about the training

Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 10

Read more about the training

Interval Training (17:20 - 18:20) Ineta Miškūna Studio Alfa
Interval Training (17:20 - 18:20) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 14

Read more about the training

Interval Training (17:30 - 18:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Interval Training (17:30 - 18:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 16

Read more about the training

Interval Training (17:30 - 18:30) Anastasija Domņina Studio 1 Barona Centrs
Interval Training (17:30 - 18:30) Anastasija Domņina Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 13 Registered: 10

Read more about the training

Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Viktorija Plivča Studio Dzelzava
Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Viktorija Plivča Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 6

Read more about the training

Tabata (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga
Tabata (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 12

Read more about the training

StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 6

Read more about the training

Zumba (17:30 - 18:30) Iveta Pumpura Studio 1 Aleja
Zumba (17:30 - 18:30) Iveta Pumpura Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 15
Fatburner (17:30 - 18:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja
Fatburner (17:30 - 18:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 12
StrongBody (17:00 - 18:00) Mārtiņš Mellakauls TRX Studio Bolero
StrongBody (17:00 - 18:00) Mārtiņš Mellakauls TRX Studio Bolero   
 
Total places: 6 Registered: 6

Read more about the training

GRIP (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio Alfa
GRIP (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 23

Read more about the training

StrongBody (17:00 - 18:00) Vents Hugo Liepnieks Gym Matīss
StrongBody (17:00 - 18:00) Vents Hugo Liepnieks Gym Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 9

Read more about the training

Gym ABC (17:00 - 18:00) Linda Jakovele Gym Alfa
Gym ABC (17:00 - 18:00) Linda Jakovele Gym Alfa   
 
Total places: 5 Registered: 4
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Aleksejs Ērglis Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Aleksejs Ērglis Studio 2 Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 16

Read more about the training

Pilates (17:20 - 18:20) Santa Linga Studio Bolero
Pilates (17:20 - 18:20) Santa Linga Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 15

Read more about the training

Interval Training (17:20 - 18:20) Ivans Šapošņikovs Studio Domina
Interval Training (17:20 - 18:20) Ivans Šapošņikovs Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 8

Read more about the training

Functional Training (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss
Functional Training (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 26

Read more about the training

Interval Training (17:30 - 18:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis
Interval Training (17:30 - 18:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis   
 
Total places: 14 Registered: 12

Read more about the training

GRIP (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Studio 1 Galleria Rīga
GRIP (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 31

Read more about the training

KamiBo (17:30 - 18:30) Alīna Silicka Studio 2 Galleria Rīga
KamiBo (17:30 - 18:30) Alīna Silicka Studio 2 Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 23

Read more about the training

Burn X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Burn X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Total places: 7 Registered: 14
Pilates (17:30 - 18:30) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Pilates (17:30 - 18:30) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 16

Read more about the training

Tabata (17:30 - 18:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta
Tabata (17:30 - 18:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 19

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio 2 Matīss
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio 2 Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 15

Read more about the training

Interval Training (17:00 - 18:00) Madara Ludriksone Studio Bolero
Interval Training (17:00 - 18:00) Madara Ludriksone Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 6

Read more about the training

Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 0
Gym ABC (17:00 - 18:00) Artis Bebris Gym Domina
Gym ABC (17:00 - 18:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Total places: 5 Registered: 3
Abs, Back & Legs + Stretching (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Abs, Back & Legs + Stretching (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 16

Read more about the training

StrongBody (17:15 - 18:15) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
StrongBody (17:15 - 18:15) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Total places: 12 Registered: 10

Read more about the training

Pilates (17:20 - 18:20) Viktorija Plivča Studio Dzelzava
Pilates (17:20 - 18:20) Viktorija Plivča Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 26

Read more about the training

Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja
Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 18

Read more about the training

GRIP (17:30 - 18:30) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Matīss
GRIP (17:30 - 18:30) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 21

Read more about the training

StrongBody (17:30 - 18:30) Dāvis Zaikovskis TRX Studio Bolero
StrongBody (17:30 - 18:30) Dāvis Zaikovskis TRX Studio Bolero   
 
Total places: 6 Registered: 5

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 22

Read more about the training

Upper body X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Upper body X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Total places: 7 Registered: 16
StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 6

Read more about the training

Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 0
VERVE (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio Alfa
VERVE (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 18

Read more about the training

StrongBody (17:15 - 18:15) Inese Liepiņa Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (17:15 - 18:15) Inese Liepiņa Funkcionālā zona Upītis   
 
Total places: 12 Registered: 5

Read more about the training

Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 28

Read more about the training

Brazilian Butt (17:20 - 18:05) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Brazilian Butt (17:20 - 18:05) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 21

Read more about the training

Total Body X (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Total Body X (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Total places: 6 Registered: 10
TRX (17:30 - 18:30) Inga Velmere TRX Studio Bolero
TRX (17:30 - 18:30) Inga Velmere TRX Studio Bolero   
 
Total places: 6 Registered: 12

Read more about the training

Step (17:30 - 18:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis
Step (17:30 - 18:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis   
 
Total places: 14 Registered: 14

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Studio 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Studio 2 Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 28

Read more about the training

Abs X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Abs X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Total places: 7 Registered: 13
Body Toning (17:30 - 18:30) Līga Dziļuma Studio Domina
Body Toning (17:30 - 18:30) Līga Dziļuma Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 16

Read more about the training

Brazilian Butt (17:45 - 18:30) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
Brazilian Butt (17:45 - 18:30) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 24

Read more about the training

Zumba (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga
Zumba (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 31
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 1
Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 19

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (17:15 - 18:15) Aleksejs Ērglis Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (17:15 - 18:15) Aleksejs Ērglis Studio 2 Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 23

Read more about the training

GRIP (17:15 - 18:15) Laura Melbārde Studio Alfa
GRIP (17:15 - 18:15) Laura Melbārde Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 27

Read more about the training

Body Toning (17:20 - 18:20) Santa Linga Studio Bolero
Body Toning (17:20 - 18:20) Santa Linga Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 26

Read more about the training

Interval Training (17:30 - 18:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Interval Training (17:30 - 18:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 21

Read more about the training

Step (17:30 - 18:30) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
Step (17:30 - 18:30) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 13 Registered: 15

Read more about the training

StrongBody (17:30 - 18:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
StrongBody (17:30 - 18:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Total places: 12 Registered: 19

Read more about the training

GRIP (17:40 - 18:40) Ivans Šapošņikovs Studio Domina
GRIP (17:40 - 18:40) Ivans Šapošņikovs Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 16

Read more about the training

Pilates (17:00 - 18:00) Līga Dziļuma Studio Domina
Pilates (17:00 - 18:00) Līga Dziļuma Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 20

Read more about the training

Brazilian Butt (17:00 - 17:45) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Brazilian Butt (17:00 - 17:45) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 25

Read more about the training

Total Body X (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Studio X Matīss
Total Body X (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Studio X Matīss   
 
Total places: 6 Registered: 14
Dance (17:00 - 18:00) Paula Pūpola Studio 1 Upītis
Dance (17:00 - 18:00) Paula Pūpola Studio 1 Upītis   
 
Total places: 14 Registered: 40

Read more about the training

BOXBOX (17:00 - 17:50) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (17:00 - 17:50) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 26 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Tabata (17:00 - 18:00) Laura Melbārde Studio 1 Galleria Rīga
Tabata (17:00 - 18:00) Laura Melbārde Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 27

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Jūlija Vegnere Studio Alfa
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Jūlija Vegnere Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 32

Read more about the training

Interval Training (17:10 - 18:10) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Interval Training (17:10 - 18:10) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 21

Read more about the training

18:00
Pilates (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Studio 2 Matīss
Pilates (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Studio 2 Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 16

Read more about the training

CrossTraining (18:00 - 19:00) Alens Zeltiņš Gym Galleria Rīga
CrossTraining (18:00 - 19:00) Alens Zeltiņš Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Functional Training (18:00 - 19:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Functional Training (18:00 - 19:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Total places: 14 Registered: 9

Read more about the training

StrongBody (18:00 - 19:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (18:00 - 19:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Total places: 10 Registered: 10

Read more about the training

Pilates (18:15 - 19:15) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Pilates (18:15 - 19:15) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 10

Read more about the training

Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Studio Bolero
Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 25

Read more about the training

Pilates (18:30 - 19:30) Anastasija Domņina Studio 1 Barona Centrs
Pilates (18:30 - 19:30) Anastasija Domņina Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 13 Registered: 12

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 25

Read more about the training

CrossTraining (18:30 - 19:30) Madara Druķe Gym Zolitūde
CrossTraining (18:30 - 19:30) Madara Druķe Gym Zolitūde   
 
Total places: 12 Registered: 8

Read more about the training

Functional Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 14

Read more about the training

Pilates (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Pilates (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 17

Read more about the training

Tabata (18:30 - 19:30) Elita Einika Studio Sky & More
Tabata (18:30 - 19:30) Elita Einika Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 12

Read more about the training

Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Studio 1 Imanta
Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 16

Read more about the training

Gym ABC (18:30 - 19:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
Gym ABC (18:30 - 19:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Total places: 5 Registered: 3
Yoga (18:30 - 19:30) Žanna Koževņikova Studio Domina
Yoga (18:30 - 19:30) Žanna Koževņikova Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 13

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Karīna Svikle Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Karīna Svikle Studio 2 Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 10

Read more about the training

Nike Training Club Endurance (18:30 - 19:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Nike Training Club Endurance (18:30 - 19:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 14

Read more about the training

Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Ilze Līne Studio Zolitūde
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Ilze Līne Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 13

Read more about the training

StrongBody (18:00 - 19:00) Madara Druķe Gym Aleja
StrongBody (18:00 - 19:00) Madara Druķe Gym Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 13

Read more about the training

StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Total places: 10 Registered: 11

Read more about the training

GRIP (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava
GRIP (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 26

Read more about the training

StrongBody (18:00 - 19:00) Nelda Neilande Gym Zolitūde
StrongBody (18:00 - 19:00) Nelda Neilande Gym Zolitūde   
 
Total places: 12 Registered: 7

Read more about the training

Functional Training (18:00 - 19:00) Gunta Pīķe Studio Alfa
Functional Training (18:00 - 19:00) Gunta Pīķe Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 26

Read more about the training

CrossTraining (18:00 - 19:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa
CrossTraining (18:00 - 19:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa   
 
Total places: 12 Registered: 11

Read more about the training

Functional Training (18:00 - 19:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja
Functional Training (18:00 - 19:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 23

Read more about the training

Interval Training (18:15 - 19:15) Nataļja Merķe Studio 1 Barona Centrs
Interval Training (18:15 - 19:15) Nataļja Merķe Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 13 Registered: 17

Read more about the training

Barre (18:15 - 19:00) Jūlija Ratobiļska Studio 2 Aleja
Barre (18:15 - 19:00) Jūlija Ratobiļska Studio 2 Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 13
TRX (18:20 - 19:20) Inga Velmere TRX Studio Bolero
TRX (18:20 - 19:20) Inga Velmere TRX Studio Bolero   
 
Total places: 6 Registered: 10

Read more about the training

Body Toning (18:20 - 19:20) Santa Linga Studio Bolero
Body Toning (18:20 - 19:20) Santa Linga Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 20

Read more about the training

TRX (18:20 - 19:20) Ivans Šapošņikovs Studio Domina
TRX (18:20 - 19:20) Ivans Šapošņikovs Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 10

Read more about the training

Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Studio Sky & More
Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 27

Read more about the training

MyFit abs (18:30 - 19:00) Dārta Vinovska Studio 1 Matīss
MyFit abs (18:30 - 19:00) Dārta Vinovska Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 27

Read more about the training

Yoga (18:30 - 19:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis
Yoga (18:30 - 19:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis   
 
Total places: 14 Registered: 16

Read more about the training

StrongBody (18:30 - 19:30) Nataļja Špikova Gym Imanta
StrongBody (18:30 - 19:30) Nataļja Špikova Gym Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 20

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Kristaps Škuts Studio 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Kristaps Škuts Studio 2 Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 22

Read more about the training

Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 32

Read more about the training

Body Toning (18:30 - 19:30) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta
Body Toning (18:30 - 19:30) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 27

Read more about the training

BODYART 75 (18:45 - 20:00) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss
BODYART 75 (18:45 - 20:00) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 31

Read more about the training

Total Body X (18:45 - 19:45) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Total Body X (18:45 - 19:45) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Total places: 6 Registered: 16
BOXBOX (18:45 - 19:35) Paula Pūpola BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (18:45 - 19:35) Paula Pūpola BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 31 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Fatburner (18:00 - 19:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja
Fatburner (18:00 - 19:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 21
CrossTraining (18:00 - 19:00) Alens Zeltiņš Gym Galleria Rīga
CrossTraining (18:00 - 19:00) Alens Zeltiņš Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 18

Read more about the training

Dance (18:00 - 19:00) Paula Pūpola Studio 1 Upītis
Dance (18:00 - 19:00) Paula Pūpola Studio 1 Upītis   
 
Total places: 14 Registered: 31

Read more about the training

Total Body X (18:00 - 19:00) Santa Irbe Studio X Matīss
Total Body X (18:00 - 19:00) Santa Irbe Studio X Matīss   
 
Total places: 6 Registered: 11
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 27

Read more about the training

Pilates (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Studio 2 Imanta
Pilates (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Studio 2 Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 20

Read more about the training

StrongBody (18:00 - 19:00) Artis Bebris Gym Domina
StrongBody (18:00 - 19:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Total places: 12 Registered: 10

Read more about the training

Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 19

Read more about the training

Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Studio Bolero
Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 24

Read more about the training

Functional Training (18:25 - 19:25) Ilona Grigjane Studio Sky & More
Functional Training (18:25 - 19:25) Ilona Grigjane Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 22

Read more about the training

Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Karīna Svikle Studio 1 Aleja
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Karīna Svikle Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 27

Read more about the training

Gym ABC (18:30 - 19:30) Dāvis Zaikovskis Gym Bolero
Gym ABC (18:30 - 19:30) Dāvis Zaikovskis Gym Bolero   
 
Total places: 5 Registered: 1
Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Studio 1 Barona Centrs
Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 13 Registered: 27

Read more about the training

Interval Training (18:30 - 19:30) Viktorija Plivča Studio Dzelzava
Interval Training (18:30 - 19:30) Viktorija Plivča Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 29

Read more about the training

Interval Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 27

Read more about the training

GRIP (18:30 - 19:30) Lauris Siliņš Studio Alfa
GRIP (18:30 - 19:30) Lauris Siliņš Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 30

Read more about the training

TRX (18:30 - 19:30) Ignats Taraņenko Gym Dzelzava
TRX (18:30 - 19:30) Ignats Taraņenko Gym Dzelzava   
 
Total places: 11 Registered: 21

Read more about the training

Yoga (18:30 - 19:30) Žanna Koževņikova Studio Domina
Yoga (18:30 - 19:30) Žanna Koževņikova Studio Domina   
 
Total places: 12 Registered: 25

Read more about the training

CrossTraining (18:40 - 19:40) Ilze Līne Gym Zolitūde
CrossTraining (18:40 - 19:40) Ilze Līne Gym Zolitūde   
 
Total places: 12 Registered: 17

Read more about the training

Total Body X (18:45 - 19:45) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja
Total Body X (18:45 - 19:45) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja   
 
Total places: 6 Registered: 10
Interval Training (18:45 - 19:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta
Interval Training (18:45 - 19:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 29

Read more about the training

Tabata (18:00 - 19:00) Ilze Līne Studio Zolitūde
Tabata (18:00 - 19:00) Ilze Līne Studio Zolitūde   
 
Total places: 10 Registered: 19

Read more about the training

Gym ABC (18:00 - 19:00) Madara Druķe Gym Aleja
Gym ABC (18:00 - 19:00) Madara Druķe Gym Aleja   
 
Total places: 5 Registered: 1
Zumba (18:00 - 19:00) Iveta Pumpura Studio 2 Aleja
Zumba (18:00 - 19:00) Iveta Pumpura Studio 2 Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 26
StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Total places: 10 Registered: 11

Read more about the training

Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Gunta Pīķe Studio Alfa
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Gunta Pīķe Studio Alfa   
 
Total places: 14 Registered: 24

Read more about the training

StrongBody (18:00 - 19:00) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa
StrongBody (18:00 - 19:00) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa   
 
Total places: 12 Registered: 14

Read more about the training

Pilates (18:00 - 19:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Pilates (18:00 - 19:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 22

Read more about the training

GRIP (18:10 - 19:10) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
GRIP (18:10 - 19:10) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 14 Registered: 27

Read more about the training

Brazilian Butt (18:15 - 19:00) Nataļja Merķe Studio 1 Barona Centrs
Brazilian Butt (18:15 - 19:00) Nataļja Merķe Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 13 Registered: 22

Read more about the training

BOXBOX (18:15 - 19:05) Alīna Silicka BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (18:15 - 19:05) Alīna Silicka BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 27 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Functional Training (18:20 - 19:20) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Matīss
Functional Training (18:20 - 19:20) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 27

Read more about the training

Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Studio Sky & More
Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Studio Sky & More   
 
Total places: 14 Registered: 25

Read more about the training

Interval Training (18:30 - 19:30) Edgars Gorjačko Studio 1 Aleja
Interval Training (18:30 - 19:30) Edgars Gorjačko Studio 1 Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 19

Read more about the training

Yoga (18:30 - 19:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis
Yoga (18:30 - 19:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis   
 
Total places: 14 Registered: 18

Read more about the training

GRIP (18:30 - 19:30) Ivans Šapošņikovs Studio Dzelzava
GRIP (18:30 - 19:30) Ivans Šapošņikovs Studio Dzelzava   
 
Total places: 16 Registered: 37

Read more about the training

Dance (18:30 - 19:30) Paula Pūpola Studio 2 Galleria Rīga
Dance (18:30 - 19:30) Paula Pūpola Studio 2 Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 32

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Inga Velmere Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Total places: 12 Registered: 21

Read more about the training