MyFitness

2021. gada nogalē dzīvesstila tirdzniecības centrā Sāga tiks atklāts MyFitness sporta klubs. Jaunatklāto telpu kopējā platība būs 1695 m2.

MyFitness turpina virzīties uz mērķi – ikvienam iedzīvotājam padarīt pieejamu fitnesa klubu gan pēc atrašanās vietas, gan piedāvājuma klāsta.

Tirdzniecības centra attīstītāju pārstāvji informē, ka “Sāga” piedāvā pasaulē jau atzītu, bet Baltijas tirgum jaunu konceptu, vienkopus apvienojot iepirkšanos mājai un dārzam, visu sportam, atpūtai, veselībai, kā arī biroju centru. Un tagad sporta kluba atvēršana būs vēl viens nozīmīgs papildinājums jau tā unikālajam centram. MyFitness sporta klubu tīklam tā ir vēl viena stratēģiski nozīmīga vieta, uzlabojot dzīves kvalitāti Mežciema, Dreiliņu, Ulbrokas iedzīvotājiem.

MyFitness Latvija vadītāja I. Alne: “Strādājot fitnesa jomā, mēs esam skaidri pārliecinājušies, ka fiziskās aktivitātes ir neatņemama sastāvdaļa, lai ikdiena būtu pilnvērtīga un kvaliatīva. Tagad, kad veselības jautājums sabiedrībā ir kļuvis īpaši aktuāls, fizisko aktivitāšu nozīmi uzsver arī medicīnas jomas speciālisti, kā arī veikti daudzi pētījumi, lai pamatotu fizisko aktivitāšu pozitīvo ietekmi uz garīgo un fizisko veselību. Mēs priecājamies, ka aizvien vairāk cilvēki sāk profilaktiski rūpēties par savu veselību un regulāri treniņi ir pašsaprotama ikdienas rutīna.”

MyFitness Sāga sporta kluba kopējā platība būs 1695 m2. Tas atradīsies tirdzniecības centra otrajā stāvā. Klubā būs iekārtota plaša un moderna trenažieru zāle ar pasaules līdera ražotāja Technogym trenažieriem. Vadoties pēc MyFitness koncepta, tiks piedāvāts plašs klāsts grupu nodarbības, kuras tiks aizvadītas vairākās nodarbību zālēs paralēli. Šajā klubā apmeklētājus priecēs arī MyFitness konceptnodarbība BOXBOX.

Tāpat MyFitness Sāga klubā būs sauna – tā ir neatņemama MyFitness sporta klubu sastāvdaļa, un to ļoti novērtē ilggadējie MyFitness biedri.

Aizvien augot pieprasījumam pēc privāto treneru pakalpojuma, klubā būs iekārtots ērts treneru kabinets, kurā ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību tiks veiktas ķermeņa pārbaudes, noskaidrojot tādus rādītājus kā cilvēka bioloģisko vecumu, beztauku ķermeņa svaru, tauku svaru un citus raksturlielumus. Šie rādītāji ir ne tikai interesanti klientam, bet arī nozīmīga informācija trenerim, izstrādājot precīzu un efektīvu treniņu programmu.

Sekojot līdzi aktuālajām fitnesa tendencēm, klubā būs pieejama arī plaša funkcionālā zona, kas tiks aprīkota ar daudzveidīgu inventāru, tādējādi nodrošinot neizsmeļamu treniņu variāciju iespēju. Treniņš kļūs par izklaidi, bet tajā pašā laikā netiks pazaudēts fokuss uz galveno – klienta individuālo sporta kluba apmeklējuma mērķi.

MyFitness uzņēmums dibināts 2008. gadā Igaunijā, kad tika atvērts pirmais sporta klubs Tallinā. MyFitness ātri kļuva par lielāko sporta klubu tīklu Igaunijā, dažu gadu laikā palielinot savu sporta klubu skaitu līdz divciparu skaitlim. 2014. gadā MyFitness ienāca arī Latvijas tirgū un tagad ir jau lielākais tīkls Baltijā. 

Papildu informācija:

Inna Alne, MyFitness Latvija vadītāja

E-pasts: inna.alne@myfitness.lv

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?