MyFitness

WAKE UP! LAIKS MOSTIES!

Vēlies uzsākt sportiskās gaitas? Tu esi pareizajā vietā!

Ir īstais laiks savā ikdienā iekļaut regulāras sportiskas aktivitātes kopā ar MyFitness, jo esam sagatavojušies, lai ikviens MyFitness justos kā otrajās mājās – sportiskajās mājās!

 

VIENMĒR ESAM TEV PA CEĻAM!

Vai Tu zināji, ka ar vienu abonementu ir iespēja trenēties visos MyFitness sporta klubos Rīgā? Tas nozīmē, ka vari apmeklēt tuvāko MyFitness sporta klubu, kas ir pie mājām, arī tuvāko, kas pie darba, bet brīvdienās izmēģinat ko jaunu, apmeklējot klubu, kas ikdienā nav pa ceļam!

Informējam, ka tuvākā gada laikā Tavam abonementam tiks pievienoti vēl 2 sporta klubi, kas atradīsies Alfā un Ziepniekkalnā! Sporta klubi

 

 

DĀVANA VISIEM JAUNAJIEM BIEDRIEM!

Praktiska dāvana visiem jaunajiem biedriem! Reģistrēties tagad!

 

 

MYFITNESS SPORTA KLUBU DARBA LAIKS 6:30 – 23:00!

Mūsu darba laiks Tev patiks! Esam atvērti no plkst. 6:30 līdz pat 23:00! Tās ir 16,5 h! Tu noteikti vari atvēlēt 1h treniņam!

 

 

PIEEJAMS IKVIENAM!

Cenas sākot no 29 EUR mēnesī. Par 29 EUR mēnesī Tu vari apmeklēt 10 MyFitness sporta klubus dienas pirmajā pusē (6:30 – 15:00). Maksā 44 EUR mēnesī un apmeklē 10 sporta klubus bez laika ierobežojuma! Grupu nodarbības MyFitness sporta klubos ir iekļautas abonementa cenā. Cenas.

 

 

ELASTĪGS SPORTA KLUBA BIEDRA LĪGUMS!

Mums ir elastīgākais sporta kluba biedra līgums! Mums patīk brīvība, tāpēc līgums ir beztermiņa un neparedz soda sankcijas, ja vēlēsies to pārtraukt.

 

 

PIRMO REIZI SPORTA KLUBĀ BEZ UZTRAUKUMA!

Gym ABC

Ikvienu aicinām apmeklēt Gym ABC nodarbību. Tās laikā treneris iepazīstinās ar trenažieru izvietojumu zālē, izglītos par trenažieru iedalījumu, apmācīs kā tos lietot. Demonstrēs vingrinājumu tehnisko izpildījumu un sniegs informāciju par treniņa struktūru, lai nākotnē vari brīvi darboties arī individuāli. Gym ABC nodarbības meklē nodarbību sarakstā, nodarbība, tāpat kā citas nodarbības, iekļauta abonementa cenā.

Jaunums – Klubu tūres!

Vēlamies, lai klubā jūties kā mājās! Drīzumā nodarbību sarakstā parādīsies īpašā nodarbība “Kluba tūre”. Tūres ietvaros kluba vadītājs iepazītsinās ar klubu, informēs par piedāvātajiem pakalpojumiem, produktiem. Kā arī, varēsi saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem par sporta klubu. Kluba tūres apmeklējuma laikā jābūt maiņas apaviem.

 

 

PRIVĀTIE TRENIŅI

Katrā klubā pieejami privātie treneri! Ar privātā trenera palīdzību savu sportisko mērķi sasniegsi ātrāk, drošāk un pats process noteikti būs jautrāks, kā darot vienam. Visi mūsu Privātie Treneri ir ne tikai savas jomas profesionāļi, bet arī gudras un draudzīgas personības! Viņi Tevi motivēs, kad gribēsies padoties, viņi Tevi atbalstīs, kad būs jāpaveic šķietami neiespējamais! Ar privatā trenera palīdzību iespējams arī veikt Ķermeņa uzbūves analīzi, kas Tev sniegs lielisku priekštatu, kāds ir Tavs fiziskais stāvoklis. Pēc kāda laika šo vari atkārtot un salīdzināt rādītājus!

 

 

GRUPU NODARBĪBAS

Treniņi grupā Tevi motivē izdarīt vairāk? Esi gatavs izaicināt sevi, izmēģināt ko jaunu un kopā ar komandas biedriem saņemt īstu enerģijas lādiņu? Ja atbilde ir “JĀ”, tad MyFitness grupu treniņi ir tieši tas, kas Tev nepieciešams!
Mūsu grupu nodarbību treniņu klāsts ir ļoti plašs. Sākot ar klasisko aerobiku, nodarbībām uz velotrenažieriem un zumbu, turpinot ar TRX,  jogu, pilatēm un beidzot ar specifiskākām nodarbībām, kā piemēram, ūdens aerobika un skriešanas treniņi uz kardio trenažieriem mazākās grupās. Vai esi bijis melnajā zālē – Studio X MyFitness Matīss klubā? Nodarbība, kas nelīdzinās nevienai citai! Pamēģini!

 

 

KAS VAIRĀK KĀ SPORTA KLUBS!

MyFitness ir vadošais sporta klubu tīkls Baltijā, kura paspārnē ir 30 sporta klubi! Esam sapratuši, ka ar dažām stundām nedēļā, ko mūsu biedri aivada treniņos nav gana! Tāpēc jau vairākus gadus saviem biedriem rīkojam dažāda veida nometnes, sporta pasākumus, skrējienus, kopīgus sadraudzības pasākumus gan klubos, gan ārpus tiem. Sezonas aktualitāte – drīzumā klubu nodarbību sarakstā parādīsies arī izglītojošas lekcijas par motivāciju, uzturu un citām tēmām, kas ikvienam veselīga un aktīva dzīvesveida piekritējam būtu aktuāli!

 

 

KAS VĒL PIEEJAMS MYFITNESS SPORTA KLUBOS?

Un atslodzei – pelde baseinā MyFitness Radisson BLU Daugavu sporta klubā, jautrs skvoša mačs MyFitness Bolero, kā arī atgādinām, ka visos sporta klubos pieejamas SPA zonas relaksācijai pēc treniņa.

 

REĢISTRĒTIES TAGAD

 

 

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?