MyFitness

Nav nozīmes, vai esi iesācējs vai rūdīts sporta entuziasts, vai dzīvo Pārdaugavā, centrā vai Rīgas labajā krastā. Nav nozīmes vai esi rīta vai vakara treniņu cienītājs, vai dod priekšroku trenažieru zālei, vai grupu nodarbībām, jo viss nepieciešamais ir te!


TEV PA CEĻAM

MyFitness sporta klubi ir sekojošos rajonos: Pleskodālē, Imantā, Zolitūdē, Ziepniekkalnā, Centrā (4), Purvciemā (2), Juglā, Sarkandaugavā, kas nozīmē, ka no rītiem  vari iet uz to sporta klubu, kas ir pie mājām, vakarā – uz to, kas tuvāk darbam, bet brīvdienās  – aizbraukt uz kādu citu un pamēģināt ko jaunu.

Turklāt gada laikā Tavam abonementam tiks pievienoti vēl 2 sporta klubi – MyFitness Sāga un MyFitness Rīga Plaza.

TAVS ABONEMENTS

MyFitness abonements  aktīvs visos MyFitness sporta klubos Rīgā.  Lai uzsāktu treniņus, jāreģistrējas mājas lapā vai sporta klubā uz vietas. Līdz 31.08. reģistrācijas maksa ir 0 EUR!

Abonementa cena ir atkarīga no dienas laika, kurā gribi sportot. Dienas abonementa mēneša maksa ir 29 EUR ( P-Pk 6:30 – 15:00 / S, Sv – 9:00 – 21:00), Pilna laika abonementa mēneša maksa ir 45 EUR ( ( P-C 6:30 – 22:00 / Pk 6:30 -21:00 / S, Sv – 9:00 – 21:00). Grupu nodarbības, saunas un SPA zonas ir iekļautas abonementa cenā.

Ja nekad neesi bijis MyFitness, vari katru no MyFitness klubiem vienu reizi izmēģināt par 3 EUR, lai saprastu, kā jūties konkrētajā sporta zālē.

TAVS TRENERIS

Neatkarīgi no tā vai izvēlies grupu nodarbību, individuālu privāto treniņu, treniņu ar draugu vai trenažieru zāles apmeklējumu, Tev palīdzēs profesionāls treneris, kurš zina, ko dara un zina, kā to iemācīt citiem.  Tikai izmēģinot dažādas lietas sapratīsi, kāda veida sportošana vislabāk patīk tieši Tev. Ja neesi drošs, kas sporta klubā darāms – sāc ar šo.

MYFITNESS DZĪVESVEIDS

MyFitness apvieno cilvēkus, kuri grib veselīgu ķermeni un to pacilājošo sajūta pēc smaga treniņa. Tie ir cilvēki, kas pa nedēļu trenējas pie sava mīļākā trenera vai savā mīļākajā MyFitness trenažieru zālē, atpūšas MyFitness SPA zonā, bet brīvdienās nostaigā 15 000 soļus, noskrien 10 km vai ar draugiem uzspēlē skvošu. MyFitness biedri ir cilvēki, kurus vieno veselīgs dzīvesveids.

PIEVIENOJIES TAGAD UN SAŅEM DĀVANAS

Pievienojies līdz 31.08. 2021

  • Reģistrācijas maksa 0 EUR
  • NETFIT online treniņi 10 dienas bez maksas

LAI NOTIEK

KAS TEV JĀZIN PIRMS SPORTA KLUBA APMEKLĒJUMA ( COVID – 19 INFORMĀCIJA)

Sporta klubu vari apmeklēt, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus.

  • Ja esi vakcinēts. (14 dienas pēc otrās vakcīnas Moderna, BioNTech Pfizer, 14 dienas pēc vakcīnas Johnson & Johnson, 21 dienu pēc pirmās vakcīnas AstraZeneca). Apmeklējot klubu,  administratoram uzrādi sertifikātu elektroniski vai izdrukātā versijā +  jāuzrāda personas apliecinošs dokuments.
  • Ja esi pārslimojis Covid-19 (ja esi pārslimojis Covid-19 pēdējo 180 dienu laikā). Apmeklējot klubu,  administratoram uzrādi sertifikātu elektroniski vai izdrukātā versijā +  jāuzrāda personas apliecinošs dokuments.
  • Ar Covid-19 negatīvu testu. Tests ir derīgs 48 stundas. Testa veikšana ir bezmaksas līdz šī gada augustam. Apmeklējot klubu,  administratoram uzrādi negatīvu testa sertifikātu elektroniski vai drukātā veidā + jāuzrāda personas apliecinošs dokuments.

Informācija, kur pieteikties testam ŠEIT. Lai apskatītu savu sertifikātu spied ŠEIT!

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?