MyFitness

Treniņu programma piemērota tiem, kas vēlas uzlabot fizisko izturību un palielināt muskuļu spēku kā arī nostiprināt ķermeņa korsetes dziļo muskulatūru. Treniņu process būs daudzveidīgs un dinamisks. Vingrošana notiks ar TRX® Suspension Training™ trenažieriem un citu sporta klubā pieejamo inventāru (svara bumbas, hanteles, elastīgās gumijas, BOSU utml.) Programma paredzēta vingrotājiem ar iepriekšēju fizisko sagatavotību. Trenēšanās nelielā grupā (līdz 4 cilvēkiem) ir liela privilēģija jums, jo spēšu pievērst uzmanību katram individuāli. Programmas laikā ikviens dalībnieks saņems individuālus uztura un treniņu padomus. Mērķis- kustīgāks, dzīvespriecīgāks un sevi mīlošāks cilvēks.

TRX® Suspension Training™ ir funkcionālā treniņa piekares sistēma, kas ļauj vienlaicīgi strādāt visām muskuļu grupām. Vienkārši maināms slodzes līmenis, ko piemērot sev var gan iesācējs gan profesionāls sportists.

Treniņu ieguvumi: 

  •  Pareiza vingrinājumu izpildes tehnikas apguve ar TRX® Suspension Training™ trenažieriem un citu sporta klubā pieejamo inventāru;
  • Ķermeņa korsetes dziļo muskuļu stiprināšana un ķermeņa kustību iespēju jeb mobilitātes uzlabošana;
  • Spēka, lokanības un izturības attīstīšana;
  • Izpratne un zināšanas par veselīgu un sabalnsētu uzturu;
  • Atbalsts no trenera un grupas biedriem.

Treniņu periods: grupa tiek komplektēta (7 nedēļas – 14 treniņi).

Treniņi notiek: pirmdienās un trešdienās plkst.16:00, MyFitness Barona Centrs.

Dalības maksa Fitnesa programmā: 84,00 EUR par 7 treniņiem

Piesakies, rakstot e-pastu Ievai: i.dzelzs@gmail.com

Ja kāds no treniņiem netiek apmeklēts, naudas kompensācija netiek piemērota, taču treneris sniedz ieskatu par to, kā  konkrēto treniņu veikt patstāvīgi.

Dalības maksa par programmu 7 nedēļu garumā ir 168 EUR. Maksājums par dalību programmā jāveic uz vietas sporta klubā. Maksājumu var veikt divās daļās: 2 x 84 EUR, attiecīgi viens treniņš izmaksā 12 EUR. Pirmais maksājums jāveic, reģistrējoties programmai, otrais maksājums jāveic pēc 3.nedēļas.

Ikvienam dalībniekam, kurš reģistrējas Fitnesa programmai, dāvanā ir bezmaksas Ķermeņa uzbūves analīze. Programmas laikā ikviens dalībnieks saņems individuālus uztura un treniņu padomus.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?