MyFitness

Pirmo reizi trenažieru zālē? Neuztraucies, esam sagatavojuši nodarbību tieši Tev – Gym ABC!

Gym ABC nodarbības laikā treneris iepazīstina ar trenažieru izvietojumu zālē, izglīto par trenažieru iedalījumu, apmāca kā tos lietot. Demonstrē vingrinājumu tehnisko izpildījumu un sniedz informāciju par treniņa struktūru, lai nākotnē vari brīvi darboties arī individuāli. Gym ABC nodarbības, tāpat kā citas grupu nodarbības, iekļautas abonementa cenā. Grafiku meklē klubu nodarbību sarakstā. Nekautrējies ņemt līdzi piezīmju blociņu, lai jauniegūto informāciju vari pierakstīt un izmantot jau individuālos treniņos.

Visos MyFitness klubos trenažieri ir iedalīti zonās – kardio zona, spēka trenažieru zona, brīvo svaru zona, funkcionālo treniņu zona , lai Tu varētu ērtāk aizvadīt savu treniņu.  Ja līdz šim Tev nav sastādīta individuāla programma, tad zemāk atradīsi  programmu, pēc kuras vari vadīties. Vēl labākiem un efektīvākiem rezultātiem konsultējies ar Privāto Treneri.

Sievietēm

Vīriešiem 

Pēc treniņa būtiski ir 8-10 minūtes pildīt stiepšanās vai relaksējošos vingrinājumus tām muskuļu grupām, kuras tika nodarbinātas treniņā. Mēs noteikti iesakām pamēģināt efektīvos masāžas ruļļus, kuri palīdz atjaunoties pēc treniņa.  Tāpat arī pastiprināta uzmanība jāpievērš saspringtajiem un saīsinātajiem muskuļiem. Iepriekš traumētās ķermeņa daļas ir jātrenē sevišķi uzmanīgi.

Lai izstrādātu individuālu treniņu programmu, kas ir piemērota Tavam mērķim, lūdzu, izvēlies Privāto treneri.

Atpakaļ

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?