MyFitness

Pilates nodarbības ar īpašu mazo inventāru  – Pilates putu rulli jeb Foam roller sniedz iespēju dažādot Pilates nodarbību klasisko repertuāru, atklājot jaunas vingrinājumu variācijas un interesantus stiepšanas vingrinājumus. Taču, kā jebkurš Pilates inventārs, arī rullis  ir radīts, lai sniegtu Jums iespēju uzlabot savas prasmes Pilates metodes apguvē, tiecoties vēl labāk pārvaldīt savu ķermeni visgrūtākajā – klasiskajā Pilates Matwork jeb nodarbībā uz paklājiņa bez palīginventāra!

Rullis ir lielisks palīgs un kontroles rīks daudzu Pilates vingrinājumu tehniskā izpildījuma nianšu labākai apgūšanai. Ar tā palīdzību ir iespējams mērķtiecīgi iedarboties uz dziļajiem muskuļiem, uzlabot propriocepciju jeb ķermeņa sajūtu telpā, kā arī mainīt vingrinājumu grūtības pakāpes, sniedzot iespējas, gan atvieglot vingrinājuma izpildi, gan apgrūtināt to ar jauniem, parasti, līdzsvara izaicinājumiem.

Spēks
Lokanība
Intensitāte
Horeogrāfija

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?