MyFitness

Ja esi MyFitness biedrs, izmanto iespēju apmeklēt 30 min Privātā Trenera konsultāciju, kurā varēsi saņemt noderīgu informāciju par Tava fiziskā ķermeņa stāvokli un treniņu iespējām.

Šīs konsultācijas laikā treneris Tev veiks ķermeņa uzbūves analīzi, ar kuras palīdzību iegūsi padziļinātu informāciju par Tava fiziskā ķermeņa stāvokli.

Balstoties uz ķermeņa uzbūves analīzes rādītājiem un Tavu iepriekšējo treniņu pieredzi,  treneris sniegs noderīgus ieteikumus par tieši Tev piemērotākajiem treniņiem, to vēlamo intensitāti un daudzumu, kā arī atjaunošanās iespējām. Konsultācijas noslēgumā treneris Tevi iepazīstinās arī ar MyFitness sporta klubu tīkla sniegtajiem pakalpojumiem.

Pakalpojuma cena EUR 30.

Lai iegūtu pēc iespējas precīzākus mērījumus, šeit vari iepazīties ar ieteikumiem, kā labāk sagatavoties ķermeņa uzbūves analīzei. Rezervēt laiku un vietu Privātā trenera konsultācijai iespējams nodarbību grafikā.

Privātā Trenera konsultācija pieejama sekojošos klubos: Galleria Riga, Matīss, Barona Centrs, Imanta, Zolitūde, Dzelzava, Alfa.

*Lai izmantotu šo pakalpojumu jābūt aktīvam MyFitness biedra līgumam, vai jāiegādājas 1x apmeklējums.
**Online rezervācijas sistēma ļauj veikt rezervāciju vēlākais 4 h pirms konsultācijas sākuma. Ja biedrs nevar apmeklēt rezervēto konsultāciju, rezervācija jāatceļ autorizējoties mūsu mājas lapā vai izmantojot mobilo aplikāciju vismaz 4 stundas pirms konsultācijas sākuma.  Par rezervāciju, kas nav atcelta savlaicīgi, tiek ieturēta maksa 1.50 EUR apmērā.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?