MyFitness

Treniņa laikā kardio slodze tiks apvienota ar spēka vingrinājumiem, kas ir viens no efektīgākajiem veidiem, kā atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Programmā paredzēti daudzpusīgi vingrinājumi- gan ar savu svaru, gan ar aprīkojumu, gan pa pāriem, gan individuāli, un katrā treniņā sagaidīsiet kaut ko jaunu. Ņemot vērā, ka uzturs ir viena no panākuma atslēgām, tad programma bez uztura konsultācijām ir neiedomājama.

Treniņu ieguvumi: 

  • svara samazināšana;
  • pašsajūtas uzlabošana;
  • padomi par sabalansētu uzturu;
  • trenera atbalsts arī ārpus nodarbībām;
  • dažādu vingrinājumu apguve.

 

Treniņu periods: 20.decembris-2.februāris(7 nedēļas – 14 treniņi)

Treniņi notiek: pirmdienās un trešdienās plkst.18:00, MyFitness Galleria Riga

Dalības maksa Fitnesa programmā: 84,00 EUR par 7 treniņiem

Piesakies, rakstot e-pastu Ilzei: ilze.zujeva@gmail.com 

Ja kāds no treniņiem netiek apmeklēts, naudas kompensācija netiek piemērota, taču treneris sniedz ieskatu par to, kā  konkrēto treniņu veikt patstāvīgi.

Dalības maksa par programmu 7 nedēļu garumā ir 168 EUR. Maksājums par dalību programmā jāveic uz vietas sporta klubā. Maksājumu var veikt divās daļās: 2 x 84 EUR, attiecīgi viens treniņš izmaksā 12 EUR. Pirmais maksājums jāveic, reģistrējoties programmai, otrais maksājums jāveic pēc 3.nedēļas.

Ikvienam dalībniekam, kurš reģistrējas Fitnesa programmai, dāvanā ir bezmaksas Ķermeņa uzbūves analīze. Programmas laikā ikviens dalībnieks saņems individuālus uztura un treniņu padomus.

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?