MyFitness

Fiziskā aktivitāte un sabalansēts uzturs ir panākumu atslēga uz veselīgu un pilnvērtīgu dzīvi. Programma ir piemērota ikvienam, kurš vēlas samazināt svaru, attīstīt muskulatūru un paaugstināt pašapziņu, uzlabojot arī savu veselības stāvokli. Treniņos paredzēti daudzpusīgi vingrinājumi – gan ar savu svaru, gan ar aprīkojumu. Tas būs vairāk kā treniņš sporta klubā, tā būs iespēja izaicināt sevi atkal un atkal, uzstādot sev jaunus mērķus.

 

Treniņu ieguvumi: 

  • Dažāda inventāra pielietojuma apgūšana treniņu procesā
  • Pareiza vingrinājumu izpildes tehnikas apgūšana
  • Pašsajūtas uzlabošana
  • Svara samazināšana
  • Ieteikumi par sabalansētu uzturu

 

Treniņu periods:  grupa tiek komplektēta (7 nedēļas – 14 treniņi)

Treniņi notiek: 

MyFitness Alfa

MyFitness Dzelzava

Dalības maksa Fitnesa programmā: 84,00 EUR par 7 treniņiem

Piesakies, rakstot e-pastu Inesei: inese.zune@gmail.com 

Ja kāds no treniņiem netiek apmeklēts, naudas kompensācija netiek piemērota, taču treneris sniedz ieskatu par to, kā  konkrēto treniņu veikt patstāvīgi.

Dalības maksa par programmu 7 nedēļu garumā ir 168 EUR. Maksājums par dalību programmā jāveic uz vietas sporta klubā. Maksājumu var veikt divās daļās: 2 x 84 EUR, attiecīgi viens treniņš izmaksā 12 EUR. Pirmais maksājums jāveic, reģistrējoties programmai, otrais maksājums jāveic pēc 3.nedēļas

Ikvienam dalībniekam, kurš reģistrējas Fitnesa programmai, dāvanā ir 2x “Ķermeņa uzbūves analīzes” kuponi. Programmas laikā ikviens dalībnieks saņems individuālus uztura un treniņu padomus.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?