MyFitness

Lai sasniegtu Jūsu kāroto mērķi- liekās tauku masas samazināšanu ķermenī, uzsvaru veidosim uz kardio slodzes un spēka vingrinājumu intervāliem. Regulāros un daudzpusīgos treniņos iekļausim – funkcionālus vingrinājumus, dažāda veida zālē pieejamo inventāru, TRX piekares sistēmas vingrinājumus kā arī izmantosim trenažieru zāli. Neaizmirsīsim arī par veselīga un sabalansēta uztura ieteikumiem, jo tas ko izvēlamies likt uz sava ēdienreižu šķīvja ietekmē mūsu izskatu.Treniņu ieguvumi: 

  • Tauku masas samazināšana organismā
  • Uztura ieteikumi,analīze
  • Ķermeņa muskulatūras nostpirināšana
  • Pareiza vingrojumu tehnikas apguve
  • Laimes hormonu izdalīšanās

Treniņu periods: sākot no 3.aprīļa (vai kad grupa būs nokomplektēta), 7 nedēļas – 14 treniņi

Treniņi notiek: otrdienās un ceturtdienās, MyFitness Domina

Dalības maksa Fitnesa programmā: 84,00 EUR par 7 treniņiem

Piesakies, rakstot e-pastu Madarai: madaratreimane@inbox.lv

Ja kāds no treniņiem netiek apmeklēts, naudas kompensācija netiek piemērota, taču treneris sniedz ieskatu par to, kā  konkrēto treniņu veikt patstāvīgi.

Dalības maksa par programmu 7 nedēļu garumā ir 168 EUR. Maksājums par dalību programmā jāveic uz vietas sporta klubā. Maksājumu var veikt divās daļās: 2 x 84 EUR, attiecīgi viens treniņš izmaksā 12 EUR. Pirmais maksājums jāveic, reģistrējoties programmai, otrais maksājums jāveic pēc 3.nedēļas.

Ikvienam dalībniekam, kurš reģistrējas Fitnesa programmai, dāvanā ir bezmaksas Ķermeņa uzbūves analīze. Programmas laikā ikviens dalībnieks saņems individuālus uztura un treniņu padomus.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?