MyFitness

Pасписание
Filters
Kлуб
Bolero
Sky & More
Domina
Matīss
Galleria Riga
Imanta
Zolitūde
Barona Centrs
Dzelzava
Alfa
Aleja
Upitis
Saga
Tренер
Agate Tautiete
Aleksejs Ērglis
Aleksis Timofejevs
Alens Zeltiņš
Alīna Silicka
Anastasija Domņina
Anastasija Tkačova
Anita Rezevska
Anna Vasiļjeva
Arta Zaņuka
Artis Bebris
Baiba Ceļmalniece
Daiga Otomere - Freiberga
Dana Sture
Diāna Strautiņa
Dārta Vinovska
Dāvis Zaikovskis
Dāvis Ābele
Edgars Gorjačko
Edvīns Bušs
Elita Einika
Elza Zālīte
Elīna Dolge
Evelīna Semenoviča
Gundega Immere
Gunta Pīķe
Guntis Grubaums
Ignats Taraņenko
Ilona Grigjane
Ilona Ovlaščenko
Ilze Līne
Ilze Matīsa
Inese Liepiņa
Ineta Miškūna
Inga Velmere
Inārs Ritmanis
Irina Maksimoviča
Irina Troščenkova
Ivans Šapošņikovs
Iveta Pumpura
Jekaterina Neteča
Jevgēnija Špigele
Jānis Klīve
Jānis Vītols
Jūlija Homenko
Jūlija Ratobiļska
Jūlija Vegnere
Karīna Svikle
Katrīna Bambīte
Kristaps Celms
Kristaps Ence
Kristaps Škuts
Lana Lāce
Laura Beķere- Puisīte
Laura Ivanova
Laura Melbārde
Lauris Siliņš
Linda Jakovele
Līga Dziļuma
Līva Tihovska
Madara Druķe
Madara Ludriksone
Maryia Voinova
Matīss Rieksts
Mārtiņš Mellakauls
Nataļja Merķe
Nataļja Špikova
Nelda Neilande
Nils Edgars Briedis
Olga Ķerpe
Oskars Štāls
Paula Pūpola
Regīna Beinare
Sandija Freimane
Sandis Savickis
Santa Irbe
Santa Linga
Signija Rancāne
Solvita Ļeļeva
Tatjana Novojevska
Una Pirktiņa
Vadims Figols
Valentīna Narme
Vents Hugo Liepnieks
Viktorija Plivča
Viktorija Podoprigora
Viktorija Siļventoinena
Zinaida Veselova
Žanna Koževņikova
Стиль
Body&Mind
Gym
Kardio nodarbības
Strength
Youth trainings
Tренировка
Период

6:00

21:00

Добавить период времени
NÄITA TULEMUSI
Прошлая неделя

49 Hеделя (06.12.2021 - 12.12.2021)

Следующая неделя
Время Понедельник 06.12.2021 Bторник 07.12.2021 Cреда 08.12.2021 Четверг 09.12.2021 Пятница 10.12.2021 Cуббота 11.12.2021 Svētdiena 12.12.2021
06:00
DARBA LAIKS 6:30-18:00 (06:30 - 18:00) Gym PT Bolero
DARBA LAIKS 6:30-18:00 (06:30 - 18:00) Gym PT Bolero   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
DARBA LAIKS 9:00-18:00 (06:30 - 18:00) Gym Upītis
DARBA LAIKS 9:00-18:00 (06:30 - 18:00) Gym Upītis   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
DARBA LAIKS 6:30-18:00 (06:30 - 18:00) Gym Domina
DARBA LAIKS 6:30-18:00 (06:30 - 18:00) Gym Domina   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
DARBA LAIKS 6:30-18:00 (06:30 - 18:00) Gym 2 Matīss
DARBA LAIKS 6:30-18:00 (06:30 - 18:00) Gym 2 Matīss   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
DARBA LAIKS 6:30-18:00 (06:30 - 18:00) Gym PT Galleria Rīga
DARBA LAIKS 6:30-18:00 (06:30 - 18:00) Gym PT Galleria Rīga   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
DARBA LAIKS 6:30-18:00 (06:30 - 18:00) Gym 2 Imanta
DARBA LAIKS 6:30-18:00 (06:30 - 18:00) Gym 2 Imanta   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
DARBA LAIKS 6:30-18:00 (06:30 - 18:00) Gym PT Dzelzava
DARBA LAIKS 6:30-18:00 (06:30 - 18:00) Gym PT Dzelzava   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
DARBA LAIKS 6:30-18:00 (06:30 - 18:00) Gym PT Alfa
DARBA LAIKS 6:30-18:00 (06:30 - 18:00) Gym PT Alfa   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
DARBA LAIKS 6:30-18:00 (06:30 - 18:00) Gym PT Aleja
DARBA LAIKS 6:30-18:00 (06:30 - 18:00) Gym PT Aleja   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
DARBA LAIKS 6:30-17:00 (06:30 - 17:00) Gym 2 Sky & More
DARBA LAIKS 6:30-17:00 (06:30 - 17:00) Gym 2 Sky & More   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
DARBA LAIKS 6:30-17:00 (06:30 - 17:00) Outdoor Barona Centrs
DARBA LAIKS 6:30-17:00 (06:30 - 17:00) Outdoor Barona Centrs   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
DARBA LAIKS 6:30-17:00 (06:30 - 17:00) Outdoor Zolitūde
DARBA LAIKS 6:30-17:00 (06:30 - 17:00) Outdoor Zolitūde   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
07:00
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 6

Описание тренинга

StrongBody (07:00 - 08:00) Nelda Neilande Gym Zolitūde
StrongBody (07:00 - 08:00) Nelda Neilande Gym Zolitūde   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 4
PRIVATE (07:00 - 09:00) Studio Sky & More
PRIVATE (07:00 - 09:00) Studio Sky & More   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
ATCELTS! Nike Training Club Endurance (07:00 - 08:00) Studio Dzelzava
ATCELTS! Nike Training Club Endurance (07:00 - 08:00) Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0

Описание тренинга

Functional Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss
Functional Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 13
BOXBOX (07:10 - 08:00) Santa Irbe BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (07:10 - 08:00) Santa Irbe BOXBOX Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Yoga (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Studio 2 Aleja
Yoga (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Studio 2 Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

Interval Training (07:15 - 08:15) Aleksejs Ērglis Studio 1 Upītis
Interval Training (07:15 - 08:15) Aleksejs Ērglis Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 6

Описание тренинга

CrossTraining (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9

Описание тренинга

CrossTraining (07:30 - 08:30) Ilze Līne Gym Galleria Rīga
CrossTraining (07:30 - 08:30) Ilze Līne Gym Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5

Описание тренинга

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7
Zumba (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Zumba (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 10
TRX (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina
TRX (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9

Описание тренинга

Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa
StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Studio Bolero
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2

Описание тренинга

Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 8

Описание тренинга

StrongBody (07:00 - 08:00) Signija Rancāne Gym Matīss
StrongBody (07:00 - 08:00) Signija Rancāne Gym Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9
Interval Training (07:00 - 08:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Matīss
Interval Training (07:00 - 08:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

Tabata (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga
Tabata (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

Interval Training (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Interval Training (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

Pilates (07:15 - 08:15) Daiga Otomere - Freiberga Studio Sky & More
Pilates (07:15 - 08:15) Daiga Otomere - Freiberga Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

VERVE (07:15 - 08:15) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs
VERVE (07:15 - 08:15) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs   
 
Всего мест: 13 Зарегистрированный: 11

Описание тренинга

Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Studio Alfa
Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

Tabata (07:30 - 08:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Tabata (07:30 - 08:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 8

Описание тренинга

Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 11
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 6

Описание тренинга

Body Toning (07:00 - 08:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava
Body Toning (07:00 - 08:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 11

Описание тренинга

Interval Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss
Interval Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

Interval Training (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Upītis
Interval Training (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7
Fatburner (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Fatburner (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 8
Tabata (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina
Tabata (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa
StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 8
Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Ineta Miškūna Studio Alfa
Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Studio Bolero
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5

Описание тренинга

Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

Functional Training (07:00 - 08:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Matīss
Functional Training (07:00 - 08:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 22
GRIP (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga
GRIP (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 22

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

Pilates (07:15 - 08:15) Daiga Otomere - Freiberga Studio Sky & More
Pilates (07:15 - 08:15) Daiga Otomere - Freiberga Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 19

Описание тренинга

Brazilian Butt (07:15 - 08:00) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs
Brazilian Butt (07:15 - 08:00) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs   
 
Всего мест: 13 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Studio Alfa
Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 26

Описание тренинга

CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9

Описание тренинга

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10
Functional Training (07:30 - 08:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Functional Training (07:30 - 08:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14
Tabata (07:00 - 08:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga
Tabata (07:00 - 08:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 30

Описание тренинга

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

PRIVATE (07:00 - 09:00) Studio Sky & More
PRIVATE (07:00 - 09:00) Studio Sky & More   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Power, Balance & Stretching (07:00 - 08:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava
Power, Balance & Stretching (07:00 - 08:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 28

Описание тренинга

StrongBody (07:00 - 08:00) Signija Rancāne Gym Matīss
StrongBody (07:00 - 08:00) Signija Rancāne Gym Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 21
Functional Training (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Studio 1 Aleja
Functional Training (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 16
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Upītis
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 18

Описание тренинга

GRIP (07:15 - 08:15) Edgars Gorjačko Studio 1 Matīss
GRIP (07:15 - 08:15) Edgars Gorjačko Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 19

Описание тренинга

Functional Training (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Functional Training (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 22
CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

CrossTraining (07:30 - 08:30) Linda Jakovele Gym Galleria Rīga
CrossTraining (07:30 - 08:30) Linda Jakovele Gym Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 22

Описание тренинга

Stretching (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Stretching (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 15

Описание тренинга

Yoga (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina
Yoga (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 24

Описание тренинга

08:00
Total Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Total Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 5
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Studio 2 Galleria Rīga
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Studio 2 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 5

Описание тренинга

Power Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Aleksejs Ērglis Studio 2 Upītis
Power Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Aleksejs Ērglis Studio 2 Upītis   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3

Описание тренинга

Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Studio Bolero
Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

TRX (08:15 - 09:15) Daiga Otomere - Freiberga Funkcionālā zāle Sky & More
TRX (08:15 - 09:15) Daiga Otomere - Freiberga Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 7

Описание тренинга

Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 8

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Ilze Līne Studio 2 Imanta
Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Ilze Līne Studio 2 Imanta   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Elita Einika Studio Alfa
Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Elita Einika Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 7

Описание тренинга

CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2

Описание тренинга

Tabata (08:45 - 09:45) Jūlija Vegnere Studio Dzelzava
Tabata (08:45 - 09:45) Jūlija Vegnere Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

BODYART (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Studio 2 Upītis
BODYART (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Studio 2 Upītis   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6

Описание тренинга

Upper Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Upper Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 6
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Studio 2 Galleria Rīga
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Studio 2 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9

Описание тренинга

Functional Training (08:30 - 09:30) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
Functional Training (08:30 - 09:30) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 9
BOXBOX (08:30 - 09:20) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (08:30 - 09:20) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Gym ABC (08:30 - 09:30) Dāvis Ābele Gym Aleja
Gym ABC (08:30 - 09:30) Dāvis Ābele Gym Aleja   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 3
Gym ABC (08:30 - 09:30) Matīss Rieksts Gym Alfa
Gym ABC (08:30 - 09:30) Matīss Rieksts Gym Alfa   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 1
Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Studio Bolero
Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

TRX (08:15 - 09:15) Daiga Otomere - Freiberga Funkcionālā zāle Sky & More
TRX (08:15 - 09:15) Daiga Otomere - Freiberga Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

Interval Training (08:30 - 09:30) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Interval Training (08:30 - 09:30) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 11

Описание тренинга

CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5

Описание тренинга

Fatburner (08:30 - 09:30) Elita Einika Studio Alfa
Fatburner (08:30 - 09:30) Elita Einika Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 13
Power, Balance & Stretching (08:45 - 09:45) Jūlija Vegnere Studio Dzelzava
Power, Balance & Stretching (08:45 - 09:45) Jūlija Vegnere Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

BODYART (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Studio 2 Upītis
BODYART (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Studio 2 Upītis   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 15

Описание тренинга

Burn X (08:00 - 09:00) Ignats Taraņenko Studio X Matīss
Burn X (08:00 - 09:00) Ignats Taraņenko Studio X Matīss   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 9
MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

09:00
Total Body X (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja
Total Body X (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 6
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

GRIP (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina
GRIP (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

StrongBody (09:00 - 10:00) Elza Zālīte Gym Matīss
StrongBody (09:00 - 10:00) Elza Zālīte Gym Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5
Functiona Training (09:30 - 10:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Functiona Training (09:30 - 10:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14
Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More
Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

StrongBody (09:00 - 10:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta
StrongBody (09:00 - 10:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 8
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 8

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

StrongBody (09:00 - 10:00) Lana Lāce Gym Domina
StrongBody (09:00 - 10:00) Lana Lāce Gym Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9
Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Kristaps Ence Studio Zolitūde
Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Kristaps Ence Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 9

Описание тренинга

Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Studio Sky & More
Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

Interval Training (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Interval Training (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 5

Описание тренинга

Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Anna Vasiļjeva Studio 2 Imanta
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Anna Vasiļjeva Studio 2 Imanta   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 8

Описание тренинга

Abs, back & legs + stretching (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina
Abs, back & legs + stretching (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 15

Описание тренинга

Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

Lower body X (09:30 - 10:30) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja
Lower body X (09:30 - 10:30) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 8
Interval Training (09:30 - 10:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Interval Training (09:30 - 10:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 9

Описание тренинга

Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More
Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 11

Описание тренинга

Body Toning (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Body Toning (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

VERVE (09:00 - 10:00) Ilze Līne Studio 1 Imanta
VERVE (09:00 - 10:00) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 18

Описание тренинга

StrongBody (09:00 - 10:00) Madara Druķe Gym Imanta
StrongBody (09:00 - 10:00) Madara Druķe Gym Imanta   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 15
VERVE (09:00 - 10:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
VERVE (09:00 - 10:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 17

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 23

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Kristaps Ence Studio Zolitūde
Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Kristaps Ence Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

StrongBody (09:30 - 10:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
StrongBody (09:30 - 10:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 16
Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Studio Sky & More
Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 15

Описание тренинга

Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 18

Описание тренинга

Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 25

Описание тренинга

Body Toning (09:00 - 10:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Body Toning (09:00 - 10:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina
Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 24

Описание тренинга

Brazilian Butt (09:30 - 10:15) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Brazilian Butt (09:30 - 10:15) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 23

Описание тренинга

Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 24

Описание тренинга

Stretching (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More
Stretching (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 21

Описание тренинга

SLĒGTS (09:00 - 21:00) Gym Barona Centrs
SLĒGTS (09:00 - 21:00) Gym Barona Centrs   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Yoga (09:15 - 10:15) Dana Sture Studio Bolero
Yoga (09:15 - 10:15) Dana Sture Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 33

Описание тренинга

Yoga (09:30 - 10:30) Elita Einika Studio Alfa
Yoga (09:30 - 10:30) Elita Einika Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 37

Описание тренинга

StrongBody (09:30 - 10:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (09:30 - 10:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12
Power, Balance& Stretching (09:30 - 10:30) Zane Krēsliņa Studio 1 Upītis
Power, Balance& Stretching (09:30 - 10:30) Zane Krēsliņa Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 17

Описание тренинга

Interval Spinning (09:30 - 10:30) Anastasija Domņina Spinning Imanta
Interval Spinning (09:30 - 10:30) Anastasija Domņina Spinning Imanta   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 26

Описание тренинга

Gym ABC (09:30 - 10:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde
Gym ABC (09:30 - 10:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 4
Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 15

Описание тренинга

StrongBody (09:30 - 10:30) Signija Rancāne Gym Matīss
StrongBody (09:30 - 10:30) Signija Rancāne Gym Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 19
Pilates (09:30 - 10:30) Ineta Miškūna Studio 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Ineta Miškūna Studio 2 Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 24

Описание тренинга

TRX (09:45 - 10:45) Kristaps Škuts Studio Domina
TRX (09:45 - 10:45) Kristaps Škuts Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 25

Описание тренинга

SLĒGTS (09:00 - 21:00) Gym Barona Centrs
SLĒGTS (09:00 - 21:00) Gym Barona Centrs   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
10:00
BOXBOX (10:00 - 10:50) Alīna Silicka BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (10:00 - 10:50) Alīna Silicka BOXBOX Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Interval Training (10:00 - 11:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Interval Training (10:00 - 11:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 15

Описание тренинга

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 9
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs   
 
Всего мест: 13 Зарегистрированный: 12
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14
VERVE (10:30 - 11:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
VERVE (10:30 - 11:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 9

Описание тренинга

StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 3
Tabata (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Tabata (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

Abs, Back & Legs + Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Studio Bolero
Abs, Back & Legs + Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11

Описание тренинга

Senioru Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs
Senioru Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs   
 
Всего мест: 13 Зарегистрированный: 13
TRX (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Gym Dzelzava
TRX (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Gym Dzelzava   
 
Всего мест: 11 Зарегистрированный: 9

Описание тренинга

Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Studio Domina
Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Studio Alfa
Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14
Nike Training Club Strength (10:30 - 11:30) Kristaps Ence Studio Zolitūde
Nike Training Club Strength (10:30 - 11:30) Kristaps Ence Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

Interval Training (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 11

Описание тренинга

CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga
CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 6

Описание тренинга

Step + Core (10:00 - 11:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio Bolero
Step + Core (10:00 - 11:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 10
StrongBody (10:00 - 11:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde
StrongBody (10:00 - 11:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 13
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 9
Abs, Back & Legs+Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Studio Bolero
Abs, Back & Legs+Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 20

Описание тренинга

StrongBody (10:00 - 11:00) Lana Lāce Gym Domina
StrongBody (10:00 - 11:00) Lana Lāce Gym Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs   
 
Всего мест: 13 Зарегистрированный: 19
Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Studio Domina
Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

Interval Training (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Studio Dzelzava
Interval Training (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 21

Описание тренинга

Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Studio Alfa
Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 21

Описание тренинга

Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 18
Nike Training Club Endurance (10:30 - 11:30) Kristaps Ence Studio Zolitūde
Nike Training Club Endurance (10:30 - 11:30) Kristaps Ence Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

Gym ABC (10:30 - 11:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
Gym ABC (10:30 - 11:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 1
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 17
Power, Balance & Stretching (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 32

Описание тренинга

Interval Training (10:00 - 11:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Interval Training (10:00 - 11:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 24

Описание тренинга

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 10
CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Zolitūde
CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Zolitūde   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs   
 
Всего мест: 13 Зарегистрированный: 17
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 10
StrongBody (10:45 - 11:45) Nataļja Špikova Gym Imanta
StrongBody (10:45 - 11:45) Nataļja Špikova Gym Imanta   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 20
BOXBOX (10:00 - 10:50) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (10:00 - 10:50) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 32 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
StrongBody (10:00 - 11:00) Jānis Klīve Crosstraining Aleja
StrongBody (10:00 - 11:00) Jānis Klīve Crosstraining Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 19
Functional Training (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 30
Pilates (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Pilates (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 36

Описание тренинга

Functional Training (10:00 - 11:00) Ilona Grigjane Studio Sky & More
Functional Training (10:00 - 11:00) Ilona Grigjane Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 28
StrongBody (10:00 - 11:00) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
StrongBody (10:00 - 11:00) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 30
StrongBody (10:00 - 11:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa
StrongBody (10:00 - 11:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 21
ROCK'N'CORE (10:00 - 11:00) Tatjana Novojevska Studio 1 Matīss
ROCK'N'CORE (10:00 - 11:00) Tatjana Novojevska Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 26

Описание тренинга

Interval Training (10:30 - 11:30) Elita Einika Studio Alfa
Interval Training (10:30 - 11:30) Elita Einika Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 25

Описание тренинга

GymABC (10:30 - 11:30) Dāvis Zaikovskis Gym Upītis
GymABC (10:30 - 11:30) Dāvis Zaikovskis Gym Upītis   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 1
Functional Training (10:30 - 11:30) Zane Krēsliņa Studio 1 Upītis
Functional Training (10:30 - 11:30) Zane Krēsliņa Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 23
Power, Balance & Stretching (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Studio 2 Imanta
Power, Balance & Stretching (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Studio 2 Imanta   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 25

Описание тренинга

Body Toning (10:30 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Body Toning (10:30 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 35

Описание тренинга

StrongBody (10:30 - 11:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde
StrongBody (10:30 - 11:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12
Zumba (10:30 - 11:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Zumba (10:30 - 11:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 23
Interval Spinning (10:30 - 11:30) Jūlija Homenko Spinning Hall Sky & More
Interval Spinning (10:30 - 11:30) Jūlija Homenko Spinning Hall Sky & More   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

GRIP (10:00 - 11:00) Paula Pūpola Studio 1 Matīss
GRIP (10:00 - 11:00) Paula Pūpola Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 31

Описание тренинга

Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 39

Описание тренинга

Functional Training (10:00 - 11:00) Edgars Gorjačko Studio 1 Aleja
Functional Training (10:00 - 11:00) Edgars Gorjačko Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 32
VERVE (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
VERVE (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 28

Описание тренинга

GymABC (10:00 - 11:00) Linda Jakovele Gym Dzelzava
GymABC (10:00 - 11:00) Linda Jakovele Gym Dzelzava   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 6
11:00
Functional Training (11:00 - 12:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (11:00 - 12:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 20
StrongBody (11:00 - 12:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (11:00 - 12:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 9
Core (11:00 - 11:30) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Core (11:00 - 11:30) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (11:15 - 12:15) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Power, Balance & Stretching (11:15 - 12:15) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 8

Описание тренинга

Pilates (11:00 - 12:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja
Pilates (11:00 - 12:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

Gym ABC (11:00 - 12:00) Jekaterina Neteča Gym Bolero
Gym ABC (11:00 - 12:00) Jekaterina Neteča Gym Bolero   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 2
BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Studio 2 Upītis
BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Studio 2 Upītis   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11

Описание тренинга

Interval Spinning + Core (11:00 - 12:00) Nataļja Špikova Spinning Imanta
Interval Spinning + Core (11:00 - 12:00) Nataļja Špikova Spinning Imanta   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

GRIP (11:30 - 12:30) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
GRIP (11:30 - 12:30) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Power, Balance & Stretching (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 17

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 19

Описание тренинга

Gym ABC (11:00 - 12:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde
Gym ABC (11:00 - 12:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 0
Gym ABC (11:00 - 12:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
Gym ABC (11:00 - 12:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 0
MyFit abs (11:15 - 11:45) Valentīna Narme Studio Zolitūde
MyFit abs (11:15 - 11:45) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 8

Описание тренинга

Pilates (11:00 - 12:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja
Pilates (11:00 - 12:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 22

Описание тренинга

Functional Training (11:00 - 12:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Functional Training (11:00 - 12:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 12
BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Studio 2 Upītis
BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Studio 2 Upītis   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

GymABC (11:00 - 12:00) Madara Druķe Gym Imanta
GymABC (11:00 - 12:00) Madara Druķe Gym Imanta   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 1
StrongBody (11:00 - 12:00) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde
StrongBody (11:00 - 12:00) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12
Pilates (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Pilates (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 29

Описание тренинга

Brazilian Butt (11:00 - 11:45) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (11:00 - 11:45) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 33

Описание тренинга

StrongBody (11:00 - 12:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (11:00 - 12:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 23
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 20

Описание тренинга

BOXBOX (11:00 - 11:50) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (11:00 - 11:50) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 30 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Pilates (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga
Pilates (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 32

Описание тренинга

Interval Training (11:00 - 12:00) Madara Ludriksone Studio 1 Aleja
Interval Training (11:00 - 12:00) Madara Ludriksone Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 26

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Ilona Grigjane Studio Sky & More
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Ilona Grigjane Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 29

Описание тренинга

Yoga (11:00 - 12:00) Dana Sture Studio Domina
Yoga (11:00 - 12:00) Dana Sture Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 28

Описание тренинга

Gym ABC (11:00 - 12:00) Linda Jakovele Gym Alfa
Gym ABC (11:00 - 12:00) Linda Jakovele Gym Alfa   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 5
VERVE (11:00 - 12:00) Tatjana Novojevska Studio 1 Matīss
VERVE (11:00 - 12:00) Tatjana Novojevska Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 21

Описание тренинга

Interval Training (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Interval Training (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 33

Описание тренинга

Pilates (11:15 - 12:15) Ineta Miškūna Studio Dzelzava
Pilates (11:15 - 12:15) Ineta Miškūna Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 43

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Paula Pūpola Studio 1 Matīss
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Paula Pūpola Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 31

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 40

Описание тренинга

Functional Training (11:00 - 12:00) Madara Ludriksone Studio Bolero
Functional Training (11:00 - 12:00) Madara Ludriksone Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 25
StrongBody (11:00 - 12:00) Linda Jakovele Gym Dzelzava
StrongBody (11:00 - 12:00) Linda Jakovele Gym Dzelzava   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 36
GRIP (11:00 - 12:00) Laura Melbārde Studio Domina
GRIP (11:00 - 12:00) Laura Melbārde Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 26

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (11:10 - 12:10) Edgars Gorjačko Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (11:10 - 12:10) Edgars Gorjačko Studio 2 Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 23

Описание тренинга

GRIP (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
GRIP (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 42

Описание тренинга

12:00
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Līva Tihovska Studio 1 Aleja
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Līva Tihovska Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

Interval Training (12:00 - 13:00) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Interval Training (12:00 - 13:00) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

StrongBody (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym Domina
StrongBody (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9
Abs, Back & Legs +Stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More
Abs, Back & Legs +Stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 11

Описание тренинга

StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11
Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava
Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 16
GRIP (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
GRIP (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

Pilates (12:20 - 13:20) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Pilates (12:20 - 13:20) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

VERVE (12:00 - 13:00) Una Pirktiņa Studio 1 Galleria Rīga
VERVE (12:00 - 13:00) Una Pirktiņa Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 15 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Fatburner (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Fatburner (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 8
StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3
Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:15) Inga Velmere Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:15) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

Interval Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More
Interval Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Всего мест: 13 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

Interval Training (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Domina
Interval Training (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9

Описание тренинга

GRIP (12:00 - 13:00) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava
GRIP (12:00 - 13:00) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

Latino (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Studio Alfa
Latino (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

Total body X (12:00 - 13:00) Santa Irbe Studio X Alfa
Total body X (12:00 - 13:00) Santa Irbe Studio X Alfa   
 
Всего мест: 7 Зарегистрированный: 12
BODYART 75 (12:30 - 13:45) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss
BODYART 75 (12:30 - 13:45) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11

Описание тренинга

StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3
Body Toning (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Body Toning (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More
TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Studio 2 Imanta
BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Studio 2 Imanta   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11

Описание тренинга

Functional Training (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio Bolero
Functional Training (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13
StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9
Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava
Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 16
Gym ABC (12:00 - 13:00) Jānis Vītols Gym Matīss
Gym ABC (12:00 - 13:00) Jānis Vītols Gym Matīss   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 1
Interval Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
Interval Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 23 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Interval Training (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Interval Training (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 17

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio 2 Upītis
Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio 2 Upītis   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:15) Inga Velmere Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:15) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 20

Описание тренинга

Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More
Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 23
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Всего мест: 13 Зарегистрированный: 20

Описание тренинга

Abs, Back & Legs + stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Domina
Abs, Back & Legs + stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 20

Описание тренинга

Burn X (12:00 - 13:00) Ignats Taraņenko Studio X Alfa
Burn X (12:00 - 13:00) Ignats Taraņenko Studio X Alfa   
 
Всего мест: 7 Зарегистрированный: 13
Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 26

Описание тренинга

BODYART 75 (12:30 - 13:45) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss
BODYART 75 (12:30 - 13:45) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

Dance (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Studio Alfa
Dance (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 31

Описание тренинга

Gym ABC (12:00 - 13:00) Lana Lāce Gym Sky & More
Gym ABC (12:00 - 13:00) Lana Lāce Gym Sky & More   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 3
Interval Training (12:00 - 13:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Upītis
Interval Training (12:00 - 13:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

GRIP (12:00 - 13:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga
GRIP (12:00 - 13:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 33

Описание тренинга

Interval Training (12:00 - 13:00) Līva Tihovska Studio 1 Aleja
Interval Training (12:00 - 13:00) Līva Tihovska Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

Interval Training (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Interval Training (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 25

Описание тренинга

BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Studio 2 Imanta
BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Studio 2 Imanta   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 20

Описание тренинга

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 32

Описание тренинга

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Madara Ludriksone Studio 1 Aleja
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Madara Ludriksone Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 25

Описание тренинга

Interval Spinning + Core (12:10 - 13:10) Nataļja Špikova Spinning Imanta
Interval Spinning + Core (12:10 - 13:10) Nataļja Špikova Spinning Imanta   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 29

Описание тренинга

Body Toning (12:15 - 13:15) Ineta Miškūna Studio Dzelzava
Body Toning (12:15 - 13:15) Ineta Miškūna Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 42

Описание тренинга

TRX (12:00 - 13:00) Madara Ludriksone TRX Studio Bolero
TRX (12:00 - 13:00) Madara Ludriksone TRX Studio Bolero   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 17

Описание тренинга

Interval Training (12:00 - 13:00) Laura Melbārde Studio Domina
Interval Training (12:00 - 13:00) Laura Melbārde Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 26

Описание тренинга

Interval Spinning 30 (12:10 - 12:40) Nataļja Špikova Spinning Imanta
Interval Spinning 30 (12:10 - 12:40) Nataļja Špikova Spinning Imanta   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 33

Описание тренинга

MyFit abs (12:40 - 13:10) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
MyFit abs (12:40 - 13:10) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 30

Описание тренинга

13:00
Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

Pilates (13:00 - 14:00) Līva Tihovska Studio 2 Aleja
Pilates (13:00 - 14:00) Līva Tihovska Studio 2 Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11

Описание тренинга

GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

Gym ABC (13:00 - 14:00) Artis Bebris Gym Domina
Gym ABC (13:00 - 14:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 2
Fatburner (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More
Fatburner (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 12
Interval Training (13:00 - 14:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Interval Training (13:00 - 14:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 15

Описание тренинга

MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 9

Описание тренинга

Senior Fitness (13:30 - 14:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Senior Fitness (13:30 - 14:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14
Power, Balance & Stretching (13:45 - 14:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (13:45 - 14:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

Interval Training (13:00 - 14:00) Una Pirktiņa Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (13:00 - 14:00) Una Pirktiņa Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

Pilates (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More
Pilates (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

Tabata (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
Tabata (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Всего мест: 13 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

Pilates (13:00 - 14:00) Anastasija Tkačova Studio Dzelzava
Pilates (13:00 - 14:00) Anastasija Tkačova Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

Functional Training (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Functional Training (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 14
CrossTraining (13:00 - 14:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja
CrossTraining (13:00 - 14:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

Body Toning (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More
Body Toning (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

StrongBody (13:00 - 14:00) Jānis Vītols Gym Matīss
StrongBody (13:00 - 14:00) Jānis Vītols Gym Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9
Pilates (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Studio 1 Matīss
Pilates (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 7

Описание тренинга

BOXBOX (13:10 - 14:00) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (13:10 - 14:00) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Studio 2 Galleria Rīga
Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Studio 2 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9

Описание тренинга

StrongBody (13:00 - 14:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga
StrongBody (13:00 - 14:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 20
Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More
Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 20

Описание тренинга

Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Всего мест: 13 Зарегистрированный: 19

Описание тренинга

Pilates (13:00 - 14:00) Anastasija Tkačova Studio Dzelzava
Pilates (13:00 - 14:00) Anastasija Tkačova Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 26

Описание тренинга

Brazilian Butt (13:15 - 14:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Brazilian Butt (13:15 - 14:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 15

Описание тренинга

Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Studio 2 Galleria Rīga
Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Studio 2 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 21

Описание тренинга

Stretching (13:00 - 13:30) Laura Ivanova Studio Alfa
Stretching (13:00 - 13:30) Laura Ivanova Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 15

Описание тренинга

CrossTraining (13:00 - 14:00) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja
CrossTraining (13:00 - 14:00) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6

Описание тренинга

Pilates (13:00 - 14:00) Līva Tihovska Studio 2 Aleja
Pilates (13:00 - 14:00) Līva Tihovska Studio 2 Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 22

Описание тренинга

Functional Training (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
Functional Training (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 13
Interval Training (13:00 - 14:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Interval Training (13:00 - 14:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 30

Описание тренинга

GRIP (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio 1 Matīss
GRIP (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 28

Описание тренинга

CrossTraining (13:00 - 14:00) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (13:00 - 14:00) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

BOXBOX (13:10 - 14:00) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (13:10 - 14:00) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 27 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Power, Balance & Stretching (13:15 - 14:15) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta
Power, Balance & Stretching (13:15 - 14:15) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 26

Описание тренинга

Yoga (13:00 - 14:00) Madara Ludriksone Studio 2 Aleja
Yoga (13:00 - 14:00) Madara Ludriksone Studio 2 Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 24

Описание тренинга

TRX (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma TRX Studio Bolero
TRX (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma TRX Studio Bolero   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

Yoga (13:00 - 14:00) Madara Ludriksone Studio Bolero
Yoga (13:00 - 14:00) Madara Ludriksone Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 27

Описание тренинга

14:00
Yoga (14:00 - 15:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Yoga (14:00 - 15:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

Pilates (14:00 - 15:00) Anita Rezevska Studio 2 Galleria Rīga
Pilates (14:00 - 15:00) Anita Rezevska Studio 2 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

Mother To Be (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio 1 Galleria Rīga
Mother To Be (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 0

Описание тренинга

Gym ABC (14:00 - 15:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga
Gym ABC (14:00 - 15:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 3
Interval Training (14:10 - 15:10) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Interval Training (14:10 - 15:10) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

Mother To Be (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio 1 Galleria Rīga
Mother To Be (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 4

Описание тренинга

Gym ABC (14:00 - 15:00) Dāvis Ābele Gym Aleja
Gym ABC (14:00 - 15:00) Dāvis Ābele Gym Aleja   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 2
Gym ABC (14:00 - 15:00) Sandis Savickis Gym Alfa
Gym ABC (14:00 - 15:00) Sandis Savickis Gym Alfa   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 2
10Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
10Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 13
Brazilian Butt (14:15 - 15:00) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta
Brazilian Butt (14:15 - 15:00) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 21

Описание тренинга

Interval Training (14:00 - 15:00) Līga Dziļuma Studio Bolero
Interval Training (14:00 - 15:00) Līga Dziļuma Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 21

Описание тренинга

Total body X (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio X Alfa
Total body X (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio X Alfa   
 
Всего мест: 7 Зарегистрированный: 23
15:00
StrongBody (15:00 - 16:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga
StrongBody (15:00 - 16:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11
BOXBOX (15:00 - 15:50) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (15:00 - 15:50) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Interval Training (15:50 - 16:50) Jūlija Vegnere Studio Alfa
Interval Training (15:50 - 16:50) Jūlija Vegnere Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 33

Описание тренинга

16:00
Yoga (16:00 - 17:00) Madara Ludriksone Studio Bolero
Yoga (16:00 - 17:00) Madara Ludriksone Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5

Описание тренинга

Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 3
Youth Training (16:30 - 17:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Youth Training (16:30 - 17:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 2
Youth Training (16:30 - 17:30) Anastasija Domņina Studio Dzelzava
Youth Training (16:30 - 17:30) Anastasija Domņina Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 3
Yoga (16:00 - 17:00) Madara Ludriksone Studio Bolero
Yoga (16:00 - 17:00) Madara Ludriksone Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 8

Описание тренинга

Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 1
Interval Training (16:30 - 17:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Interval Training (16:30 - 17:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 19

Описание тренинга

GymABC (16:15 - 17:15) Inese Liepiņa Gym Upītis
GymABC (16:15 - 17:15) Inese Liepiņa Gym Upītis   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 0
StrongBody (16:00 - 17:00) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
StrongBody (16:00 - 17:00) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 22
Youth Training (16:30 - 17:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Youth Training (16:30 - 17:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 1
Tabata (16:00 - 17:00) Līga Dziļuma Studio Domina
Tabata (16:00 - 17:00) Līga Dziļuma Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 21

Описание тренинга

Interval Training (16:00 - 17:00) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Interval Training (16:00 - 17:00) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 28

Описание тренинга

Brazilian Butt (16:15 - 17:00) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Brazilian Butt (16:15 - 17:00) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 20

Описание тренинга

17:00
Interval Training (17:00 - 18:00) Madara Ludriksone Studio Bolero
Interval Training (17:00 - 18:00) Madara Ludriksone Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9

Описание тренинга

Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

Interval Training (17:15 - 18:15) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Interval Training (17:15 - 18:15) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

StrongBody (17:15 - 18:15) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (17:15 - 18:15) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2
Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 9

Описание тренинга

ATCELTS! Lower body X (17:15 - 18:15) Studio X Alfa
ATCELTS! Lower body X (17:15 - 18:15) Studio X Alfa   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Interval Training (17:20 - 18:20) Ineta Miškūna Studio Alfa
Interval Training (17:20 - 18:20) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

Tabata (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga
Tabata (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

Zumba (17:30 - 18:30) Iveta Pumpura Studio 1 Aleja
Zumba (17:30 - 18:30) Iveta Pumpura Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 16
Fatburner (17:30 - 18:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja
Fatburner (17:30 - 18:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 15
Interval Training (17:30 - 18:30) Anastasija Domņina Studio 1 Barona Centrs
Interval Training (17:30 - 18:30) Anastasija Domņina Studio 1 Barona Centrs   
 
Всего мест: 13 Зарегистрированный: 7

Описание тренинга

Interval Training (17:30 - 18:30) Līga Dziļuma Studio Dzelzava
Interval Training (17:30 - 18:30) Līga Dziļuma Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11
Interval Training (17:30 - 18:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Interval Training (17:30 - 18:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Aleksejs Ērglis Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Aleksejs Ērglis Studio 2 Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

StrongBody (17:00 - 18:00) Mārtiņš Mellakauls TRX Studio Bolero
StrongBody (17:00 - 18:00) Mārtiņš Mellakauls TRX Studio Bolero   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 2
StrongBody (17:00 - 18:00) Vents Hugo Liepnieks Gym Matīss
StrongBody (17:00 - 18:00) Vents Hugo Liepnieks Gym Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2
Gym ABC (17:00 - 18:00) Linda Jakovele Gym Alfa
Gym ABC (17:00 - 18:00) Linda Jakovele Gym Alfa   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 0
GRIP (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio Alfa
GRIP (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 15

Описание тренинга

Pilates (17:20 - 18:20) Santa Linga Studio Bolero
Pilates (17:20 - 18:20) Santa Linga Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11

Описание тренинга

Interval Training (17:20 - 18:20) Ivans Šapošņikovs Studio Domina
Interval Training (17:20 - 18:20) Ivans Šapošņikovs Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7

Описание тренинга

GRIP (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Studio 1 Galleria Rīga
GRIP (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

KamiBo (17:30 - 18:30) Alīna Silicka Studio 2 Galleria Rīga
KamiBo (17:30 - 18:30) Alīna Silicka Studio 2 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

Interval Training (17:30 - 18:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis
Interval Training (17:30 - 18:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 5

Описание тренинга

Pilates (17:30 - 18:30) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Pilates (17:30 - 18:30) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9

Описание тренинга

Tabata (17:30 - 18:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta
Tabata (17:30 - 18:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

Functional Training (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss
Functional Training (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 14
Burn X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Burn X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Всего мест: 7 Зарегистрированный: 7
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 1
Gym ABC (17:00 - 18:00) Artis Bebris Gym Domina
Gym ABC (17:00 - 18:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 1
Power, Balance, Stretching (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio 2 Matīss
Power, Balance, Stretching (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio 2 Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11

Описание тренинга

Interval Training (17:00 - 18:00) Madara Ludriksone Studio Bolero
Interval Training (17:00 - 18:00) Madara Ludriksone Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

Abs, Back & Legs + Stretching (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Abs, Back & Legs + Stretching (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

StrongBody (17:15 - 18:15) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
StrongBody (17:15 - 18:15) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11
Pilates (17:20 - 18:20) Jevgēnija Špigele Studio Dzelzava
Pilates (17:20 - 18:20) Jevgēnija Špigele Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 21

Описание тренинга

Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja
Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 18

Описание тренинга

StrongBody (17:30 - 18:30) Dāvis Zaikovskis TRX Studio Bolero
StrongBody (17:30 - 18:30) Dāvis Zaikovskis TRX Studio Bolero   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 8
StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10
GRIP (17:30 - 18:30) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Matīss
GRIP (17:30 - 18:30) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 22

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 23

Описание тренинга

Upper body X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Upper body X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Всего мест: 7 Зарегистрированный: 9
VERVE (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio Alfa
VERVE (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 15

Описание тренинга

Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 1
Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 25

Описание тренинга

StrongBody (17:15 - 18:15) Inese Liepiņa Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (17:15 - 18:15) Inese Liepiņa Funkcionālā zona Upītis   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 8
Dance (17:20 - 18:20) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Matīss
Dance (17:20 - 18:20) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 22

Описание тренинга

Brazilian Butt (17:20 - 18:05) Ilona Ovlaščenko Studio Bolero
Brazilian Butt (17:20 - 18:05) Ilona Ovlaščenko Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 19

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Studio 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Studio 2 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 23

Описание тренинга

Step (17:30 - 18:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis
Step (17:30 - 18:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 17
TRX (17:30 - 18:30) Inga Velmere TRX Studio Bolero
TRX (17:30 - 18:30) Inga Velmere TRX Studio Bolero   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

Functional Training (17:30 - 18:30) Madara Ludriksone Studio Domina
Functional Training (17:30 - 18:30) Madara Ludriksone Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 14
Total Body X (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Total Body X (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 14
Abs X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Abs X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Всего мест: 7 Зарегистрированный: 9
Brazilian Butt (17:45 - 18:30) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
Brazilian Butt (17:45 - 18:30) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 24

Описание тренинга

Brazilian Butt (17:00 - 17:45) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Brazilian Butt (17:00 - 17:45) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 28

Описание тренинга

Pilates (17:00 - 18:00) Līga Dziļuma Studio Domina
Pilates (17:00 - 18:00) Līga Dziļuma Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 24

Описание тренинга

Total Body X (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Studio X Matīss
Total Body X (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Studio X Matīss   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 18
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Jūlija Vegnere Studio Alfa
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Jūlija Vegnere Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 31

Описание тренинга

Tabata (17:00 - 18:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
Tabata (17:00 - 18:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 31

Описание тренинга

Dance (17:00 - 18:00) Paula Pūpola Studio 1 Upītis
Dance (17:00 - 18:00) Paula Pūpola Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 40

Описание тренинга

Interval Training (17:10 - 18:10) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Interval Training (17:10 - 18:10) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 24

Описание тренинга

18:00
CrossTraining (18:00 - 19:00) Alens Zeltiņš Gym Galleria Rīga
CrossTraining (18:00 - 19:00) Alens Zeltiņš Gym Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

Functional Training (18:00 - 19:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Functional Training (18:00 - 19:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 12
StrongBody (18:00 - 19:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (18:00 - 19:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 10
Pilates (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Studio 2 Matīss
Pilates (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Studio 2 Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

Pilates (18:15 - 19:15) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Pilates (18:15 - 19:15) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11

Описание тренинга

Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Studio Bolero
Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12
Functional Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Karīna Svikle Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Karīna Svikle Studio 2 Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11

Описание тренинга

Nike Training Club Endurance (18:30 - 19:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Nike Training Club Endurance (18:30 - 19:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 15

Описание тренинга

Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Studio 1 Imanta
Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

TRX (18:30 - 19:30) Līga Dziļuma Gym Dzelzava
TRX (18:30 - 19:30) Līga Dziļuma Gym Dzelzava   
 
Всего мест: 11 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

CrossTraining (18:30 - 19:30) Madara Druķe Gym Zolitūde
CrossTraining (18:30 - 19:30) Madara Druķe Gym Zolitūde   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

Tabata (18:30 - 19:30) Elita Einika Studio Sky & More
Tabata (18:30 - 19:30) Elita Einika Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

Pilates (18:30 - 19:30) Anastasija Domņina Studio 1 Barona Centrs
Pilates (18:30 - 19:30) Anastasija Domņina Studio 1 Barona Centrs   
 
Всего мест: 13 Зарегистрированный: 13

Описание тренинга

Yoga (18:30 - 19:30) Žanna Koževņikova Studio Domina
Yoga (18:30 - 19:30) Žanna Koževņikova Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 19

Описание тренинга

Gym ABC (18:30 - 19:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
Gym ABC (18:30 - 19:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 0
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

Pilates (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Pilates (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 17

Описание тренинга

Functional Training (18:00 - 19:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja
Functional Training (18:00 - 19:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 18
StrongBody (18:00 - 19:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja
StrongBody (18:00 - 19:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12
StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 10
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Ilze Līne Studio Zolitūde
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Ilze Līne Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 9

Описание тренинга

StrongBody (18:00 - 19:00) Nelda Neilande Gym Zolitūde
StrongBody (18:00 - 19:00) Nelda Neilande Gym Zolitūde   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3
GRIP (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava
GRIP (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 18

Описание тренинга

CrossTraining (18:00 - 19:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa
CrossTraining (18:00 - 19:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 4

Описание тренинга

Functional Training (18:00 - 19:00) Gunta Pīķe Studio Alfa
Functional Training (18:00 - 19:00) Gunta Pīķe Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14
Barre (18:15 - 19:00) Jūlija Ratobiļska Studio 2 Aleja
Barre (18:15 - 19:00) Jūlija Ratobiļska Studio 2 Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12
Interval Training (18:15 - 19:15) Nataļja Merķe Studio 1 Barona Centrs
Interval Training (18:15 - 19:15) Nataļja Merķe Studio 1 Barona Centrs   
 
Всего мест: 13 Зарегистрированный: 10

Описание тренинга

Body Toning (18:20 - 19:20) Santa Linga Studio Bolero
Body Toning (18:20 - 19:20) Santa Linga Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

TRX (18:20 - 19:20) Inga Velmere TRX Studio Bolero
TRX (18:20 - 19:20) Inga Velmere TRX Studio Bolero   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 6

Описание тренинга

TRX (18:20 - 19:20) Ivans Šapošņikovs Studio Domina
TRX (18:20 - 19:20) Ivans Šapošņikovs Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5

Описание тренинга

Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Studio Sky & More
Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 17

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Kristaps Škuts Studio 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Kristaps Škuts Studio 2 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 14

Описание тренинга

Yoga (18:30 - 19:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis
Yoga (18:30 - 19:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 9

Описание тренинга

Body Toning (18:30 - 19:30) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta
Body Toning (18:30 - 19:30) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

StrongBody (18:30 - 19:30) Nataļja Špikova Gym Imanta
StrongBody (18:30 - 19:30) Nataļja Špikova Gym Imanta   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9
MyFit abs (18:30 - 19:00) Dārta Vinovska Studio 1 Matīss
MyFit abs (18:30 - 19:00) Dārta Vinovska Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

BOXBOX (18:45 - 19:35) Paula Pūpola BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (18:45 - 19:35) Paula Pūpola BOXBOX Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 22 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
BODYART 75 (18:45 - 20:00) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss
BODYART 75 (18:45 - 20:00) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12

Описание тренинга

Total Body X (18:45 - 19:45) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Total Body X (18:45 - 19:45) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 5
Fatburner (18:00 - 19:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja
Fatburner (18:00 - 19:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 18
CrossTraining (18:00 - 19:00) Alens Zeltiņš Gym Galleria Rīga
CrossTraining (18:00 - 19:00) Alens Zeltiņš Gym Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 19

Описание тренинга

Dance (18:00 - 19:00) Paula Pūpola Studio 1 Upītis
Dance (18:00 - 19:00) Paula Pūpola Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 23

Описание тренинга

Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 19

Описание тренинга

Pilates (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Studio 2 Imanta
Pilates (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Studio 2 Imanta   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 17

Описание тренинга

StrongBody (18:00 - 19:00) Artis Bebris Gym Domina
StrongBody (18:00 - 19:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10
Total Body X (18:00 - 19:00) Santa Irbe Studio X Matīss
Total Body X (18:00 - 19:00) Santa Irbe Studio X Matīss   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 11
Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 18

Описание тренинга

Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Studio Bolero
Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 18
Functional Training (18:25 - 19:25) Ilona Grigjane Studio Sky & More
Functional Training (18:25 - 19:25) Ilona Grigjane Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 22
Interval Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 28

Описание тренинга

Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Karīna Svikle Studio 1 Aleja
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Karīna Svikle Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 17

Описание тренинга

Total Body X (18:30 - 19:30) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja
Total Body X (18:30 - 19:30) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja   
 
Всего мест: 6 Зарегистрированный: 12
Gym ABC (18:30 - 19:30) Dāvis Zaikovskis Gym Bolero
Gym ABC (18:30 - 19:30) Dāvis Zaikovskis Gym Bolero   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 1
Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Studio 1 Barona Centrs
Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Studio 1 Barona Centrs   
 
Всего мест: 13 Зарегистрированный: 23

Описание тренинга

TRX (18:30 - 19:30) Ignats Taraņenko Gym Dzelzava
TRX (18:30 - 19:30) Ignats Taraņenko Gym Dzelzava   
 
Всего мест: 11 Зарегистрированный: 16

Описание тренинга

Yoga (18:30 - 19:30) Žanna Koževņikova Studio Domina
Yoga (18:30 - 19:30) Žanna Koževņikova Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 24

Описание тренинга

Interval Training (18:30 - 19:30) Jevgēnija Špigele Studio Dzelzava
Interval Training (18:30 - 19:30) Jevgēnija Špigele Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 24

Описание тренинга

GRIP (18:30 - 19:30) Lauris Siliņš Studio Alfa
GRIP (18:30 - 19:30) Lauris Siliņš Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 20

Описание тренинга

CrossTraining (18:40 - 19:40) Ilze Līne Gym Zolitūde
CrossTraining (18:40 - 19:40) Ilze Līne Gym Zolitūde   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 19

Описание тренинга

Interval Training (18:45 - 19:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta
Interval Training (18:45 - 19:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 24

Описание тренинга

Gym ABC (18:00 - 19:00) Madara Druķe Gym Aleja
Gym ABC (18:00 - 19:00) Madara Druķe Gym Aleja   
 
Всего мест: 5 Зарегистрированный: 5
Zumba (18:00 - 19:00) Iveta Pumpura Studio 2 Aleja
Zumba (18:00 - 19:00) Iveta Pumpura Studio 2 Aleja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 21
StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 13
Pilates (18:00 - 19:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Pilates (18:00 - 19:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 24

Описание тренинга

Tabata (18:00 - 19:00) Ilze Līne Studio Zolitūde
Tabata (18:00 - 19:00) Ilze Līne Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 18

Описание тренинга

StrongBody (18:00 - 19:00) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa
StrongBody (18:00 - 19:00) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 14
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Gunta Pīķe Studio Alfa
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Gunta Pīķe Studio Alfa   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 31

Описание тренинга

GRIP (18:10 - 19:10) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
GRIP (18:10 - 19:10) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 25

Описание тренинга

BOXBOX (18:15 - 19:05) Alīna Silicka BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (18:15 - 19:05) Alīna Silicka BOXBOX Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 31 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Brazilian Butt (18:15 - 19:00) Nataļja Merķe Studio 1 Barona Centrs
Brazilian Butt (18:15 - 19:00) Nataļja Merķe Studio 1 Barona Centrs   
 
Всего мест: 13 Зарегистрированный: 28

Описание тренинга

Functional Training (18:20 - 19:20) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Matīss
Functional Training (18:20 - 19:20) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 29
Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Studio Sky & More
Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Studio Sky & More   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 27

Описание тренинга

Dance (18:30 - 19:30) Paula Pūpola Studio 2 Galleria Rīga
Dance (18:30 - 19:30) Paula Pūpola Studio 2 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 36

Описание тренинга

Interval Training (18:30 - 19:30) Edgars Gorjačko Studio 1 Aleja
Interval Training (18:30 - 19:30) Edgars Gorjačko Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 21

Описание тренинга

Yoga (18:30 - 19:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis
Yoga (18:30 - 19:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 18

Описание тренинга

Abs, Back & Legs (18:30 - 19:15) Evelīna Semenoviča Studio 1 Imanta
Abs, Back & Legs (18:30 - 19:15) Evelīna Semenoviča Studio 1 Imanta   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 25

Описание тренинга

Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Inga Velmere Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 25

Описание тренинга

Interval Training (18:30 - 19:30) Madara Ludriksone Studio Domina
Interval Training (18:30 - 19:30) Madara Ludriksone Studio Domina   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 26

Описание тренинга

GRIP (18:30 - 19:30) Ivans Šapošņikovs Studio Dzelzava
GRIP (18:30 - 19:30) Ivans Šapošņikovs Studio Dzelzava   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 34

Описание тренинга

TRX (18:45 - 19:45) Inārs Ritmanis Gym Matīss
TRX (18:45 - 19:45) Inārs Ritmanis Gym Matīss   
 
Всего мест: 11 Зарегистрированный: 24

Описание тренинга

BODYART 75 (18:45 - 20:00) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss
BODYART 75 (18:45 - 20:00) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 30

Описание тренинга

GRIP (18:00 - 19:00) Edgars Gorjačko Studio Zolitūde
GRIP (18:00 - 19:00) Edgars Gorjačko Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 22

Описание тренинга

Interval Training (18:30 - 19:30) Santa Irbe Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (18:30 - 19:30) Santa Irbe Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 30

Описание тренинга

GRIP (18:00 - 19:00) Dārta Vinovska Studio 1 Matīss
GRIP (18:00 - 19:00) Dārta Vinovska Studio 1 Matīss   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 34

Описание тренинга

VERVE (18:00 - 19:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
VERVE (18:00 - 19:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 24

Описание тренинга

Zumba (18:00 - 19:00) Ilona Ovlaščenko Studio 1 Aleja
Zumba (18:00 - 19:00) Ilona Ovlaščenko Studio 1 Aleja   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 31
Power, Balance & Stretching (18:00 - 19:00) Paula Pūpola Studio 1 Upītis
Power, Balance & Stretching (18:00 - 19:00) Paula Pūpola Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 30

Описание тренинга

Pilates (18:20 - 19:20) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Pilates (18:20 - 19:20) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 29

Описание тренинга

19:00
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 15

Описание тренинга

Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Spinning Hall Sky & More
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Spinning Hall Sky & More