MyFitness

2019. gada 3. aprīlī Purvciemā, Dzelzavas ielā 78, atklāts jauns sporta klubs  – MyFitness Dzelzava . Jaunatklāto telpu kopējā platība ir 1500 m2, un tas ir jau divpadsmitais MyFitness klubs Rīgā.

 

MyFitness turpina virzīties uz mērķi – ikvienam iedzīvotājam padarīt pieejamu fitnesa klubu gan pēc atrašanās vietas, gan piedāvājuma klāsta. Jaunais tirdzniecības centrs un sporta klubs atradīsies stratēģiski nozīmīgā vietā, līdz ar to uzlabojot dzīves kvalitāti Purvciema, Pļavnieku un Mežciema iedzīvotājiem. Esam pārliecināti, ka kopā ar tādu profesionālu sadarbības partneri kā Rimi šis būs ļoti veiksmīgs projekts,” komentē MyFitness Latvia vadītāja Inna Alne.

MyFitness Dzelzava sporta kluba kopējā platība būs 1500 m2. Tas atradīsies jaunceltas ēkas otrajā stāvā. Klubā būs iekārtota plaša un moderna trenažieru zāle ar pasaules līdera ražotāja Technogym trenažieriem. Grupu nodarbībām tiks atvēlēta plaša un gaiša zāle, kura būs aprīkota ar daudzveidīgu inventāru, nodrošinot dažādu treniņu piedāvājumu katrai gaumei.

Speciālas nodarbības senioriem un topošajām māmiņām.

Pilnais nodarbību saraksts ( vēl tiks papildināts).

 

Aizvien augot pieprasījumam pēc privāto treneru pakalpojuma, klubā būs iekārtots ērts treneru kabinets, kurā ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību tiks veiktas ķermeņa pārbaudes, noskaidrojot tādus rādītājus kā cilvēka bioloģisko vecumu, beztauku ķermeņa svaru, tauku svaru un citus raksturlielumus. Šie rādītāji ir ne tikai interesanti klientam, bet arī nozīmīga informācija trenerim, izstrādājot precīzu un efektīvu treniņu programmu.

Sekojot līdzi aktuālajām fitnesa tendencēm, klubā būs pieejama arī plaša funkcionālā zona, kas tiks aprīkota ar daudzveidīgu inventāru, tādējādi nodrošinot neizsmeļamu treniņu variāciju iespēju. Treniņš kļūs par izklaidi, bet tajā pašā laikā netiks pazaudēts fokuss uz galveno – klienta individuālo mērķi, kāpēc tiek apmeklēts sporta klubs.

MyFitness Latvia vadītāja Inna Alne komentē: “MyFitness misija ir nodrošināt kvalitatīvus un mūsdienīgus sporta kluba pakalpojumus pēc iespējas plašākai Rīgas iedzīvotāju daļai. Šādu pakalpojumu pieejamība ir būtisks priekšnosacījums veselīga dzīvesveida aktualizēšanai konkrētā rajonā un sabiedrībā kopumā.”

Tāpat kā citos MyFitness sporta klubos, arī MyFitness Dzelzava klubā būs pieejama sauna, kas ir neatņemama MyFitness sporta klubu sastāvdaļa, ko novērtē ilggadējie MyFitness biedri.

MyFitness uzņēmums dibināts 2008. gadā Igaunijā, kad tika atvērts pirmais sporta klubs Tallinā. MyFitness ātri kļuva par lielāko sporta klubu tīklu Igaunijā, dažu gadu laikā palielinot savu sporta klubu skaitu līdz divciparu skaitlim. 2014. gadā MyFitness ienāca arī Latvijas tirgū un tagad ir jau lielākais tīkls Baltijā. Patlaban Latvijā darbojas 11 MyFitness sporta klubi.

 

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?