MyFitness

Siguldas Sporta centrā 22.septembrī norisināsies pirmais TRX Samits Baltijā ar oficiālo nosaukumu „TRX Baltics Trainer Summit 2018’’, kas pulcēs fitnesa trenerus un TRX fanus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

TRX Samitu varēs apmeklēt jebkurš interesents, neatkarīgi, vai esi individuālais treneris, grupu nodarbību treneris vai cilvēks, kas ir  TRX piekares sistēmas entuziasts. Pasākuma laikā būs iespēja piedalīties dažādās TRX nodarbībās, Master treneru un slavenu Latvijas sportistu vadībā,.
Samitā ar savām prasmēm un zināšanām dalīsies fitnesa un Baltijas TRX Master treneris Ralfs Upmanis, TRX Master treneris no Čehijas Jakubs Vurzels un TRX trenere, kas darbojas savā jomā pasaules līmenī, Phaedra Spillmann Skrodas no Šveices.

Pasākums solās būt īpaši izglītojošs, jo otrajā Samita daļā visiem dalībniekiem būs iespēja izvēlēties sev saistošāko semināra tematu. Semināru laikā ikviens varēs rast atbildes uz sev saistošajiem jautājumiem, tai skaitā pilnveidot savas zināšanas darbam ar TRX piekares sistēmu.

”TRX Training” mājas lapā www.trxtraining.lv līdz 31.jūlijam ir iespēja pieteikties dalībai samitā par zemāku reģistrācijas maksu. Informācija par samitu tiek aktīvi papildināta ar informāciju par to, kas gaidāms pasākumā.

Dalībnieki saņems apliecību 8 stundu apmērā, kas ir derīga sporta speciālistu resertifikācijai.

Lielu atbalstu pasākuma organizēšanā sniedz „Gfitness”, „Siguldas Sporta centrs”, „DCH Studija”, sporta klubu tīkls „Myfitness” un „Fitnesaveikals”.

Pasākuma organizatoru kontakti:

Kristīne Kļučņika, mob.tālr. +371 22326623, kristinek@gfitness.lv

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

MyFitness

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?