MyFitness

Valodas:
LV, ENG.

Treniņu novirzieni:

Vispārējā fiziskā sagatavotība
Vingrinājumi ar savu ķermeņa svaru
Treniņi svara samazināšanai
Spēka un izturības palielināšana
Muskuļu masas palielināšana

Izglītība:
Trenera kvalifikāciju esmu ieguvusi, absolvējot Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmu “Veselības sports”.

Treniņu raksturojums:

Treniņu procesu varu raksturot kā mājas būvēšanu. Šim procesam ir jābūt plānotam un strukturētām – mājai ir jāliek pamati, jāuzbūvē karkass un iekšējais interjers. Tādēļ ir svarīgi, lai treniņi būtu vispārattīstoši un daudzpusīgi, pievēršot uzmanību ne tikai ķermeņa fiziskai attīstībai, bet arī no iekšpuses – svarīgi ir arī tas, ko ikdienā ēd un kādas domas domā. Neatņemama sastāvdaļa ceļā uz panākumiem ir Tavs domāšanas veids, jo tieši Tu pats esi atbildīgs par to, kādu redzi pasauli sev apkārt – Tu to viedo ar savām domām un attieksmi. Ja domāsi pozitīvi, tieši pozitīvo vairosi sev apkārt. Tāpat ķermenis ir jānodrošina ar kvalitatīvu un pilnvērtīgu pārtiku, tādēļ es kopā ar klientu izstrādāju veselīgus ēšanas paradumus, balstoties uz viņa ikdienas režīmu. Ēst veselīgi nenozīmē ēst negaršīgi – vai Tu zināji, ka pankūkas var pagatavot arī veselīgi? Un pat siera kūkai es zinu veselīgo recepti!

Šis process ir sarežģīts un individuāls, bet tas nav neiespējams – vajag tikai kādu, kurš šo ceļu soļos kopā ar Tevi un sniegs padomus. Katrs no mums ir individuāls, tādēļ ne visiem ir piemērojama vienāda treniņu slodze. Tā tiek piemērota individuāli, balstoties uz dažādiem faktoriem – fizisko sagatavotību, līdzšinējo dzīvesveidu, ķermeņa īpatnībām, stājas raksturojumu, iepriekš gūtām traumām, kā arī mūsu mērķiem. Tā kā mēs dzīvojam laikmetā, kad informācija ir pieejama lielos apjomos, ir jāzina, kā atšķirt kvalitatīvo no nekvalitatīvā. To palīdzēs treneris, kurš ieguvis attiecīgo izglītību un pieredzi. Un grūtākajos brīžos, kad Tev zudīs motivācija un gribēsi padoties, treneris būs tas, kurš noturēs Tevi uz pareizā – veselīgā – ceļa!

Mans ieteikums:

Ceļā uz panākumiem, svarīgi izbaudīt arī pašu procesu. Arvien biežāk tieši šis ir mūsu lielākais klupšanas akmens – mēs vēlamies izskatīties labāk, vienmēr gribam vairāk un labāk, vienmēr kaut kā ir par daudz vai par maz. Mēs tik ļoti fokusējamies uz rezultātu, ka neko citu apkārt vairs neredzam, nejūtam prieku un gandarījumu par aizvadīto treniņu, neesam pārliecināti par savu ķermeni. Svarīgi ir mīlēt ne tikai to iedomāto ideālo ķermeni, bet gan mīlēt sevi arī šodien, tieši tagad. Tiecoties pēc iedomātiem standartiem, mēs kļūstam par vergiem paši savam ķermenim. Tādēļ, lai arī kāds būtu tavs sportiskais mērķis, vienmēr atrodi ko saistošu treniņu procesā un atceries – Tu strādā AR savu ķermeni nevis pret to, tādēļ iemīli savu ķermeni, lai tas būtu tavs palīgs ceļā uz savu ideālu! Un ja treniņi Tev radīs prieku un aizraušanos, pēc tam viss būs pavisam vienkārši, jo treniņš būs tā dienas daļa, kuru gaidīsi ar vislielāko nepacietību.

Treniņu moto:
“Dzīve sākas ārpus komforta zonas”, jo tikai pārkāpjot pāri šai līnijai, mēs izaicinām sevi un redzam tās virsotnes, kuras mums jāsasniedz. Ceļš uz panākumiem nekad nebūs viegls, bet tas noteikti būs tā vērts!

+ 371 29594496

madara.dumbre@gmail.com

Klientu menedžere

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?