MyFitness

Mācību centrs „A+S”. C kategorijas sporta speciāliste no 2006.gada
Medicīniskā izglītība „Rīgas Stradiņa Universitāte”- ārste no 2010. gada, specializācija psihiatrijā no 2014. gada
Specializācija
Vada grupu un individuālos treniņus, NTC un GRIP nodarbības. “Pati nodarbojos ar fitnesu, startēju sacensībās (2016.g un 2015.g NAC Latvia Miss Wellness 1. vieta, 2015. NAC Latvia Miss Figure 3. vieta, NAC World Miss Shape 8. vieta). Darbā ar klientu vados pēc konkrētā cilvēka vēlmēm, ierobežojumiem. Visbiežāk pie manis griežas cilvēki, kuri vēlas samazināt tauku slāņa biezumu nesamazinot vai palielinot muskuļu masas daudzumu. Sievietes nereti izvēlas pie manis griezties, lai uzlabotu kāju un sēžas formas.”
Jebkādu mērķu sasniegšanai ir svarīgi konkrēti apzināt to, saprast, kā to var sasniegt un doties pa šo ceļu vai vismaz doties pareizajā virzienā. Un, protams, vajadzīga ir disciplīna. Īpaši labi šo cēloņu/seku sakarību var izjust tiecoties pēc saviem sportiskajiem mērķiem, jo šeit viss ir atkarīgs no paša paveiktā. Treneris šajā procesā var parādīt ceļu, atbalstīt grūtākos brīžos, pateikt kā labāk, kā pareizāk, norādīt, ja kaut kas tiek darīts nepareizi. Cilvēks, kurš ir ieradies uz sporta zāli ar vairāk vai mazāk noformulētu mērķi, bet bez pareizas izpratnes par to, kas zālē ir jādara, kā pareizāk ēst vai neēst, var gadiem turpināt tā arī iet, bet neko daudz nesasniegt- kā katru dienu iet uz staciju, uzkāpt uz perona, bet vilcienā tā arī neiekāpt. Pirms treniņu uzsākšanas ar klientu apspriežam vēlamo rezultātu, izrunājam iepriekšējo pieredzi, precizējam veselības stāvokli, ēšanas ieradumus- visu, kas varētu palīdzēt vai traucēt sasniegt vēlamo mērķi. Strādājot ar klientiem izmantoju zināšanas, kuras esmu ieguvusi mācību procesā, kā arī personīgo pieredzi, ko esmu guvusi pārveidojot sava ķermeņa proporcijas un strādājot ar klientiem. Manas treniņprogrammas un sporta uztura rekomendācijas var aplūkot arī manā FB blogā BootyBuilders. Atkarībā no klienta sagatavotības, veselības stāvokļa, vielmaiņas īpatnībām, utt. saplānojam tieši viņam piemērotāko treniņu režīmu, nolemjam, cik bieži strādāsim kopā, ko klients darīs patstāvīgi. Iespējams arī kopā trenēties vien dažas reizes, bet pēc tam tupināt treniņus pēc personīgi sastādītas programmas.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?