MyFitness

Valodas: LV, RUS, ENG. Augstākā izglītība uzņēmumu vadībā, C-kategorijas sporta spaciālists.
deepWORK, NTC un TRX trenere.

Treniņu mēŗķis:
Spēks, izturība

Moto: Dzīvē viss ir mainīgs.

Fitnesa nozarē darbojos kopš 2009.gada, vadu dažādas grupu nodarbības, pārsvarā akcentu lieku uz spēku un izturību. Regulāri apmeklēju dažādus seminārus, kursus kvalifikācijas celšanai.
Nodarbības veidoju tā, lai vingrotājs nodarbības laikā pēc iespējas vairāk domā par treniņu, vingrinājumiem, aizmirst ikdienas rūpes. Akcentēju sava ķermeņa svara pielietošanu vingrinājumos. Tehniski grūtākiem vingrinājumiem dodu laiku, lai katrs var izpildīt savā tempā.
Esmu empātisks cilvēks, vienmēr jūtu grupas enerģiju kopumā un individuāli.
Sports ir mana ikdiena, mans brīvais laiks, mana kaislība! Tas ir veids kā uzlabot savu pašsajūtu, darba spējas, palīdz atbrīvoties no ikdienas spriedzes un stresa, dod spēku jauniem izaicinājumiem un mērķiem.
Dodu priekšroku atpūtai pie dabas – vislabākais veids kā atjaunot spēkus un enerģiju. Nereti mēģinu apvienot arī ar kādu fizisku aktivitāti: riteņbraukšana, peldēšana, skriešana, pastaigas. Ļoti patīk ceļot un iepazīt citu zemju kultūru.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?