MyFitness

Valodas: LV, ENG, RUS, GER, ES

Izglītība: Pabeidzis RSU (Rīgas Stradiņu universitāte) rehabilitācijas fakultāti, Sporta Izglītības aģentūras C kategorijas sertifikācija, sertificēts masieris, manuālais terapeits.

Sasniegumi profesionālajā karjerā: Latvija Ielu vingrošanas sporta biedrības un Pasaules Ielu vingrošanas un kalistēnikas federācijas titulēto vietu ieguvējs. Misters Ogre 2013, Misters Latvija 2013, Mister World Latvia 2013, Mister International Latvia 2013.

Viss iespējams – tas ir mans dzīves moto. Ar pareizo palīdzību, zināšanām un atbalstu jebkurš mērķis mazs vai liels ir sasniedzams.
Jau kopš bērnības sports ir bijusi mana mīlestība. Diemžēl 4 gados smagi saslimu ar sirdi un sports man bija aizliegts līdz pat 12 gadiem, kad visas pēdējās problēmas pazuda. Kopš tā brīža neesmu ne dienu lieki iztērējis, kurā nebūtu mācījies, sportojis vai citādi sevi pilnveidojis, lai kļūtu vēl labāks. Enerģijas un motivācijas avots: kā mani raksturo man apkārtējie. Nekad nevienam neatsaku palīdzību.
Treneris ar 6 gadu pieredzi privātajos un grupu treniņos, ekstrēmo sporta veidu entuziasts, spēka un izturības robežu pārbaudītājs. Aktīvi turpinu attīstīties gan fiziski, gan mentāli, gan intelektuāli. Palīdzu ikvienam ar savām zināšanām, pieredzi un etalonu sasniegt savus mērķus gan svara zaudēšanā, palielināšana, sagatavošanos sacensībām Fitnesā, Beauty Pageant, kalnu pārgājieniem pie lielas slodzes un ekstrēmiem apstākļiem, izturības un spēka sporta veidos.
Vienmēr cenšos būt kā piemērs citiem, tādēļ rīkoju labdarības un bezmaksas sporta pasākumus, lekcijas un seminārus bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, kuros stāstu par sportu, uzturu, dzīvesveidiem, motivācijām un aktīvi darbojamies arī pēc tam.
Rīkoju sporta, fitnesa un piedzīvojumu nometnes ikvienam, kurš vēlas ceļot, apskatīt citas valstis, redzēt maksimāli visu, tai pašā laikā arī sportot no rītiem un vakaros, gūt pieredzi ēst gatavošana un turpināt izglītoties arī atrodoties atvaļinājumā.
Vegāns (plant based) kopš 2015. gada. Palīdzu ikvienam izveidot personalizētās ēdienkartes, lai organisms iegūtu visu nepieciešamo uzturvērtību un neparādītos laika gaitā veselības problēmas, kas saistītas ar nepietiekošu uzturu.
Kopā sasniegsim visu. Esmu šeit, lai palīdzētu!

Privātais treniņš 1h 25.00
Privātais treniņš grupā 45.00
7 x Privātais treniņš 166.00

  • Telefons

    29876513

  • Klubi

    Domina

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?