MyFitness

Valodas: LV, RUS. Vidējā speciālā izglītība/ C kategorijas fitnesa instruktores sertifikāts, specializācija – aerobika/body-bike. Vadu body-bike grupu nodarbības. Šo nodarbību rezultātā iespējams krietni samazināt ķermeņa masu, iegūt muskuļu reljefu un tonusu, uzlabot savu izturību, nostiprināt elpošanas sistēmu un uzlabot sirds-asisnsvadu sistēmas darbību, kā arī uzlabot savu koordināciju.
Devīze : Kustība- tā ir dzīve!
Es kā kliente sāku nodarboties ar fitnesu 1998. gadā. Ar baikiem aizrāvos 2004. gadā, no 2007. gada februāra (kad ieguvu savu pirmo sertifikātu Fitnesa un vingrošanas izstruktore – C kategorija) sāku stradāt kā BB trenere un spēka aerobikas trenere. Esmu piedalījusies arī BB meistarklašu vadīšanā dažādos semināros.
Visus šos gadus bez pārtraukuma esmu vadījusi BB nodarbības. Tas ir kļuvis par manu iemīļoto darbu un lielo aizraušanos. No šī darba gūstu gan patīkamas emocijas, gan labu fizisko formu.
“Nekas tā neiztukšo un negrauj cilvēku, kā ilgstoša fiziska bezdarbība”.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?