MyFitness

Valodas: LV, RUS. Izglītība: “B” kategorijas sporta speciāliste, Roberta Štainbahera starptautiskās bodyART® skolas sertificēta instruktore.

Devīze: kusties ar izpratni! “Cilvēkam pilnvērtīgai dzīvei nepieciešamas divas lietas – izglītība un fiziska aktivitāte. Un tās nav divas atsevišķas lietas – viena dvēselei un otra ķermenim, bet gan nesaraujami saistāmas kopā. Tikai pateicoties izglītībai un fiziskai aktivitātei, cilvēks var sasniegt pilnību.” (Platons, 4.gs.p.m.ē.)

Izglītība: sporta un veselības mācības pedagogs ar maģistra grādu sporta zinātnē (Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija), “B” kategorijas sporta speciāliste, Roberta Štainbahera starptautiskās bodyART® skolas sertificēta instruktore. Apgūtās programmas: bodyART Level1, bodyART New Exercises, bodyART Contact, bodyART Best Age, bodyART Energy.

Kāpēc tieši bodyART? Vēlos iedrošināt cilvēkus saskatīt iespējas, kā uzlabot un nostiprināt savu veselību. Un viena no iespējām, kā to realizēt, noteikti ir bodyART funkcionālā vingrošanas sistēma. Šī treniņa laikā „izslēdzas” viss apkārt notiekošais, un tu vienkārši ļaujies kustību plūsmai. Katra kustība tiek veikta ar ieelpu un sekojošu izelpu, spēks mijas ar relaksāciju, un nemanot iestājas fiziskais, emocionālais un mentālais līdzsvars. Dievinu sajūtu pēc nodarbības, kad “laimes pilieniņi” piepilda visu telpu…

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?