MyFitness

Izglītība:
Rīgas Stradiņa universitāte, Veselības sporta speciālists – fitnesa treneris un Rīgas Stradiņa universitāte, Veselības sports – veselības zinātņu bakalaurs veselības sportā.
Papildkursi:
Nike Training Club, bodyART Extreme
Grupu nodarbības – vispārēja fiziskā sagatavošana, muskulatūras nostiprināšana, izturības attīstīšana, ķermeņa masas samazināšana.

Moto – Dari to, kas liek Tev justies laimīgam! 🙂
Savos treniņos vienmēr cenšos sasniegt pēc iespējas vairāk labuma, iespējami īsākā laikā. Grupu nodarbības nav garas, tāpēc īpaši jāpiedomā, lai tās sniegtu maksimālu efektu šajā laikā. Kā arī, lai treniņš būtu piemērots klientiem ar dažādu fizisko sagatavotību, un katrs varētu sajust un redzēt progresu. Īpaši iemīļoti man ir intervālu treniņi – aktīvi spēka izturības treniņi muskulatūras tonizēšanai, sirds – asinsvadu sistēmas nostiprināšanai, vielmaiņas aktivizēšanai un tauku dedzināšanai. Pat ja uznāk slinkums sportot, galvenais ir atnākt līdz treniņam – patīkamā noguruma sajūta un milzīgais gandarījums pēc kārtīga treniņa motivēs turpināt iesākto. Tas patiešām rada atkarību!
Mans vaļasprieks ir ceļošana un aktīvā atpūta – izaicināt sevi pārgājienā kalnos, vai pavadīt brīvo laiku dažādās aktivitātēs vienmēr sniedz īpašas emocijas. Vēl arī labprāt darbojos virtuvē, izmēģinot dažādas veselīgas receptes. Viens no maniem iemīļotākajiem ēdieniem ir auzu pārslas ar banānu un pašgatavotu zemesriekstu sviestu – īsts deserts 🙂
Tiekamies treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?