MyFitness

Valodas: LV, ENG

Izglītība: Studēju LSPA (Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija ) 4. noslēdzošajā kursā un pabeidzot iegūšu bakalaura grādu kvalifikācijā vecākais treneris bodibildinga.
Sporta sasniegumi: 2014. – 4.vieta NAC Latvija National Athletics Committee Latvia) atklātajā Latvijas čempionātā kategorijā juniori un 7.vieta kategorijā iesācēji. 2015.- 5.vieta IFBB Latvija (International Federation of Bodybuilding and Fitness) čempionāta kategorijā Men’s physique un 3.vieta NAC Latvija kategorija Juniori. Katru gadu piedalos studentu sacensības svaru stieņa spiešanā guļus.

Esmu jauns ,enerģisks un motivēts strādāt un palīdzēt cilvēkiem sasniegt viņu fitnesa mērķus, neatkarīgi no tā ,cik lieli vai mazi tie būtu, jo ar motivāciju, mērķtiecību un smagu darbu Tu vari sasniegt jebko. Tāpēc radiet sev lielus mērķus un veidojiet mazus pakāpienus ,kurus varat sasniegt ceļā uz lielo sapni!
Moto:’Tev nav jābūt lieliskam ,lai sāktu, bet Tev ir jāsāk ,lai Tu būtu lielisks.’
Sporta zāli apmeklēju jau gandrīz 10 gadus, kuru laikā esmu iemācijies ļoti daudz par trenēšanos un to kā sasniegt savus mērķus, bet joprojām esmu ieinteresēts uzzināt vairāk, apmeklējot dažādus seminārus par cilvēku anatomiju, treniņiem, ēšanu un veselīgu dzīvesveidu. Tavs ķermenis ir tava prāta atspulgs un abi ir ļoti cieši saistīti un ,ja viens ir vājš un neveselīgs, tad otrs ir tāds pats. Manuprāt trenerim ir obligāti jābūt, saviem standartiem, kā viņš izskatās un tiem ir jābūt augstiem, jo kā gan jūs varat uzticēties trenerim, ka viņš spēs izmainīt jūsu ķermeni un domāšanu, ja viņš pats izskatās pēc tāda, kuram vajag treneri un kārtīgus treniņus. Tāpēc es katru treniņu maksimāli smagi strādāju, lai būtu kā etalons un ļoti labs piemērs, sporta zālēs apmeklētājiem, un viņi paši dzīvē savām acīm redzētu, ka ar smagu darbu, neatlaidību un mērķtiecību ir iespējams sasniegt ļoti daudz, viss ir atkarīgs tikai no jūsu prioritātēm un tā, cik ļoti jūs to gribat!? Fitness un sporta zāles apmeklēšana mainīja manu dzīvi uz labo pusi, daudz vairāk kā jebkas cits to jebkad ir paveicis un tagad tā ir daļa no manis. Es vēlos palīdzēt un iemācīt cilvēkiem lai tas spētu mainīt arī viņu dzīves.

Specializējos: Muskuļu masas palielināšanā, Spēka treniņos, Vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanā, Svara palielināšana, Svara samazināšanā, Treniņos ar trenažieriem, brīvajiem svariem un paša ķermeņa svaru. Pozēšanas nodarbības Bodibildinga un Men’s physique kategorijās.

Privātais treniņš 1h 15.00
Privātais treniņš ar treniņa plānu 30.00

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?