MyFitness

Valodas: LV, RUS, ENG

Izglītība:
BAT Juridiskā fakultāte, iegūts bakalaura un maģistra grāds Tiesību zinātnēs;
RSU Sociālās labklājības un sabiedrības veselības fakultāte, iegūta profesionālā augstākā izglītība un veselības sporta speciālista/ fitnesa trenera kvalifikācija (padziļinātais specializētais kurss “Veselības vingrošana un Pilates”), B kategorijas sporta speciālists

Papildu izglītība:
Roberta Štainbahera Starptautiskās bodyART® skolas sertificēta bodyART trenere (moduļi Level 1, Contact, Structure, Energy u.c.);
Starptautiskā IFHIAS institūta Roberta Štainbahera funkcionālās kardio treniņu sistēmas deepWORK® sertificēta trenere;
RSU Tālākizglītības fakultātes profesionālās pilnveides programma “Kardiotrenažieru un spēka trenažieru izmantošana veselības veicināšanai un fiziskās sagatavotības paaugstināšanai” u.c. profesionālas pilnveides kursi, semināri un apmācības Latvijā un ārpus tās.

Treniņu moto: Kurš dara, tas arī izdara!

Dzīves moto: Sēž divi uz lieveņa viens otram līdzās – viens redz zvaigznes, bet otrs redz dubļus, un taisnība ir abiem, jo mēs redzam to, ko paši izvēlamies redzēt. Es par zvaigznēm!

Aizraušanās: bodyART®, veselīgs dzīvesveids, ceļošana, kā arī mana meditācija – zemūdens niršana (sertificēta PADI Advanced Open Water un NITROX zemūdens nirēja).

Kāpēc kļuvu par veselības sporta speciālisti: Kā man patīk domāt – man bija vispirms jākļūst par krimināltiesību juristi, lai vēlāk es atrastu savu patieso “Es” un sirds aicinājumu veselības sporta speciālista profesijā. Veselības sports dziedē kā fiziski, tā emocionāli un būtiski uzlabo cilvēka dzīves kvalitāti kopumā. Tas ļauj izvairīties no liekiem ārsta apmeklējumiem un nevajadzīgas medikamentu lietošanas. Taču galvenais nosacījums – svarīgi ir to darīt pareizi un gudri. Turklāt cilvēka smaids un labās enerģijas atgriezeniskums caur “paldies” pēc labas nodarbības ir nenovērtējama “alga”.

Kāpēc bodyART®: Jo uzskatu bodyART par vienu no inteliģentākajām un efektīvākajām treniņu sistēmām optimālas veselības un labsajūtas nodrošināšanā, kas palīdz novērst disharmonijas gan ķermenī, gan prātā, ļaujot atgūt saikni un harmoniju starp savu ķermeni, prātu un garu. Tas savukārt ļauj sasniegt jaunas virsotnes citās savas dzīves jomās.

Privātais treniņš 1h 0.00

  • Telefons

    29595488

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?