MyFitness

Alīna

Valodas: LV, RUS, ENG. Izglītība:
LU Sociālo zinātņu fakultāte, bakalaurs socioloģijā.
C kategorijas sporta speciālists,

Papildus kursi:
Sertificēta TRX, TRX RIP, BAX, Shadowboxer Performance trenere. Grupu nodarbību un privātā trenere, vada kardio, spēka, un individuālos un deju treniņus.

Treniņu virzieni:

Vispārējā fiziskā sagatavošana;
Svara samazināšana;
Koordinācijas un lokanības attīstīšana;
Funkcionālie treniņi, dziļās muskulatūras nostiprināšana.

Treniņu moto: “Dari to ko mīli, bet dari!”
Dzīves moto: “Mana dzīve, mani noteikumi!”

Mans fitnesa ceļš sākās pirms 12 gadiem, kad pēc gandrīz desmit gadus ilgas, sporta deju dzīves, regulāru treniņu, sporta nometņu un sacensību, mans ķermenis “smeldza” pēc regulāras un profesionālas fiziskās slodzes un emocionālā pasaule vairs nejuta to piepildījumu, ko sniedza deju sports. Uzsākot gaitas fitnesa klubā, kā regulārs klients, vienā no grupu nodarbībām, kuras apmeklēju regulāri, iešāvās doma, ka es arī varētu būt trenera vietā! Un nu jau 7. gadus esmu trenera vietā! MyFitness ir kļuvis par manām mājām un fitnesa trenera darbs ir devis iespēju piepildīt gan fizisko, gan emocionālo pasauli.
Man, lielākā treniņu vērtība ir emocionālā saskarsme ar klientu, sniegt pozitīvu enerģijas devu un gūt pretī vēl vairāk emociju, tā ir īsta vērtība…
Esmu prasīga, esmu prasīga gan pret sevi, gan pret apkērtējiem, no tā arī izriet nodarbību vadīšanas stils.
Es vēlos, lai mēs macītos atšķirt “es nevaru” un “es negribu”, es vēlos lai mēs mācītos ieklausīties savā ķermenī, lai mēs mācītos to sadzirdēt un pareizi reaģēt, es vēlos, lai mēs mācītos kāpt pāri savai komforta zonai, es vēlos, lai arī Jums, fitness sniedz fizisko un emocionālo gandarījumu. Šodien, mēs esam spēcīgākii nekā vakar, jo mēs darām to ko mīlam!

Grupu treneru vadītāja

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?