MyFitness

MyFitness rezervācijas noteikumi

Skvoša noteikumi

1. Skvoša spēles rezervācija ir maksas pakalpojums. Ja biedrs vēlas rezervēt laukumu, šādi garantējot sev brīvu kortu, rezervācija jāveic iepriekš piesakot spēli. Pakalpojuma cena EUR 5.00 stundā, kas tiek samaksāta klubā uz vietas.

2. Ja skvoša korts konkrētajā brīdī ir brīvs un biedrs nav iepriekš veicis rezervāciju, bet vēlas izmantot skvoša laukumu, tad biedra pienākums ir informēt par to administratoru. Pakalpojuma cena EUR 5.00 stundā, kas tiek samaksāta klubā uz vietas.

3. Ja ir veikta skvoša korta rezervācija, tomēr klients nav ieradies uz spēli un nav 3 dienas iepriekš brīdinājis par laika pārcelšanu, maksa par neizmantotu spēles rezervāciju tiek piemērota saskaņā ar cenrādi.

4. Pieteikt spēli iespējams tikai klubā uz vietas.

5. Klientiem, kas nav Kluba biedri – skvoša spēles cenai pieskaitāma maksa par vienas reizes apmeklējumu.

6. Klubā ir iespējams izīrēt skvoša spēlei nepieciešamo inventāru: Raketes īre EUR 2.85; Bumbiņas īre EUR 0.70;

7. Klients pirms īrētā skvoša inventāra saņemšanas pārbauda vai tas nav bojāts un paziņo administratoram. Spēles laikā sūdzības netiek pieņemtas un tiek uzskatīts, ka inventārs ir sabojāts klienta vainas dēļ. Paņemot īrē skvoša inventāru, klients ir apliecinājis faktu, ka inventārs nav bojāts.

8. Par inventāra tīšiem bojājumiem iestājas materiālā atbildība, ko nosaka kluba administrācija, balstoties uz inventāra atjaunošanas izmaksām.

9. Kluba administrācijai ir tiesības aizliegt turpmāk apmeklēt sporta klubu un/vai anulēt abonementu bez jebkādas kompensācijas, ja tiek tīši bojāts inventārs.

10. Ja Spēles laikā klienta bumbiņa tiek raidīta ārpus laukuma neparedzētā/neaizsniedzamā vietā, Klubs nesedz tās vērtību.

11. Ieeja skvoša kortos tikai atbilstošos apavos ar gaišu zoli vai marķējumu “non marking”. Kluba administratoriem ir tiesības pārbaudīt apavu atbilstību. Ja atklājas, ka tiek spēlēts neatbilstošos apavos, administratoram ir tiesības spelētāju izraidīt no skvoša korta. Ja spēlētājs ar savu rīcību ir sabojājis grīdas segumu, tiek sastādīts akts un iestājās materiālā atbildība.

12. Klienta pienākums ir sekot līdzi savam veselības stāvoklim, kontrolēt savu pašsajūtu spēles laikā. Ja parādās nepatīkamas sāpes vai diskomforta sajūta, nekavējoties jāpārtrauc spēle un jāvēršas pie trenera vai administratora recepcijā pēc palīdzības.

13. Klubs neatbild par klienta veselības stāvokli, kā arī par traumām, kas gūtas klienta nevērības, Iekšējās kārtības noteikumu neievērošanas vai negadījuma dēļ.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?