MyFitness

KĀPŠANAS SIENA SPORTA KLUBĀ BOLERO TEHNISKU IEMESLU DĒĻ NAV PIEEJAMA!

1. Pirmo reizi izmantot alpīnisma sienu drīkst tikai instruktora klātbūtnē, kad klients tiek iepazīstināts ar pilnu alpīnisma sienas drošības un tehnikas instrukciju.

2. Pēc instrukcijas apgūšanas klients ar savu parakstu apliecina, ka ar alpīnisma drošības instrukciju iepazinies un to izpratis, un turpmāk apņemas drošības noteikumus ievērot patstāvīgi.

3. Klients pilnā mērā apzinās potenciālo traumu gūšanas risku. Traumu gadījumā nekādas prasības pret klubu netiks celtas.

4. Alpīnisma sienas lietošanā tiek izmantots viss nepieciešamais drošības inventārs.

5. Klientam ir tiesības vērsties pie kluba personāla pēc palīdzības traumu, sliktas pašsajūtas un tml. gadījumos, nekavējoties lūdzot izsaukt kvalificētu medicīnisko personālu.

6. Personas līdz 18 gadiem jāuzrauga pieredzējušam un kompetentam pieaugušajam, kas parakstās un uzņemas pilnu atbildību par šo personu.

7. Kāpšana alpīnisma sienā notiek ar atbilstošu drošības inventāru. Ja tiek izmantots personīgais inventārs, tas ir obligāti jāsaskaņo ar klubu.

8. Izmantojot kluba inventāru, klients uzņemas pilnu atbildību par inventāra bojājumiem. Klientiem jāseko līdzi inventāra un sienas stāvoklim un nepieciešamības gadījumā jāinformē  kluba personāls par atklāto bojājumu.

9. Par inventāra tīšiem bojājumiem iestājas materiālā atbildība, ko nosaka kluba administrācija.

10. Kluba administrācijai ir tiesības aizliegt turpmāk apmeklēt sporta klubu un/vai anulēt karti bez jebkādas kompensācijas, ja tiek tīši bojāts inventārs.

11. Izmantojot alpīnisma sienu, aizliegts lietot beramo talku un nestandarta inventāru.

Drošība
12. Drošināšana veicama 2-3 m attālumā no sienas, izmantojot bremzēšanas ierīces (drošināt rokās ir aizliegts).

13. Uzsākot kāpšanu, vienmēr jāpārliecinās, vai ir aizskrūvētas drošināšanas karabīnes, vai pareizi  veikta pieāķēšanās un vai partneris ir gatavs uzsākt drošināšanu.

14. Izmantojot sienu, kāpējiem jāpievērš uzmanība citu kāpēju darbībai, drošināšanas virvei un jārīkojas atbilstoši situācijai. Vienmēr jādod ceļš kāpējam, kas atrodas augstāk.

15. Apmeklētāji, kas nekāpj, nedrīkst traucēt kāpējam, kā arī bez vajadzības atrasties pie alpīnisma sienas.

16. Inventārs un citas personīgās mantas, kas netiek izmantotas kāpšanā, jānovieto ārpus alpīnisma sienas teritorijas.

17. Atrodoties pie alpīnisma sienas, jāievēro sporta zāles iekšējās kārtības noteikumi. Aizliegts atrasties sporta kluba telpās alkohola, narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē.

18. Par jebkuriem nelaimes gadījumiem nekavējoties jāziņo Kluba personālam.

19. Pirmās palīdzības aptieciņa ir pieejama kluba personālam.

20. Kluba personālam ir tiesības nepielaist klientu pie alpīnisma sienas vai lūgt pārtraukt alpīnisma sienas izmantošanu jebkurā laikā, ja netiek ievērots vai tiek pārkāpts kāds no šiem alpīnisma sienas drošības noteikumiem.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?