MyFitness

MyFitness rezervācijas noteikumi

BASEINĀ NAV PASTĀVĪGA DEŽŪRĒJOŠA GLĀBĒJA!

 

Ārkārtas gadījumos, lūdzam pacelt klausuli, lai sazinātos ar sporta kluba administrāciju!

MyFitness peldbaseina un SPA zonas iekšējās kārtības noteikumi

 1. Pakalpojumi, kas pieejami peldbaseinā, paredzēti visu klientu – kluba biedru, kā arī klientu ar vienreizējiem abonementiem – lietošanai. Atrodoties peldbaseinā, visiem klientiem obligāti jāievēro sporta kluba iekšējās kārtības noteikumi.
 1. Klienti, kas jaunāki par 15 gadiem, drīkst apmeklēt peldbaseinu tikai pilngadīgas personas pavadībā, kura ir atbildīga par bērna drošību un uzvedību.
 2. Peldbaseinā pakalpojumus sniedz, t.sk. vada treniņus un sniedz konsultācijas tikai un vienīgi MyFitness pilnvarotās personas. Peldbaseina apmeklētājam (klientam) bez iepriekšēja rakstiska saskaņojuma ar MyFitness ir aizliegts sniegt jebkurus no augstāk minētajiem pakalpojumiem citiem peldbaseina apmeklētājiem (klientiem).
 3. Peldbaseinā obligāti jāvalkā atbilstošs apģērbs. Aizliegts peldēt šortos, kā arī aizliegts apģērbs ar klipšiem, kniedēm, kabatām, rāvējslēdzējiem un pogām. Bērniem līdz 3 gadu vecumam obligāti jāvalkā peldēšanai paredzētas autiņbiksītes.
 4. Lietojot peldbaseinu, obligāti jāsasien gari mati. Ieteicams lietot peldcepuri.
 5. Mazgāšanās pirms peldbaseina lietošanas ir obligāta.
 6. Sporta kluba telpās aizliegts griezt matus, skūt bārdu vai krāsot matus.
 7. Saskaņā ar vispārējās higiēnas prasībām un ņemot vērā hlora garaiņus baseina telpās, saunu ieteicams apmeklēt bez peldēšanai paredzēta apģērba (neattiecas uz kopējām saunām). Karsto ūdeni pirts akmeņu apliešanai ieteicams lietot saprātīgi, ņemot vērā citu apmeklētāju vēlmes. Ja pēc saunas apmeklējuma plānojat peldēt baseinā, noteikti noskalojieties.
 8. Saunās aizliegts izmantot eļļas, medu, sāli un citus ķermeņa kopšanas līdzekļus.
 9. Baseinā ieteicams pārvietoties mierīgi. Skriešana pa slidenām virsmām ir aizliegta.
 10. Ieņemt vietu peldbaseinā pirms grupu treniņa ir atļauts ne ātrāk kā 5 minūtes pirms nodarbības sākuma.
 11. Lēcieni ūdenī ir aizliegti.
 12. No peldbaseina apmeklētājiem sagaidām saudzīgu izturēšanos pret baseina inventāru, tīrības ievērošanu un saprātīgu uzvedību kluba telpās. Pēc treniņu inventāra lietošanas lūgums novietot to atpakaļ tam paredzētajā vietā.
 13. Sporta kluba teritorijā, t.sk. peldbaseinā stingri aizliegts smēķēt, t.sk. lietot zelējamo tabaku, alkoholiskus dzērienus un narkotiskas vielas. Aizliegts ienest dzērienus stikla konteineros, kā arī citus pārtikas produktus (piem., košļājamo gumiju). Par pārkāpumiem klubam ir tiesības uz noteiktu laiku aizvērt klienta kluba karti un pieprasīt apmaksāt sodu līdz 32 EUR un/vai vienpusēji lauzt biedra līgumu.
 14. Klients nes atbildību par savu trenēšanos sporta klubā. Veselības problēmu gadījumā pirms treniņiem iesakām konsultēties ar ģimenes ārstu.
 15. Iekšējās kārtības noteikumu pārkāpumu vai sliktas un nepieklājīgas uzvedības gadījumā personālam ir tiesības lūgt apmeklētāju pamest sporta kluba telpas, piešķirt klientam naudas sodu līdz 32 EUR un/vai slēgt kluba karti uz noteiktu/nenoteiktu laiku. Šādos gadījumos nauda par kluba abonementu vai biļeti netiek atgriezta. Klubam ir tiesības pieprasīt kompensāciju pilnā mērā par klubam veiktajiem bojājumiem.
 16. Klubs neatbild par klientu personīgo īpašumu, kā arī par saslimšanu un nelaimes gadījumiem, kuri radušies klienta pastāvīgas rīkošanās vai nepārvaramas varas apstākļu (Force majeure) dēļ.
 17. Peldbaseina apkalpojošajam personālam ir tiesības aizrādīt un aicināt ievērot kārtību.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?