Par mums

       

MyFitness uzņēmums dibināts 2008.gadā Igaunijā. Šo gadu laikā esam izauguši par stabilu uzņēmumu ar plašu pakalpojuma klāstu fitnesa jomā un moderni aprīkotiem sporta klubiem Igaunijā un Latvijas galvaspilsētā Rīgā! Pašreiz MyFitness kopā koordinē 18 fitnesa klubus un apkalpo 30 000 pastāvīgos biedrus, veidojot lielāko fitnesa klubu tīklu Baltijā. 

MyFitness mērķis ir kļūt par pirmo sporta klubu izvēli klientu vidū. Uzlabot Rīgas iedzīvotāju dzīves kvalitāti, piedāvājot kvalitatīvus sporta klubu pakalpojumus par pieejamu cenu. MyFitness neapstājas pie sasniegtā, tāpēc regulāri seko līdzi fitnesa tendencēm pasaulē, lai turpinatu augt un uzlabot pakalpojumu klāstu. Tuvāko gadu laikā ir iecerēts atvērt vēl 3 jaunus fitnesa klubus.

MyFitnesss misija ir dot iespēju ikvienam uzturēt sevi labā fiziskā formā un palīdzēt sasniegt ikviena sportiskos mērķus. To panākt, izmantojot kvalitatīvu, modernu sporta aprīkojumu un daudzveidīgas nodarbības. Nodrošināt patīkamu atmosfēru sporta klubos un plašas iespējas aktīvai atpūtai. Vienmēr iedvesmot, motivēt un atbalstīt sportot gribētājus. Aktualizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu sabiedrībā.

"LABS SERVISS" godalgas:

2016.gadā diploms  "Izcilība sporta pakalpojumu sniegšanā". Jo mums patīk tas, ko darām!

2015.gadā diploms "Rekomendētākais izcila servisa sniedzējs ". Mūsu klienti ir apmierināti ar mūsu pakalpojumiem un servisu, tāpēc iesaka mūs arī saviem draugiem!

2013.gadā diploms: "Klienti mūs uzslavē 2013".

2012.gadā diploms: "Klienti mūs uzslavē 2012".