MyFitness

 1. MyGOAL Challenge ir digitālo zīmogu izaicinājums, kurā var iesaistīties ikviens MyFitness biedrs, kam ir aktīvs biedra līgums par kādu no abonementa veidiem, vai arī izmanto sporta klubu uz Perioda kartes pamata. Kampaņas periods: 11.04. līdz 16.07.2023 (97 dienas).
 2. Atsevišķa reģistrācija šim izaicinājumam nav nepieciešama, tā notiek automātiski. Dalība izaicinājumā nav obligāta.
 3. Izaicinājumā nevar iesaistīties biedri, kuriem ir jauniešu abonements.
 4. Izaicinājuma ietvaros dalībniekiem ir jāizpilda vismaz 20 uzdevumi no 30 piedāvātajiem uzdevumiem.
 5. Izpildot izaicinājumu, dalībnieka biedra zonā 24h laikā parādās informacija ar dāvanu kodu. Lai saņemtu dāvanu – MyFitness termopudeli, šis kods jāuzrāda jebkurā MyFitness sporta klubā līdz 31.07.2023.
 6. Uzdevums netiek ieskaitīts kā izpildīts sekojošos gadījumos – ja biedrs nav veicis rezervāciju uz treniņu, ja biedrs nokavē treniņu, ja biedrs nav reģistrējis savu apmeklējumu skārienjutīgajā ekrānā. Uzdevumus, kas augstāk minēto iemeslu dēļ nav tikuši ieskaitīti, nav iespējams pievienot sistēmā manuāli.
 7. MyGOAL izaicinājuma informācija par izpildītajiem uzdevumiem apskatāma biedra zonā. Informācija atjaunojas 24 h laikā.
 8. Piedalīties izaicinājumā periodā no 11.04. līdz 16.07.2023 var vienu reizi.
 9. Izaicinājumā saņemtās balvas nav iespējams apmainīt pret naudu.
 10. Dāvanu skaits ir ierobežots. Dāvanas veids var mainīties.
 11. Klubam ir tiesības neizsniegt dāvanu, ja tiek konstatēts, ka dalībnieks nav apmeklējis konkrētās nodarbības vai izaicinājums nav veikts godprātīgi.
 12. MyFitness darbinieki nedrīkst piedalīties izaicinājumā.

<<<ATPAKAĻ

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?