Citas nodarbības

MyFitness klubos pieejamas arī specifiskas grupu nodarbības:

Pirmo reizi trenažieru zālē? Neuztraucieties, esam sagatavojuši nodarbību tieši Jums! Tās laikā treneris iepazīstina ar trenažieru izvietojumu zālē, izglīto par trenažieru iedalījumu, apmāca kā tos lietot. Demonstrē vingrinājumu tehnisko izpildījumu un sniedz informāciju par treniņa struktūru, lai nākotnē variet brīvi darboties arī individuāli. Gym ABC nodarbības, tāpat kā citas grupu nodarbības, iekļautas abonementa cenā. Grafiku meklējiet klubu nodarbību sarakstā. Nekautrējieties ņemt līdzi piezīmju blociņu, lai jauniegūto informaciju varat pierakstīt un izmantot jau individuālos treniņos.

Labs veids kā uzlabot savu fizisko formu un pašsajūtu, vienlaicīgi apgūstot pašaizsardzību, izmantojot kikboksa un muay thai cīņas mākslu tehniku. Šī nodarbība ne tikai lieliski nostiprina visu ķermeņa muskulatūru un uzlabo sirds asinsvadu sistēmas darbību, bet arī attīsta koordinācijas spējas, spēku, lokanību un līdzsvaru.

Ja Jūs gaidāt mazuli, tas nebūt nenozīmē, ka sports ir aizliegts. Sportojot grūtniecības periodā tiek nostiprināta gan kardio, gan imūnsistēma, kā arī iekšējie orgāni. Sports palīdz kontrolēt svaru, noņem stresu un ir palīgs cīņā pret depresiju. Nodarbībās papildus tiek izmantots dažāda veida inventārs (jostas, akva-lāpstiņas,pleznas,bumbas). Nodarbība piemērota jebkuram sagatavotības līmenim.Ūdens temperatūra baseinā 26-27C.

​Žonglēšanas veids, kurā izmanto auklā iesietas bumbiņas. Griežot poi, gaisā tiek veidoti visdažādākie raksti un kombinācijas. Poi nedaudz līdzinās mākslas vingrošanas disciplīnai ar vālēm. Poi ir Jaunzēlandes pamatiedzīvotāju Maori kultūras tradīcija, kura kļuvusi populāra visā pasaulē. Šī nodarbība attīsta koordināciju, plastiku un ritma izjūtu.