MyFitness

Informējam, ka sākot ar 1.04.2022, apmeklējot sporta klubu, vairs nav jāuzrāda COVID-19 vakcinācijas sertifikāts, kā arī tiek atcelta prasība lietot sejas masku recepcijas zonā un ģērbtuvēs. Tāpat atgādinām, ka no 1.marta ir atcelts apmeklētāju un grupu nodarbību kapacitātes ierobežojums. Tas nozīmē, ka ir īstais laiks motivējošam treniņu izaicinājumam. Informācija sekos!

Jūsu labsajūta un pozitīva treniņu pieredze ir mūsu mērķis, tāpēc MyFitness turpina un turpinās uzturēt augstākās kvalitātes tīrības un drošības standartus, lai visa Jūsu uzmanība tiktu veltīta treniņiem.

Aicinām nosvinēt lieliskos jaunumus kopā ar draugiem!

No 1.04. līdz 18.04.2022 Jums ir iespēja uzdāvināt saviem draugiem 3 bezmaksas apmeklējumus. Un tas nav viss! Līdz 18.04. aiciniet draugus pievienoties MyFitness bez reģistrācijas maksas. Standarta reģistrācijas maksa € 20 online/ € 30 klubā.

Regulāri treniņi uzlabo garastāvokli un vairo laimes hormonus, tostarp palielina serotonīna ražošanu, samazina stresa līmeni un pagarina dzīves ilgumu.

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?