MyFitness

Izaicinājuma laikā apmeklē 16 Nike treniņus vismaz 5 dažādos MyFitness klubos un iegūsti balvu no Nike!

No 7.oktobra līdz 1. novembrim nodarbību sarakstā atradīsi 76 (!!!) Nike izaicinājuma treniņus, kurus vadīs  11 Nike treneri  – Ance Olte, Evita Tomanoviča, Anna Vasiļjeva, Sandija Freimane, Aleksejs Ērglis, Kristaps Ence,Una Pirktiņa, Madara Treimane, Viktorija Plivča, Karīna Svikle, Marta Kalēja-Irbe.

Izaicinājuma mērķis – papildus motivācija regulāri sportot! Nike Training Club motivētie treneri un sportiskā kopiena palīdzēs Tev atrast iedvesmu virzīties tuvāk savam mērķim un pieveikt lūzuma punktu. Kā gan Tu varētu izlaist treniņu, ja pilna sporta zāle ar motivētiem atlētiem Tevi tur gaida?

Balvas – visi izaicinājuma dalībnieki, kas apmeklēs vismaz 16 treniņus, saņems ekskluzīvu dāvanu no Nike un iespēju piedalīties tieši izaicinājuma dalībniekiem domātā pasākumā. Un tas nav viss! Visi, kas apmeklēs NTC nodrbības izaicinājum laikā, piedalās loterijā par Nike pārsteiguma balvu. Jo biežāk nāksi, jo lielāka iespēja, ka tiksi pie pārsteiguma!

Izaicinājums notiek 8 MyFitness sporta klubos: Olimpia, Bolero, Domina, Sky&More, Imanta, Barona Centrs, Dzelzava, Alfa.

Izaicinājuma papildus ieguvumi

  • Apmeklē 4 treniņus un saņem 20% atlaidi Nike veikalos un 20% atlaidi vienam MyFitness produktam 8 MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.
  • Apmeklē 8 treniņus un saņem 30% atlaidi Nike veikalos un 30% atlaidi vienam MyFitness produktam 8 MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.
  • Apmeklē 12 treniņus un saņem 40% atlaidi Nike veikalos un 40% atlaidi vienam MyFitness produktam 8 MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.
  • Apmeklē 16 treniņus un saņem 50% atlaidi Nike veikalos un 50% atlaidi vienam MyFitness produktam 8 MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.

Noteikumi

  • Izaicinājumā var piedalīties tikai MyFitness sporta kluba biedri.
  • Reģistrācija nodarbībām notiek kā ierasts, rezervējot sev vietu mājas lapā vai MyFitness mobilajā aplikācijā. Lūgums sekot līdzi aktīvajam nodarbību sarakstam nodarbību grafikā, jo iespējamas izmaiņas.
  • Izaicinājuma laikā vismaz vienu reizi jāapmeklē treniņš katrā no 5 izaicinājumā iekļautajiem MyFitness sporta klubiem.
  • Izaicinājumā iegūtās Nike atlaides var izmantot uzreiz pēc to iegūšanas, arī neizpildot visu izaicinājumu. Atlaides nesummējas.
  • Izaicinājumā iegūtās Nike un MyFitness atlaides jāizmanto līdz 30.11.2019.

Lai piedalītos izaicinājumā, piesakies kādam no Nike Training Club treniņiem nodarbību sarakstā. Savā pirmajā treniņā no trenera saņemsi izaicinājuma kartiņu, kurā turpmāk treneri atzīmēs katru Tavu apmeklējumu.

PIETEIKTIES TRENIŅAM

📸 Izaicinājuma treniņi var tikt fotogrāfēti un filmēti, tādēļ, ievērojot GDPR, mums ir pienākums paziņot, ka materiāls var tikt izmantots reklāmas nolūkos MyFitness sociālajos tīklos, mājas lapā un citur. Apmeklējot pasākumu, Tu piekrīti foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai reklāmas nolūkos. Ja nevēlies, lai Tevi pasākuma laikā filmē vai fotogrāfē, lūdzu, paziņo par to mūsu fotogrāfam vai operatoram, kā arī, ja pēc pasākuma vēlies, lai kāda no publicētajām bildēm tiktu izņemta, lūdzu, sazinies ar mums.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?