MyFitness

Informējam, ka līdzko situācija valstī saistībā ar COVID-19 stabilizēsies un klubi atsāks ierasto darbību, informēsim par izaicinājuma perioda pagarinājumu. Tāpat tiks pagarināts atlaižu izmantošanas periods. Lūgums saglabāt zīmodziņu kartiņas. Informācija atjaunota 15.05.2020.

Izaicinājuma laikā apmeklē 16 Nike treniņus un iegūsti biļeti uz Nike Training Day 28.martā, kā arī citus vērtīgus bonusus no MyFitness un Nike!

No 24.februāra līdz 22. martam nodarbību sarakstā atradīsi 84 (!!!) Nike izaicinājuma treniņus, kurus vadīs  11 Nike treneri  – Ance Olte, Evita Tomanoviča, Anna Vasiļjeva, Sandija Freimane, Aleksejs Ērglis, Kristaps Ence,Una Pirktiņa, Madara Kalniņa, Viktorija Plivča, Karīna Svikle, Marta Kalēja-Irbe.

Izaicinājums notiek 9 MyFitness sporta klubos: Olimpia, Bolero, Domina, Sky&More, Imanta, Barona Centrs, Dzelzava, Alfa, Matīss.

Izaicinājuma mērķis – papildus motivācija regulāri sportot! Nike Training Club motivētie treneri un sportiskā kopiena palīdzēs Tev atrast iedvesmu virzīties tuvāk savam mērķim un pieveikt lūzuma punktu. Kā gan Tu varētu izlaist treniņu, ja pilna sporta zāle ar motivētiem atlētiem Tevi tur gaida?

BALVAS

Visi izaicinājuma dalībnieki, kas apmeklēs vismaz 16 treniņus, saņems biļeti uz Nike Training Day pasākumu 28.martā Arēnā Rīga. Un tas nav viss! Jo vairāk nodarbības apmeklē, jo lielāku atlaidi iegūsti Nike veikalā, kā arī vari izdevīgāk iegādāties MyFitness produktus! 

  • Apmeklē 4 treniņus un saņem 20% atlaidi Nike veikalos un vienam MyFitness produktam 9 MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.
  • Apmeklē 8 treniņus un saņem 30% atlaidi Nike veikalos un vienam MyFitness produktam 9 MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.
  • Apmeklē 12 treniņus un saņem 40% atlaide Nike veikalos un vienam MyFitness produktam 9 MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.
  • Apmeklē 16 treniņus un saņem 50% atlaide Nike veikalos un vienam MyFitness produktam 9 MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā, kā arī saņem ielūgumu uz Nike Training Day. Lai saņemtu ielūgumu, uzrādi administratoram kartiņu ar 16 zīmodziņiem. Administrators Tev izsniegs ielūgumu un atzīmēs uz kartiņas, ka ielūgums izsniegts.

NOTEIKUMI

  • Izaicinājumā var piedalīties tikai MyFitness sporta kluba biedri.
  • Reģistrācija nodarbībām notiek kā ierasts, rezervējot sev vietu mājas lapā vai MyFitness mobilajā aplikācijā. Lūgums sekot līdzi aktīvajam nodarbību sarakstam nodarbību grafikā, jo iespējamas izmaiņas.
  • Izaicinājumā iegūtās Nike un MyFitness atlaides var izmantot uzreiz pēc to iegūšanas, arī neizpildot visu izaicinājumu. Atlaides nesummējas.
  • Izaicinājumā var piedalīties vienu reizi.
  • Izaicinājumā iegūtās Nike un MyFitness atlaides jāizmanto līdz 31.03.2020.

Lai piedalītos izaicinājumā, piesakies kādam no Nike Training Club treniņiem nodarbību sarakstā. Savā pirmajā treniņā no trenera saņemsi izaicinājuma kartiņu, kurā turpmāk treneri atzīmēs katru Tavu apmeklējumu.

Nike Training Club Challenge Spring 2020  treniņu saraksts.*
Diena Laiks Klubs Treneris Veids
Pirmdiena 07:00 Dzelzava Sandija Endurance
Pirmdiena 12:00 Bolero Kristaps Endurance
Pirmdiena 17:30 Dzelzava Viktorija Endurance
Pirmdiena 18:30 Olimpia Kristaps Endurance
Otrdiena 07:00 Barons Ance Endurance
Otrdiena 07:30 Domina Madara Strength
Otrdiena 18:30 Matīss Evita Endurance
Otrdiena 19:00 Dzelzava Alex Endurance
Otrdiena 20:00 Imanta Una Endurance
Trešdiena 08:00 Bolero Una Strength
Trešdiena 11:00 Olimpia Alex Endurance
Trešdiena 12:00 Bolero Kristaps Strength
Trešdiena 17:45 Sky and More Sandija Endurance
Ceturtdiena 07:00 Barons Ance Strength
Piektdiena 18:00 Dzelzava Karīna Endurance
Piektdiena 18:30 Sky and More Sandija Strength
Piektdiena 18:30 Alfa Alex Strength
Sestdiena 16:00 Matīss Skatīt nodarbību grafikā Endurance
Svētdiena 10:00 Dzelzava Marta Strength
Svētdiena 16:00 Alfa Anna Endurance
Svētdiena 18:00 Imanta Una Strength

*Lūgums sekot līdzi aktīvajam nodarbību sarakstam nodarbību grafikā, jo iespējamas izmaiņas.

PIETEIKTIES TRENIŅAM

Pievienojies arī “Nike Training Club RIGA” Facebook grupai!

#ntclatvia #nikelatvia #niketraininclub #myfitnesslv

📸 Izaicinājuma treniņi var tikt fotogrāfēti un filmēti, tādēļ, ievērojot GDPR, mums ir pienākums paziņot, ka materiāls var tikt izmantots reklāmas nolūkos MyFitness sociālajos tīklos, mājas lapā un citur. Apmeklējot pasākumu, Tu piekrīti foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai reklāmas nolūkos. Ja nevēlies, lai Tevi pasākuma laikā filmē vai fotogrāfē, lūdzu, paziņo par to mūsu fotogrāfam vai operatoram, kā arī, ja pēc pasākuma vēlies, lai kāda no publicētajām bildēm tiktu izņemta, lūdzu, sazinies ar mums.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?