MyFitness

Informējam, ka līdzko situācija valstī saistībā ar COVID-19 stabilizēsies un klubi atsāks ierasto darbību, informēsim par izaicinājuma perioda pagarinājumu. Tāpat tiks pagarināts atlaižu izmantošanas periods. Lūgums saglabāt zīmodziņu kartiņas. Informācija atjaunota 20.10.2021.

Izaicinājuma laikā apmeklē 12 Nike treniņus un iegūsti vērtīgus bonusus no MyFitness un Nike!

No 11.oktobra līdz 31. oktobrim nodarbību sarakstā atradīsi 33 Nike izaicinājuma treniņus, kurus vadīs  7 Nike treneri  – Ance Olte,  Daiga Otomere Freiberga, Sandija Freimane, Aleksejs Ērglis, Una Pirktiņa, Viktorija Plivča, Karīna Svikle.

Izaicinājums notiek 4 MyFitness sporta klubos: Aleja, Imanta, Dzelzava, Matīss.

Izaicinājuma mērķis – papildus motivācija regulāri sportot! Nike Training Club motivētie treneri un sportiskā kopiena palīdzēs Tev atrast iedvesmu virzīties tuvāk savam mērķim un pieveikt lūzuma punktu. Kā gan Tu varētu izlaist treniņu, ja pilna sporta zāle ar motivētiem atlētiem Tevi tur gaida?

BALVAS

Visi izaicinājuma dalībnieki, kas apmeklēs vismaz 12 treniņus, saņems Nike auduma maisiņu un dvielīti! Jo vairāk nodarbības apmeklē, jo lielāku atlaidi iegūsti Nike veikalā, kā arī vari izdevīgāk iegādāties MyFitness produktus! 

  • Apmeklē 4 treniņus un saņem 20% atlaidi Nike veikalos un 20% atlaidi vienam MyFitness produktam 4 MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.
  • Apmeklē 8 treniņus un saņem 30% atlaidi Nike veikalos un  30% atlaidi vienam MyFitness produktam 4 MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.
  • Apmeklē 10 treniņus un saņem 40% atlaidi Nike veikalos un 40 % atlaidi vienam MyFitness produktam 4 MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.
  • Apmeklē 12 treniņus un saņem 50% atlaidi Nike veikalos un 50% atlaidi vienam MyFitness produktam 4 MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.

NOTEIKUMI

  • Izaicinājumā var piedalīties tikai MyFitness sporta kluba biedri.
  • Reģistrācija nodarbībām notiek kā ierasts, rezervējot sev vietu mājas lapā vai MyFitness mobilajā aplikācijā. Lūgums sekot līdzi aktīvajam nodarbību sarakstam nodarbību grafikā, jo iespējamas izmaiņas.
  • Izaicinājumā iegūtās Nike un MyFitness atlaides var izmantot uzreiz pēc to iegūšanas, arī neizpildot visu izaicinājumu. Atlaides nesummējas.
  • Izaicinājumā iegūtās Nike un MyFitness atlaides jāizmanto līdz 30.11.2021.

Lai piedalītos izaicinājumā, piesakies kādam no Nike Training Club treniņiem nodarbību sarakstā. Savā pirmajā treniņā no trenera saņemsi izaicinājuma kartiņu, kurā turpmāk treneri atzīmēs katru Tavu apmeklējumu.

*Lūgums sekot līdzi aktīvajam nodarbību sarakstam nodarbību grafikā, jo iespējamas izmaiņas.

Pievienojies arī “Nike Training Club RIGA” Facebook grupai!

#ntclatvia #nikelatvia #niketraininclub #myfitnesslv

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?