MyFitness

01.02. – 09.03.2018.

MyFitness – Olimpia, Bolero, Domina, Galleria, Matīss, Zolitūde, Barona Centrs

JUST DON’T QUIT

Stāsts nav tikai par uzvaru, bet tieši par ceļu, kas Tevi noved pie tās. Un tas ir grūti – mēs to apzināmies. Mums katram ir mērķis, ko vēlamies sasniegt, bet mūsu ceļš līdz tam ir smagāks nekā to sākumā iedomājamies. Tas nekad nav tik vienkārši kā pateikt JUST DO IT.  Mūsu ceļā ir daudz jautājumi sev, sāpes, bailes un attaisnojumi.

Brīdis, kurā mēs salūztam ir daļa no mūsu ceļa. Jautājums ir tikai par to – kā Tu tiec ar to galā! Šādos brīžos mēs vēlamies izstāties. Un tieši tad mums vajag dzirdēt slēpto frāzi  JUST DON’T QUIT.

Nike Training Club jeb NTC ir pasaulē plaši pazīstama nodarbība, kas veidota uz profesionālu sportistu treniņu bāzes. Tā ir grupu nodarbība, kurā izmantotas prasmes, vingrinājumi un principi, pēc kuriem trenējas pasaules klases sportisti. Nostiprina kardiovaskulāro sistēmu, attīsta spēku, koordināciju un līdzsvaru.

IZAICINĀJUMS

Sporta klubos MyFitness notiks NTC izaicinājums no 01.02. – 09.03.2018. piecu profesionālu treneru vadībā – Ance Olte, Kristaps Ence, Daiga Otomere, Evita Tomanoviča un Madara Treimane.

Šajā periodā (5 nedēļas) būs pieejami 83 NTC izaicinājuma treniņi 7 klubos, lai izietu visu izaicinājumu jāpiedalās 20 treniņos.

Nike Training Club motivētie treneri un sportiskā kopiena palīdzēs Tev atrast iedvesmu virzīties tuvāk savam mērķim un pieveikt lūzuma punktu. Kā gan Tu varētu izlaist treniņu, ja pilna sporta zāle ar motivētiem atlētiem Tevi tur gaida?

Par konkrēta skaita treniņiem, dalībniekiem būs arī patīkami bonusi:

  • Apmeklē 5 treniņus un saņem 10% atlaidi vienam MyFitness produktam MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.
  • Apmeklē 10 treniņus un saņem 20% atlaidi vienam pirkumam Nike veikalos – t/c Spice vai t/c Galerija Centrs.
  • Apmeklē 15 treniņus un saņem 40% atlaide Nike veikalos un 40 % atlaide vienam MyFitness produktam MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.
  • Apmeklē 20 treniņus un saņem 50% atlaidi vienam pirkumam Nike veikalos – t/c Spice vai t/c Galerija Centrs. Kā arī iegūsti biļeti uz Nike Training Day pasākumu, Arēna Rīga 10.03.2018.

 

Piedalīties izaicinājumā ir pavisam vienkārši – iepazīsties ar NTC nodarbību grafiku un sāc apmeklēt treniņus, , pēc katras nodarbības treneris uzliks zīmodziņu uz Tavas NTC kartiņas, ko arī varēsi saņemt pie trenera!

Vairāk par izaicinājumu lasi šeit: NTC IZAICINĀJUMS

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?