MyFitness

Lielākais fitnesa notikums Latvijā – Nike Training Club Day 2017!

Laipni lūgti iespaidīgākajā fitnesa pasākumā jeb treniņā 2017. gadā – atzīti treneri no dažādām valstīm, pasaules klases nodarbību un treniņu kustību pamatlicēji, Nike sertificēti NTC meistartreneri un citi fitnesa profesionāļi kopā ar Tevi aizvadīs spēka, pārliecības, degsmes un enerģijas pilnu dienu dažādās fitnesa nodarbībās un aktivitātēs.

Visas dienas garumā dalībniekiem tiks piedāvāts plašs nodarbību klāsts gan iesācējiem, gan pieredzējušiem fitnesa cienītājiem, sākot no augstas intensitātes treniņiem līdz muskuļus atslābinošiem vingrinājumiem. Neizpaliks aizraujošas dejas labākai sirdsdarbībai, relaksējošas nodarbības ķermenim un funkcionālie treniņi iekšējās muskulatūras stiprināšanai. Pievienojies un padari savu treniņu par notikumu!

Pasākuma programmu, informāciju par treneriem un nodarbību aprakstu, kā arī citu noderīgu informāciju meklē te: http://niketrainingday.lv/

Atzīmējies NTC DAY 2017 , ka apmeklēsi pasākumu un esi informēts par pasākuma aktualitātēm pirmais!

Tikai MyFitness klubos labākā cena 15 EUR! Biļešu skaits ir ierobežots, tāpēc neatliec uz vēlāku!

Uz tikšanos treniņos un NTC Day 11.februārī!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?