MyFitness

MyFitness pieņem aizvien jaunus izaicinājumus, tāpēc tikai pašsaprotami, ka nu jau kādu laiku mūsu nodarbību sarakstā atrodamas MyFitness izstrādātas koncepta nodarbības – MyFit abs un MyBeat

Lūdzām mūsu grupu treniņu vadītāju Igaunijā Evu Otasu (Eva Ottas) pastāstīt vairāk par MyBeat treniņu, kas pavisam īsā laikā ir kļuvis par īstu hitu MyFitness sporta klubos.

Eva Otasa (Eva Ottas),
MyFitness grupu treniņu vadītāja Igaunijā

“Man pastāvīgi tiek pieprasīti jauni un aizraujoši treniņi. Visi grib kaut ko jaunu un foršu! Realitāte ir tāda, ka mūsu anatomija laika gaitā nemainās un klasiskie vingrinājumi ir salīdzinoši līdzīgi. Ik pa laikam tiek piedāvāti aizraujoši trenažieri, bet reāli turpinām izmantot vecās labās hanteles, sviras un bumbas.

Brīžiem ir grūti atrast kaut ko aizraujošu, kas vienlaikus ir lietderīgs, jo ne vienmēr jaunais un interesantais ir ilgtspējīgs — pāris reizes piedalīties ekstravagantā grupas treniņā, protams, ir jauki, bet vai es to apmeklētu, piemēram, 3 gadus pēc kārtas?

Varu godīgi teikt, ka esmu redzējusi praktiski visu veidu treniņus, ko var pārvērst par grupu treniņiem un, aplūkojot MyFitness treniņu plānu, varu secināt, ka piedāvājam gan spēka, gan kardio, gan ķermeņa-prāta treniņus.

Nodarbību plānā mums iztrūka tikai vienas fun nodarbības, kurā daudz trenējies, patērē enerģiju, bet pats treniņš ir jautrs, citādāks, daudz enerģiskāks un muzikālāks.

Šajā treniņā Tu esi rokzvaigzne!

Kristi Rosimegi (Kristi Roosimägi),
MyFitness grupu trenere

Kopā ar MyFitness treneri Kristi Rosimegi prātojām, kāda šī jaunā un interesantā nodarbība varētu būt, un tā arī dzima MyBeatMyFitness oriģinālais treniņa koncepts. Treniņā izmantojam īstas bungu vālītes, kas nodrošina efektīvu ķermeņa augšdaļas treniņu, vienlaikus nodarbinot ķermeņa apakšdaļu.

Treniņa skaņu celiņā ir iekļauti 11 skaņdarbi no popa melodijām līdz vētrainam rokam. Cītīgi strādājam ar ķermeņa apakšdaļu un vidusdaļu. Slodzi saņem arī rokas un tricepsi, kārtīgi dauzot ar vālītēm! Piedaloties treniņā, pārņem pavisam citas emocijas, nekā var šķist, skatoties no malas.

Es pati nekad īstas bungas neesmu spēlējusi, bet treniņā pārņem eiforiskas izjūtas, ko, visticamāk, izjūt īsti bundzinieki, kad viņi kopā ar grupu atrodas uz skatuves.

Gribētu teikt, ka MyBeat treniņš sniedz patiesu rokzvaigznes sajūtu. Iedomājies, ka esi bundzinieks uz skatuves un sit, cik vien spēka. Nav nekādu ierobežojumu. Jo stiprāk sitīsi, jo vairāk enerģiju patērēsi.

Neko sajaukt nav iespējams. Ja arī kaut kas sajuks, tā būs skaņdarba improvizācijas, kas iespējams būs tieši laikā! Dari tālāk un no visas sirds! Galvenais ir dodies prom no treniņa ar labu noskaņojumu, un to MyBeat arī nodrošina!

Ja kāds ļoti baidās par netrāpīšanu ritmā, tik un tā ir vērts izmēģināt!

Ritma izjūtas attīstīšana palīdzēs visās dzīves jomās. Tādēļ MyBeat ir labs treniņš, kur attīstīt gan savu vispārējo fizisko formu, gan koordināciju un ritma izjūtu.”

MyBeat treniņus atradīsi šādu MyFitness klubu nodarbību plānos:  Bolero, Dominā, Olimpia, Galleria Riga, Matīss. Imanta, Zolitūde un Barona Centrs.

Vai zināji, ka…

….ritmam ir ļoti būtiska loma cilvēka dzīvē.

 

Mūsu pirmā saskare ar ritmu bija brīdī, kad, atrodoties mātes vēderā, dzirdējām viņas sirdspukstus. No tā brīža ritms mūs pavada visu atlikušo mūžu. Tiek apgalvots, ka mūzika un ritms pozitīvi ietekmē traucēto smadzeņu funkciju atjaunošanos un uzlabošanos. Vienlaikus ritms ietekmē ikdienas ritmiskos procesus, piemēram, pulsa frekvenci, elpošanas biežumu utt. Līdz ar to jautram treniņam ar bungu vālītēm var būt daudz dziļāka ietekme uz pašsajūtu.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

MyFitness

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?