MyFitness

Šajā rakstā neatklāsim jaunu pasauli, bet atgādināsim par dažādām aplikācijām, kas Tavu ikdienu varētu padarīt aktīvāku un veselīgāku!

 

Ar veselīgu dzīvesveidu saistītās mobilās aplikācijas (latv. lietotnes) sniedz iespēju ievākt un analizēt dažādus datus, palīdz saglabāt motivāciju, un galvenokārt tiek lietotas, lai ieviestu veselīga dzīvesveida paradumus.

Iegādājoties jaunu viedtālruni, visdrīzāk, ka viena šāda veida aplikācija jau būs rūpnieciski uzstādīta. Piemēram, sākot ar iPhone 5S modeli, ražotāja Apple viedtālruņos ir mobilā aplikācija Health, lai aicinātu lietotājus pievērst uzmanību savam uzturam, fiziskajām aktivitātēm, miera un miega režīmam. Lietotāji var izmantot tikai Health aplikāciju, kas automātiski uzskaitīs noietos soļus, bet, piesaistot tai citas šāda veida aplikācijas, Health apkopos iegūtos datus un sniegs lietotājam vispārīgu pārskatu par savu veselību. Android operētājsistēmas viedtālruņiem (Samsung, Sony, LG u.c.) šāda aplikācija ir S Health.

Skriešanas tempu un distanci fiksē tādas aplikācijas kā Nike+ Run Club, Endomondo, RunKeeper u.c. Piesaistot tām viedpulksteni, vēl precīzākus datus sniegs aplikācijas Fitbit un Polar.

Ir daudzas aplikācijas, kuras var palīdzēt sasniegt ar uzturu saistītos mērķus. Par regulāru ūdens padzeršanos, norādot vēlamo dienā izdzerto ūdens daudzumu, glāzes tilpumu un vēlamos pulksteņa laikus, atgādinās tādas aplikācijas kā Daily Water, Waterbalance u.c.

Tiem, kuriem mērķis ir samazināt ķermeņa tauku procentu vai palielināt muskuļu masu, skaitīt uzņemtās kalorijas palīdzēs MyFitnessPal aplikācija. Tajā ir pieejama datubāze ar vairāk nekā 5 miljoniem pārtikas produktu. Manuāli ievadot (vai skenējot produkta svītru kodu no etiķetes) un pielāgojot apēstā produkta daudzumu, tiek aprēķinātas uzņemtās kalorijas (arī olbaltumvielu, ogļhidrātu, tauku daudzums). Līdzīgas aplikācijas ir Lifesum, Lose it, Cronometer.

Sporto ērti arī atvaļinājuma laikāTrainAway! Līdz šim, dodoties atvaļinājumā, ierastais sporta kluba apmeklējums izpalika, bet ar šo aplikāciju dienas rutīna netiks ietekmēta! Lejuplādē TrainAway aplikāciju un atrodi sev tuvāko sporta klubu jebkurā valstī!

Trenējies MyFitness? Noteikti lejuplādē arī MyFitness sporta kluba aplikāciju. Šeit atradīsi visu aktuālo informāciju gan par MyFitness sporta klubiem, gan arī par lieliskiem piedāvājumiem no sadarbības partneriem, jaunākās tendences sportā u.c. noderīgu informāciju. Caur aplikāciju iespējams arī ērti vekt nodarbību rezervācijas un atcelšanas, ja plāni mainījušies!

Lai uzturētu sevi formā, obligāti nav jālieto jaunākās tehnoloģijas, bet, ja tās kaut nedaudz uzlabo mūsu rezultātus, atvieglo ikdienu un liek dažkārt pasmaidīt biežāk, kāpec gan ne?!

Mobilās aplikācijas būtu ieteicams lietot apvienojumā ar kvalificētu uztura un sporta speciālistu konsultācijām.

Raksts tapis speciāli MyFitness sadarbībā ar Klintu no foodprep.lv.

 

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?