MyFitness

 

Lūdzu, raksturojiet sevi!

Pēc paša domām, esmu cilvēks ar pozitīvu skatu uz visu, ar labu humora izjūtu, kas vairāk virzās uz melnā un angļu humora sajaukumu. Esmu servisa tehniķis ar maģistra grādu elektronikā un telekomunikācijās. Daru to, kas pašam šķiet interesants un vienlaicīgi apvienoju hobiju ar darbu. Par atpūtu runājot, visu savu ikdienu uzskatu par atpūtu un cenšos ik pa laikam sportot un pacilāt kādus dzelžus. Kā jau var redzēt, tad sportojis esmu diezgan bieži, bet pats to vairāk uzskatu kā relaksēšanos, nevis sportoju ar konkrētu mērķi, lai kaut ko sasniegtu.

Vai vienmēr esat bijis aktīva dzīvesveida piekritējs?
Nedomāju, ka esmu aktīvs, uzskatu sevi par absolūti vidējo latvieti, ne īsti aktīvs, ne pasīvs.

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?
Patinot laiku atpakaļ liekas, ka tie varētu būt aptuveni divi gadi, bet tas ir tikai minējums.

Kurš ir Jūsu iecienītākais MyFitness klubs? Kāpēc?
Nu bet loģiski, ka MyFitness Domina, pavisam vienkārša iemesla dēļ, vistuvāk mājām un darbam, tā teikt – tuvāk zālei, vieglāk kājām.

Kāpēc izvēlaties tieši mūsu sporta klubu tīklu?
Liels pluss ir tas, ka sporta klubi atrodas vairākās vietās un ir iespēja ar vienu abonementu apmeklēt visus sporta klubus. Un pagaidām neesmu atradis labāku alternatīvu šim sporta klubam.

Kā Jums izdodas apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?
Domāju, ka jebkurš spēj izbrīvēt laiku sportiskām aktivitātēm. Sporta zāli apmeklēju gan pirms, gan pēc darba, nav tāda noteikta ritma, pēc kura vados. Uzskatu, ka ikvienam ir iespēja dienā atvēlēt kaut 30 min sportiskām aktivitātēm.

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?
Nedomāju, ka ar argumentiem ir iespējams kādu pārliecināt sākt sportot, to vienkārši ir jāvēlas. Neatceros kāpēc sāku sportot, bet tas notika dabisku un neviens mani necentās tam pievērst.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

MyFitness

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?