MyFitness


Treniņu programma ir domāta ikvienam kluba biedram, kas vēlas palielināt muskuļu masu veidojot skaistu, proporcionālu un simetrisku ķermeni . Treniņi tiks veikti pēc dalītās metodes (katru muskuļu grupu trenē atsevišķā diena), tie būs īsi un intensīvi, aptuveni 45-60 minūtes, kā arī pielietosim progresējošo virs slodzes principu un dažādas speciālas treniņu metodes, lai šokētu muskuli un veicinātu adaptīvas izmaiņas – muskuļu hipertrofiju. Treniņu plānā vairāk pielietosim brīvos svarus, lai nodarbinātu pēc iespējas vairāk muskuļu šķiedras un izolējošos vingrinājumus pielietosim, lai izceltu vājas muskuļu grupas, veidojot simetrisku un proporcionālo ķermeni, kā arī uzlabojot ķermeņa stāju.

Treniņu ieguvumi:

  • Muskuļu hipertrofija jeb muskuļu masas palielināšanās
  • Samazināta tauku masa
  • Palielināts maksimālais spēks
  • Uzlabota ķermeņa stāja, muskuļu proporcijas un simetrija
  • Attīstīta muskuļu iekšējā koordinācija, jauda, spēka izturība

Treniņu periods: grupa tiek komplektēta (7 nedēļas – 14 treniņi)

Treniņi notiek: pirmdienās, trešdienās plkst.19:00, MyFitness Sky&More

Dalības maksa Fitnesa programmā: 84,00 EUR (iekļauti 7 treniņi)

Piesakies, rakstot e-pastu Elvim: elvis.rudbahs@gmail.com

Ja kāds no treniņiem netiek apmeklēts, naudas kompensācija netiek piemērota, taču treneris sniedz ieskatu par to, kā  konkrēto treniņu veikt patstāvīgi.

Dalības maksa par programmu 7 nedēļu garumā ir 168 EUR. Maksājums par dalību programmā jāveic uz vietas sporta klubā. Maksājumu var veikt divās daļās: 2 x 84 EUR, attiecīgi viens treniņš izmaksā 12 EUR. Pirmais maksājums jāveic, reģistrējoties programmai, otrais maksājums jāveic pēc 3.nedēļas.

Ikvienam dalībniekam, kurš reģistrējas Fitnesa programmai, dāvanā ir bezmaksas Ķermeņa uzbūves analīze. Programmas laikā ikviens dalībnieks saņems individuālus uztura un treniņu padomus.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?