JAUNUMI

MOSTIES! LAIKS RĪKOTIES!

02. Janvāris 2017

 

 

 

Jauns gads, jaunas iespējas, jaunas apņemšanās, jaunas uzvaras!

Pēdējo gadu tendence liecina, ka aizvien vairāk cilvēki izvēlās sportot tieši no rītiem. Arī MyFitness biedri ir izrādījuši šādu vēlmi, tāpēc no 2.janvāra jau trešais MyFitness sporta klubs būs atvērts darbadienās jau no plkst. 6:30. Visu klubu darba laikus meklē te: MyFitness sporta klubi

 

Kāpēc apmeklēt sporta klubu tieši no rīta? Aktīvs rīts - produktīva diena - brīvs vakars!

Ja esi ieplānojis treniņu vakarā, tad dienas laikā var uzrasties neskaitāmi daudz iemeslu, kas Tevi varētu atturēt no sporta zāles apmeklējuma. Izvēlies dienu sākt ar treniņu!

Vairāk brīvas vietas! 

Neskatoties uz to, ka aizvien rīta apmeklējumu skaits aug, statistika aizvien liecina, ka rīta stundās apmeklētāju skaits ir mazāks kā vakaros! Vairāk brīvas vietas gan trenažieru zālē, gan pieraksts uz grupu nodarbībām elastīgāks.

 

 

Ietaupi! Dienas abonementa cena - 29 EUR mēnesī!

Klubu apmeklējuma cena darba dienās no plkst. 6:30 - 15:00 (ienākšana) tikai 29 EUR mēnesī. Brīvdienās - bez laika ierobežojuma. Cenas

 

 

Ne tikai trenažieru zāle, bet arī grupu nodarbības!

Ja dod priekšroku tieši grupu nodarbībām, tad informējam, ka arī rīta nodarbību grafiks ir papildināts. Turpini sekot līdzi nodarbību grafikam, jo mēs turpinām to papildināt. Vai Tu zināji, ka MyFitness nodarbību grafikā ir vairak kā 50 dažādas nodarbības?!

 

 

Un ir vēl neskaitāmi iemesli,  kāpēc izvēlēties tieši MyFitness!

  • Katrs, kurš strādā MyFitness sporta klubos ar sportu ir uz Tu, tāpēc ik uz soļa satiksi savus domubiedrus un cilvēkus, kas Tevi motivēs neapstāties pie sasniegtā, bet izvirzīt arvien jaunus sportiskos mērķus.

 

  • Tikai Janvārī reģistrējies un dāvanā saņem MyFitness jauno sporta somu! Plaukta cena 35 EUR. Reģistrācija!

 

  • Vai Tu zināji, ka ar vienu abonementu ir iespēja trenēties visos MyFitness sporta klubos Rīgā? Tas nozīmē, ka vari apmeklēt tuvāko MyFitness sporta klubu, kas ir pie mājām, arī tuvāko, kas pie darba, bet brīvdienās izmēģinat ko jaunu, apmeklējot klubu, kas ikdienā nav pa ceļam! Abonementu veidi.

 

  • Mūsu darba laiks Tev patiks! Esam atvērti no plkst. 6:30 līdz pat 23:00! Tās ir 16,5 h! Tu noteikti vari atvēlēt 1h treniņam! Klubu darba laiki.

 

  • Mums ir elastīgākais sporta kluba biedra līgums! Mums patīk brīvība, tāpēc līgums ir beztermiņa un neparedz soda sankcijas, ja vēlēsies to pārtraukt. 

 

  • Cenas sākot no 29 EUR mēnesī. Par 29 EUR mēnesī Tu vari apmeklēt 5 MyFitness sporta klubus dienas pirmajā pusē (6:30 - 15:00). Maksā 39 EUR mēnesī un apmeklē 5 sporta klubus bez laika ierobežojuma! Grupu nodarbības MyFitness sporta klubos ir iekļautas abonementa cenā. Cenas.

 

  • Katrā klubā pieejami privātie treneri! Ar privātā trenera palīdzību savu sportisko mērķi sasniegsi ātrāk, drošāk un pats process noteikti būs jautrāks, kā darot vienam. Visi mūsu Privātie Treneri ir ne tikai savas jomas profesionāļi, bet arī gudras un draudzīgas personības! Viņi Tevi motivēs, kad gribēsies padoties, viņi Tevi atbalstīs, kad būs jāpaveic šķietami neiespējamais!

 

  • Un atslodzei - pelde baseinā MyFitness Radisson BLU Daugavu sporta klubā, jautrs skvoša mačs MyFitness Bolero, kā arī atgādinām, ka visos sporta klubos pieejamas SPA zonas relaksācijai pēc treniņa.

 

Uz tikšanos treniņos MyFitness klubos!

Atpakaļ