MyFitness

Jauns sporta uzturs – Nutramino

Pieejams jau visos MyFitness Latvia sporta klubos!

Nutramino, kas aizsāka savas gaitas 2002.gadā, šobrīd ir vadošais Skandināvijas sporta uztura zīmols, piedāvājot sportot gribētājiem vislabāko produktu kvalitāti, daudzveidīgo garšas klāstu un iespēju kļūt vēl aktīvākiem, veselīgākiem.

Papildus esošajai Multipower produkcijai, sekmīgākiem treniņu rezultātiem un organisma uzturvielu uzņemšanai pēc treniņa, piedāvājam jaunos Nutramino produktus:

 

 • Proteinbar (60g) – Olbaltumvielu barojošs batoniņš uzņemšanai pēc treniņa, tajā pašā laikā sniedzot unikālu garšas konsistenci, kādu piedāvā populārie šokolādes batoniņu ražotāji – Bounty, Mars, Snickers u.c.
  Pārdošanas cena: 2.09 EUR
 • Proteinbar XL (82g) – Batoniņš ar palielinātu olbaltumvielu un ogļhidrātu saturu, lai maksimāli veicinātu treniņa progresu un apgādātu sportista ķermeni ar nepieciešamajām vielām augstas intensitātes treniņa laikā.
  Pārdošanas cena: 2.39 EUR
 • Raw Bar (60g) – 100% tīru izejvielu batoniņš, kas izgatavots no rūpīgi atlasītiem augļiem, riekstiem un sukādēm, batoniņam piešķirot dabīgu un bagātīgu garšu.
  Pārdošanas cena: 1.69 EUR
 • Lean Protein Shake (330 ml) – Piemērots dzeramais produkts uzņemšanai pēc treniņa, lai ievērotu zemu ogļhidrātu un tauku diētu.
  Pārdošanas cena: 2.39 EUR
 • Pre-Workout Shot (60 ml) – Produkts uzņemšanai pirms treniņa, lai sniegtu nerimstošu enerģijas devu. Tas ir gatavs lietošanai un tā sastāvā ir rūpīgi izvēlētas sastāvdaļas, kas sniedz enerģiju koncentrētā veidā.
  Pārdošanas cena: 1.35 EUR
 • Whey Protein (28 g) – Vienas porcijas proteīna pulvera produkts uzņemšanai pēc treniņa, kas sniedz visu nepieciešamo ķermenim, lai efektīvi veidotu un uzturēto lieso muskuļu masu. Tā sastāvā ir augstās kvalitātes sūkalu olbaltumvielas savienojumā ar zemo cukura un tauku saturu. Produkts jaucams šeikerī ar ūdeni vai pienu.
  Pārdošanas cena: 1.49 EUR

 

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?