MyFitness

My Fitness 28.jūnijā atvērs jaunu sporta klubu pašā Rīgas centrā , Ernesta Birznieka-Upīša ielā 21E – MyFitness Upīti.

“Mēs esam ļoti priecīgi, ka neskatoties uz sarežģīto situāciju, mēs turpinām savu attīstību un izaugsmi Latvijā. Mūsu misija ir nemainīga – vēlamies uzlabot MyFitness tīkla pārklājumu un pakalpojumu kopējo piedāvājumu mūsu biedriem. Mūsu komanda strādā ļoti smagi, lai uzlabotu standartus, ieviestu jaunākās tendences, veicinātu fitnesa popularitāti un motivētu aizvien vairāk cilvēkus pievērsties veselīgam dzīvesveidam. Mēs ceram, ka sporta klubu popularitāte turpinās pieaugt, taču tas var notiks tikai tad, ja būs pieejami aizvien jauni, kvalitatīvi un profesionāli vadīti klubi, ”skaidro My Fitness valdes priekšsēdētājs Erki Torns (Erkki Torn).

 

Atverot vēl vienu jaunu klubu Rīgas centrā netālu no dzelzceļa stacijas, mēs varēsim apkalpot vēl vairāk sporta entuziastu un motivēt cilvēkus piekopt veselīgu dzīvesveidu. Jaunās kluba telpas pavērs plašas iespējas daudzveidīgiem grupu treniņiem, noteikti neiztiksim bez kāda pārsteiguma un jaunuma, par ko ziņosim drīzumā. Mūsu pirmais mērķis ir pēc iespējas ātrāk pietuvināt kluba telpas MyFitness standartam, kas paredz arī saunu izbūvi. Mēs ticam, ka mūsu biedri novērtēs gaidāmās izmaiņas, ”stāsta My Fitness Latvia vadītāja Inna Alne.

Jaunais sporta klubs – MyFitness Upītis, atrodas E.Birznieka-Upīša ielā 21A. Iepriekš šajās telpās darbojās operators People Fitness.

MyFitness Upītis ir 2200 m2 plašs un sadalīts pa zonām trīs stāvos. Kvalitatīvi aprīkota trenažieru zāle ar mūsdienīgām un profesionālām iekārtām no Life Fitness un Hammer Strength. Klubā pieejamas četras grupu nodarbību zāles.

MyFitness uzņēmums dibināts 2008.gadā Igaunijā, kad tika atvērts pirmais sporta klubs Tallinā. MyFitness ātri kļuva par lielāko sporta klubu tīklu Igaunijā, dažu gadu laikā palielinot savu sporta klubu skaitu līdz divciparu skaitlim. 2014.gadā MyFitness ienāca arī Latvijas tirgū. 2020.gadā MyFitness iegādājas otru lielāko sporta klubu tīklu Lietuvā zem nosaukuma Gym+, kura paspārnē ir 10 sporta klubi. Uz doto brīdi Latvijā darbojas 13 MyFitness sporta klubi. MyFitness ir stabils līderis Baltijā ar lielāko sporta klubu un biedru skaitu.

Vairāk informācija:

Inna Alne, My Fitness Latvija vadītāja

E-mail: inna.alne@myfitness.lv

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?