MyFitness

MyFitness Matīss sporta klubs tiks atklāts 23.augustā plkst. 13:00.

 

Investējot teju 2 miljonus eiro, durvis vērs lielākais un modernākais sporta klubs Rīgā

23.augustā plkst.13 Bērnu pasaules tirdzniecības centra telpās durvis apmeklētājiem vērs Baltijā lielākā fitnesa klubu tīkla „MyFitness” filiāle Matīss. Sporta kluba izveidē investēti teju divi miljoni eiro, padarot to par aprīkojuma un plānojuma ziņā modernāko sporta klubu Rīgā. Līdz ar filiāles Matīss atklāšanu gaidāma jauna elpa arī vēsturiskās „Bērnu pasaules” ēkas attīstībā. 

„MyFitness” Matīss sporta klubs atradīsies tirdzniecības centra „Bērnu pasaule” 4.stāvā, Matīsa ielā 25. Šis būs līdz šim lielākais „MyFitness” sporta klubs Rīgā 2300 m2 platībā. „Matīsa filiāle ir unikāla ar to, ka telpas ir nevis pielāgotas sporta kluba vajadzībām, bet izbūvētas tieši šim mērķim. Līdz ar to sporta kluba plānojums ir pārdomāts un apmeklētājiem draudzīgs, kā arī izbūvēta moderna ventilācijas un gaisa apmaiņas sistēma, kas sportošanu padarīs īpaši patīkamu,” stāsta „MyFitness Latvia” vadītājs Ēriks Nadziņš.

Sporta klubā būs plaša un moderni aprīkota trenažieru zāle ar lielisku skatu uz rosīgo Kr. Barona ielu. Jaunums būs trenažieru zālē ierīkotā Pure Strength zona, kas īpaši uzrunās smago svaru piekritējus. Grupu nodarbībām atvēlētas divas plašas zāles. Lielākā zāle aktīvākām nodarbībām,  kurās tiek izmantots papildu inventārs un horeogrāfijā paredzēta plaša kustību amplitūda. Mazākā zāle būs lieliski piemērota lēnākām un harmoniskām nodarbībām, piemēram, jogai un pilatēm.  Sporta klubā ierīkota arī plaša funkcionālā zona, kur tiks aizvadīti iecienītie TRX grupu treniņi. Kopumā tikai grupu nodarbībās vien kluba telpās vienlaikus varēs sportot 120 cilvēku.

„MyFitness Latvia” vadītājs Ēriks Nadziņš: “Esam cītīgi strādājuši, lai izveidotu šo klubu. Tagad katram Rīgas centrā būs iespēja apmeklēt kvalitatīvu un modernu sporta klubu. Pašreiz šis ir viens no lielākajiem sporta klubiem Baltijā un, zinot, cik aizrautīgi ir mūsu kluba biedri – tas noteikti  ierindosies arī starp apmeklētākajiem sporta klubiem Rīgā”.

Sporta klubā Matīss ierīkots arī speciāls treneru pieņemšanas kabinets, kurā iespējams veikt vispusīgu ķermeņa uzbūves un masas proporciju analīzi ar Latvijā unikālo Jawon 353 IOI ierīci. Tas ir neatsverams instruments treneriem sabalansēta uztura padomu sniegšanā un efektīvā treniņu plāna sastādīšanā. Savukārt sportotājiem tas ļauj uzskatāmi sekot līdzi savas fiziskās formas progresam un iedvesmoties turpmāku sportisko mērķu sasniegšanai.

Filiāles Matīss atklāšana devusi artavu arī vēsturiskās tirdzniecības centra „Bērnu pasaule” attīstībā un sakārtošanā. „MyFitness”  misija ir nodrošināt kvalitatīvus un mūsdienīgus sporta klubu pakalpojumus pēc iespējas plašākai Rīgas iedzīvotāju daļai. Šādu pakalpojumu pieejamība ir būtisks priekšnosacījums veselīga dzīvesveida aktualizēšanai konkrētā rajonā un sabiedrībā kopumā.

Ar 25 sporta klubu filiālēm sešās Baltijas valstu pilsētās „MyFitness” tīkls ir neapšaubāms līderis fitnesa klubu nozarē Baltijā. Šobrīd tā paspārnē veiksmīgi darbojas 25 sporta klubi: 18 no tiem Igaunijā un septiņi Latvijā. 2017.gada nogalē „MyFitness” atvērs pirmo sporta klubu arī Lietuvā. Tuvāko gadu laikā  „MyFitness” jaunu sporta klubu atklāšana plānota visās trijās Baltijas valstīs.

 

Papildus informācija:

Ēriks Nadziņš, MyFitness Latvija vadītājs (SIA My Fitness)
e-pasts: eriks.nadzins@myfitness.lv

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?