MyFitness

BAX 

Novērots, ka sporta klubu apmeklētāji  ik gadu kļūst aizvien izglītotāki un viņu prasības pret sporta klubu aizvien aug! Tāpēc arī sporta klubi nesnauž, bet turpina piesaistīt profesionāļus, lai  ieviestu aizvien jaunas treniņu programmas un treniņu veidus!

Šis treniņš ir inovatīvs koncepts, kurā augstas intensitātes performances intervālu treniņš (HIIT) jeb treniņa Jaņ (YANG) komponente kombinējas ar muskuļu fasciju (myofascial)  vingrinājumiem, kas ir treniņa Iņ (Yin) komponente. Treniņa augstās intensitātes puse – YANG – vairāk fokusējas uz ārējo darbu ar ķermeni kā spēka attīstīšana, kamēr to līdzsvaro treniņa YIN daļa, kas fokusējas uz iekšēji vērstu darbu ar muskuļiem, ietverot muskuļu fascijas.

BAX ir ideāls cross treniņš, kas no intensīvām kustībām pāriet dziļas iedarbības vingrinājumos –  darbā ar detalizētu prāta kontroli, mentālu fokusēšanos. BAX piemērots ikvienam, kas vēlas no jauna uzlādēties ar spēku un enerģiju,  ļaujot atrast ceļu uz individuālo progresu un sava ķermeņa un prāta dziļāku iepazīšanu.

ATKLĀŠANAS NODARBĪBAS 22.APRĪLĪ

  • 17.00-18.30 MyFitness Domina ar treneriem Alīnu un Ivanu.
  • 17.00-18.30 MyFitness Galleria Riga ar Natalju un Genādiju.

Meklē BAX nodarbību no 23.04. MyFitness Galleria Riga, Domina, Barona Centrs, Bolero sporta klubu grafikos!

 

 

 

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?