MyFitness

Ja kaut ko patiesi vēlas, tad tas piepildās!

Tā noticis arī šoreiz ar nodarbību Shadowboxer Performance! Nodarbība, kura tika novadīta MyFitness klubā vienu reizi, lai parādītu mūsu biedriem, ka ir arī tādas treniņu iespējas.

MyFitness biedriem nodarbība tik ļoti patika un saņēmām tik daudz pozitīvas atsauksmes, ka bija skaidrs tikai viens – neatkarīgi no tā, cik pūles mums prasīs ieviest šo nodarbību, tai ir jābūt nodarbību grafikā regulāri.

No 2.maija:

KUR? Galleria Riga

KAD?  Trešdienās plkst. 17:30 un piektdienās plkst. 18:10.*

*Drīzumā nodarbību skaits tiks papildināts.

Treniņu vadīs Alīna Silicka.

Kas tad ir Shadowboxer Performance?

Grupu fitnesa nodarbība Shadowboxer Performance ietver boksa treniņu elementus, kas ir šīs nodarbības pamatā. Boksa treniņi nozīmē izturības palielināšanu, koordinācijas un koncentrēšanās attīstību. Treniņš ar Shadowboxer sistēmu (jostu) iemāca apgūt boksa elementus pašas nodarbības gaitā un nodarbība ir piemērota cilvēkiem ar dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, ar vai bez pieredzes cīņu mākslas disciplīnās.

Nodarbībā tiek izmantots speciāls inventārs- Shadowboxer adaptīvā sistēma (josta ar pretestības gumijām).

Inventāru nodrošina sporta klubs.

Treniņš  ietver sevī  spēka,  kardio un  vienkāršu kombināciju elementus koordinācijas attīstībai.  Shadowboxer treniņš ļauj imitēt boksa treniņa kustības un pretestība, ko nodrošina jostas gumijas, piešķir kustībai kinētisku jaudu, kas ir katra sitiena pamatā.

Shadowboxer Performance ir pavisam jauns koncepts, kas ir izveidots Vācijā pirms nepilna gada, bet  jau ieguvis popularitāti 31  pasaules valstī.

Reģistrēties

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?