MyFitness

Jau šo svētdien, 23.aprīlī, Rīgas elegantajā Studio69 Koncerta zālē (Tērbatas ielā 73) norisināsies krāšņākais skaistuma un sporta pasākums, ikgadējais IFBB Latvijas čempionāts 2017 bodibildinga, fitnesa, bodifitnesa, bikini fitnesa, wellness fitnesa, men’s physique un fit model kategorijās. Pasākumu organizē Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija (IFBB Latvija).

Sacensībām pieteikušies vairāk kā 180 sportisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Maltas un Baltkrievijas, to skaitā titulētie IFBB Pasaules un Eiropas čempionātu uzvarētāji. Spēcīgākie Baltijas valstu, tai skaitā Latvijas sportisti, demonstrēs skatītājiem un tiesnešiem savu labāko formu un, pēc divām nedēļām dosies uz Santa Susannu, kur maija sākumā notiks IFBB Eiropas čempionāts fitnesā un bodibildingā.

Pasākuma interesantākās un skaitliski lielākās kategorijas jau tradicionāli būs bikini fitnesa, mens physiqye, bodibildinga un fit model kategorijas. Pirmo reizi sacensībās tiks iekļauta jaunā IFBB Wellness fitness disciplīna, un kategorija – Master bikini fitness, kur dalību ņems sportistes, kuras ir sasniegušas 35+ vecumu.

Pasākuma ietvaros notiks IFBB Latvija pavasara sezonas fitnesa projekta “Fit Model Latvija 2017” fināls, kurš iesākās 10 nedēļas atpakaļ, kad 15 meitenes izaicināja sevi un pievienojās treniņu, diētas un bikini sacensību sagatavošanās programmai LBFBF un projekta galvenā atbalstītāja, sporta klubu tīkla MyFitness treneru vadībā, lai finālā izietu uz lielās skatuves! Notika nopietni individuālie un grupu treniņi, skatuves defilē treniņi, uztura un vizāžas semināri, fotosesijas CHANGE Lingerie veļas zīmolā un citas sportiskās un skaistuma aktivitātes.

Pasākuma sadarbības partneri LSFP, Valsts Sportam, MyFitness, Citysport Latvija, Change Lingerie, Mangaļi, Cido, restorāns Riverside House, Belka.

Sacensību sākums plkst.13:00. Biļetes varēs iegādāties no plkst.11:00 pasākuma vietā Studio69.

Materiālu sagatavoja

Kristīne Vederņikova

Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas prezidente

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?