MyFitness

AS My Fitness savā īpašumā iegūst otro lielāko fitnesa klubu tīklu Lietuvā

My Fitness savā īpašumā iegūst 100% UAB Gym Plius (turpmāk tekstā arī Gym+) no tās akcionāriem Airidas Kondratas un UAB INVEFINA. Gym+ ir otrs lielākais fitnesa klubu operators Lietuvā un savu darbību īsteno kopumā 10 klubos Lietuvā, no kuriem seši klubi ir Viļņā, trīs klubi ir Kauņā un viens klubs – Panevēžā.

MyFitness izpilddirektors Erki Torns (Erkki Torn) teic: “Mēs sekojām Gym+ attīstībai jau pāris gadus. Šobrīd ļoti priecājamies sveikt Gym+ mūsu ģimenes lokā un esam sajūsmā, ka kopā turpināsim mūsu izaugsmes gaitu Lietuvā. Mēs paredzam tuvāko 12 mēnešu laikā atvērt vismaz septiņus jaunus fitnesa klubus Baltijā. Mūsu mērķis ir uzlabot standartus, ieviest jaunākās tendences, veicināt fitnesa attīstību un motivēt vairāk cilvēku dzīvot veselīgāk. Tagad mēs varam to nodrošināt vēl lielākā mērogā visā Baltijā.”

Pēc jauno klubu ieguves MyFitness apvieno jau 47 fitnesa klubus un vairāk nekā 100 000 sporta klubu biedrus visā Baltijā.

“Gym+ ir izveidojis ļoti pievilcīgu izmaksu lietderības koncepciju un demonstrējis iespaidīgu izaugsmi. Gym+ turpinās darbību Lietuvā ar savu pašreizējo konceptu, zīmolu un jau šobrīd esošo un talantīgo komandu. Mūsu mērķis ir apvienot pieredzi un zināšanas mūsu grupā, lai mūsu biedriem pastāvīgi sniegtu arvien labāku pieredzi un augtu vēl ātrāk,” norāda Erki Torns.

Saskaņā ar Erki Torna teikto, MyFitness ir spēcīgs tirgus līderis Igaunijā un Latvijā. MyFitness Lietuvas tirgū ienāca pirms gada, kad Viļņā tika atvērts pirmais klubs. “Ar Gym+ un tā 10 klubu iegādi MyFitness tagad veido nopietnu pamatu arī Lietuvā un kļūst par neapstrīdamu tirgus līderi Baltijas reģionā,” apgalvo Torns. UAB Gym Plius dibinātājs un izpilddirektors Airidas Kondratas skaidro, ka pēc tik straujas izaugsmes ir ļoti pateicīgs par to, ka Gym+ kļūst par daļu no spēcīgākā fitnesa klubu operatora Baltijā.

“Mēs esam ļoti sajūsmināti par darījumu un nākotnes perspektīvām, jo MyFitness, būdams reģionālais tirgus līderis, noteikti ienesīs daudz papildu zināšanu mūsu darbībai,” sacīja Kondratas, piebilstot, ka nevarētu būt vēl izcilāks pircējs un partneris, kas uzņēmuma nākotnei nodrošinātu lielāku vērtību un labāku drošību.

Kā norāda LHV Bankas korporatīvo klientu vadītājs Indreks Nūme (Indrek Nuume), darījums iezīmē labu uzņēmējdarbības piemēru.

“Kā Igaunijā ļoti labi varam novērot, MyFitness ir piemērs tam, ka tūkstošiem cilvēku ir guvuši iedvesmu dzīvot veselīgāku un aktīvāku dzīvesveidu. MyFitness ir izrādījis mērķtiecību un prasmi paplašināt savu kvalitatīvo fitnesa klubu tīklu Igaunijā. Priecājos, ka varam dalīties ar šo pieredzi Lietuvā un paplašināt iespējas labsajūtas entuziastiem Baltijā,” sacīja Indreks Nūme.

Darījumu finansēja LHV Banka. Pircēju konsultēja Motieka & Audzevičius, un pārdevējus konsultēja SUMMA Advisers un Ellex Valiunas.

Puses ir vienojušās neizpaust darījuma noteikumus.

AS MyFitness darbību uzsāka 2008. gadā. MyFitness kopumā ir 47 fitnesa klubi zem trīs dažādiem zīmoliem Baltijā: MyFitness, Gym! un Gym+. AS MyFitness konsolidētie ieņēmumi 2019. gadā bija 26,5 miljoni eiro, un ieņēmumu prognoze 2020. gadam ir vairāk nekā 36 miljoni eiro. Uzņēmumam ir aizrautīga komanda, kurā ir vairāk nekā 900 cilvēku.

Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties:

Erki Torns MyFitness izpilddirektors AS MyFitness

E-pasts: erkki.torn@myfitness.ee

Tālr. +372 534 99 360

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?