MyFitness

Fitnesa programmā ir iekļauti dažādi efektīvi vingrinājumu kompleksi visām pamata muskuļu grupām, ar akcentu uz sēžas un vēderpreses dziļās muskulatūras nostiprināšanu, izmantojot mazāk traumātisku un ievērojami efektīvāku un funkcionālāku pieeju. Programma ir piemērota jebkuram fiziskās sagatavotības līmenim un kļūs par perfektu bāzi jebkuriem citiem treniņiem sporta zālē.

  • Nostiprināsi sēžas muskuļus, trenējot to bioloģisko funkciju, kā rezultātā tie sāks trenēties arī pie noteiktām ikdienas aktivitātēm;
  • Nostiprināsi korsetes muskulatūru, nostiprinot dziļo vēderpreses muskulatūru un iemācoties to ieslēgt dažādos spēka vingrinājumos tā, lai jebkurš treniņš sekmētu plakana vēdera saglabāšanu;
  • Uzlabosi stāju, samazināsi neiroloģisko muskuļu sasprindzinājumu un paaugstināsi treniņu efektivitāti, pielietojot MFR pašmasāžas tehnikas;
  • Izskatīsies un jūtīsies labāk, pielietojot veselīga uztura pamatprincipus, bez diētām un stingriem ierobežojumiem;
  • Iegūsi praktiskus uzdevumus patstavīgam darbam, jaunu ieradumu nostiprināšanai.

Treniņu periods: grupa tiek komplektēta (7 nedēļas – 14 treniņi)

Treniņi notiek: 2 reizes nedeļā MyFitness Barona centrs un  MyFitness Zolitūde klubos (grupa vēl tiek komplektēta)

MyFitness Barona Centrs:

  1. grupa: otrdienās un ceturtdienās pl. 15:15-16:30
  2. grupa: otrdienās pl. 16:45-18:00 un sestdienās pl. 10:30-11:45

MyFitness Zolitūde:

Otrdienās un ceturtdienās pl. 9:00-10:15

Dalības maksa Fitnesa programmā: 98,00 EUR (iekļauti 7 treniņi)

Piesakies, rakstot e-pastu Natālijai:  natalja.merke.pt@gmail.com

Ja kāds no treniņiem netiek apmeklēts, naudas kompensācija netiek piemērota, taču treneris sniedz ieskatu par to, kā  konkrēto treniņu veikt patstāvīgi.

Dalības maksa par programmu 7 nedēļu garumā ir 196 EUR. Maksājums par dalību programmā jāveic uz vietas sporta klubā. Maksājumu var veikt divās daļās: 2 x 98 EUR, attiecīgi viens treniņš izmaksā 14 EUR. Pirmais maksājums jāveic, reģistrējoties programmai, otrais maksājums jāveic pēc 3.nedēļas.

Ikvienam dalībniekam, kurš reģistrējas Fitnesa programmai, dāvanā ir bezmaksas Ķermeņa uzbūves analīze. Programmas laikā ikviens dalībnieks saņems individuālus uztura un treniņu padomus.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?