MyFitness

Šī programma kļūs par lielisku startu ceļā uz ideālo ķermeni un stipru veselību:
– Ja esi iesācējs, kas sper pirmos soļus trenažieru zālē;
– Ja vēlies iemācīties pareizi izmantot dažādu inventāru, kas ir pieejams trenažieru zālē: spēka un kardio trenažierus, brīvos svarus, funkcionālo treniņu inventāru (medicīnas bumbas, smagas virves, TRX® piekares sistēmu, TRX Rip Trainer®, BOSU® Balance Trainer u.c.).
– Ja Tev ir svarīga veselība un ķermeņa harmoniska attīstība;
– Ja nepieciešama kompetenta sistēmatiska pieeja treniņiem, kas palīdzēs izvairīties no kļūdām, kuras bieži vien ir nenovēršamas uzsākot trenēties patstāvīgi.

Programmas mērķis – apgūt pareizu pamata vingrinājumu izpildes tehniku, ar kuriem ir vērts iesākt savu fitnesa ceļu, iegūt labāku fizisko formu, muskuļu tonusu un reljefu, kļūt spēcīgākiem, ka arī attīstīt aerobo izturību, kas ir labas pašsajūtas un veselības pamats.

Treniņu ieguvumi: 

  • Treniņu programmas rezultātā palielināsies vielmaiņas ātrums, samazināsies taukaudu daudzums, nostiprināsies kauli, saites, cīpslas, locītavas, samazināsies muguras sāpes, veidosies pareiza stāja;
  • Jūtīsies pārliecināti trenažieru zālē un citos treniņos;
  • Iegūsi izpratni par to, kā pareizi izvēlēties vingringrinājumus un darba svarus, kā sabalansēt dažādus treniņa veidus nedēļas griezumā;
  • Iemācīsies izmantot kardio trenažieru programmas un strādāt pareizajās pulsa zonās;
  • Programmas laikā Tu iegūsi treniņu dienasgrāmatu, kura būs lielisks palīgs arī pēc programmas beigām.

Treniņu periods: grupa tiek komplektēta (7 nedēļas – 14 treniņi).

Treniņi notiek: otrdienās plkst.17:00 un sestdienās plkst.10:30, MyFitness Barona Centrs

pirmdienās un trešdienās plkst.12:00, MyFitness Zolitūde (grupa vēl tiek komplektēta)

Dalības maksa Fitnesa programmā: 84,00 EUR par 7 treniņiem

Piesakies, rakstot e-pastu Natālijai: natalja.merke.pt@gmail.com

Ja kāds no treniņiem netiek apmeklēts, naudas kompensācija netiek piemērota, taču treneris sniedz ieskatu par to, kā  konkrēto treniņu veikt patstāvīgi.

Dalības maksa par programmu 11 nedēļu garumā ir 252EUR. Maksājums par dalību programmā jāveic uz vietas sporta klubā. Maksājumu var veikt trīs daļās: 3 x 84 EUR, attiecīgi viens treniņš izmaksā 12 EUR. Pirmais maksājums jāveic, reģistrējoties programmai, otrais maksājums jāveic pēc 3.nedēļas, trešais maksājums jāveic pēc 7.nedēļas

Ikvienam dalībniekam, kurš reģistrējas Fitnesa programmai, dāvanā ir bezmaksas Ķermeņa uzbūves analīze. Programmas laikā ikviens dalībnieks saņems individuālus uztura un treniņu padomus.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?